Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265031 Views
  • No i niestety coś mi wypadło i mnie jutro nie bedzie :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • zlloty zaproponował że moze grilla przytargac 🙂 <!-- s:) -->

    Pozdrawiam
    sid

  • POZNIEJ MOZNA BY TU SIE UDAC :luka: <!-- s:luka: --> DANE GPS Z GOOGLE MAPS

    NO tak mniej wiecej tu nieopodal tego miejsca jest zalew parking i mozna cos by usmazyc :]

    50.104805,20.034664 punkt A
    50.104829,20.034841 punkt B 🙂

  • No dobra przyznam się, bo i tak na głupka wyjdę :zly: <!-- s:zly: -->
    więc tak: Moi mili, niestety muszę was poinformować o bardzo złej wiadomości... 😞
    Z przykrością pragnę was poinformować, że nie pojawię się na spocie, co dopiero w hali u guliwera 😕
    i moja organizacja spotu poszła się - przepraszam że to powiem - rypać... sid, przepraszam cię, że nie odpowiedziałem od razu na SB, ale tak zdenerwowany byłem, że nie miałem sił już siedzieć w domu... Ale ci tutaj odpowiem, że może zlloty przywieźć grilla i tu tyle mojego zarządzania spotem. Teraz ty przejmujesz moją pałeczkę... a i jeszcze jedno: Kratek nie musisz przywozić - rzecz bezużyteczna będzie, jak przywieziesz na spot, gdzie w nim nie będę brać udziału 😞
    Powód - brak zezwolenia na wyjazd... 😕
    Nie miejcie mi za złe za to, że ja was - pewnie się z tym zgodzicie - wykorzystałem, ale przynajmniej wykorzystacie na pewno dobrze czas moim kosztem...

  • Tofik, wydaje mi się że sam siebie juz wystarczająco się ukarałeś. Nikt nie będzie Cię tu dodatkowo karał. Weź się w garść i do przodu, karawana jedzie dalej.

    Pozdrawiam
    sid

  • Pogoda jest do kitu, dlatego ja najprawdopodobniej sie nie pojawie.

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="Tofik"]Powód - brak zezwolenia na wyjazd... [/quote]

    pierwsza wersja byla lepsza(ta jest bardzo skrocona).... liczy sie pasja Tofik a Tobie jej nie brakuje na forum....

  • Nie pisz pasja tylko fantazja 😄 :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • Ja rozpocząłem przebudowę ścianek i remont mieszkania w minionym tyg. także jestem wyłączony aż do 5 zlotu, a że robię w większości wsio sam i do tego muszę pogodzić to z pracą to miesiąc będzie nie mój jak nic i na forum będę też niewiele niestety.

  • Witam wszystkich serdecznie! Szykuje się jakiś spot w Krakowie w najbliższym czasie? Chętnie zawitam 🙂 <!-- s:) -->

  • Działamy jakiś spot Gliwice/Zabrze w sobotę ?

  • hmmm... Jak narazie chętnych nie widać :zdegustowany: <!-- s:zdegustowany: -->

  • uwaga uwaga planowany jest mini spot w Krakowie w piątek 8 czerwca po godzinie 15. Miejsce jest nie ustalone bo bedzie ono zależało od ilości osób chętnych i wtedy może zostać ustalone
    ktoś chętny ?
    lista osób jak na dzień dzisiejszy
    1.sid
    2, guliwerkrknh
    3. enemik
    4,

    na i spocie będzie można coś oglądnąć a co to tajemnica 😛 <!-- s:P -->

  • Postaram się zjawić, aczkolwiek nie wiem czy uda mi się wyjść wcześniej z pracy 😞 <!-- s:( -->

  • Dajcie namiary gdzie, może zdążę wrócić z Opolszczyzny do domu, zmienić Yeti na Fabkę i ryszyć na Małopolskę 🙂 <!-- s:) -->

  • No to co Krokus Bora-Komorowskiego ??

  • Ja się dopiero piszę na borki, w tym terminie odpadam, miłej zabawy.

  • Nie da rady drodzy Państwo... Pewien "polski niemiec" wpuścił mnie w takie bagno, że nawet na otwrcie ojro by złudzeń się pozbyć 😛 <!-- s:P --> nie zdążę ;/

    Ale będę monitorował temat, może następnym razem 🙂

  • no to spot zostaje odwołany a guliwer i sid dostają

  • jest cos czy nie ma?

Log in to reply