Witaj na forum Fabia Club Polska

Linki z allegro

Topic created · 149 Posts · 35508 Views
  • Zna ktoś z Gdańska tą fabie ? Mógłby ktoś miejscowy ją obejrzeć,zobaczyć co i jak ? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
    http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-9sdi-4l-on-klima-krajowy-C20841268.html<!-- m -->

  • Od razu mówię, ze jej nie znam, ale po samych fotkach nie pojechałbym jej oglądać... Pod maską syf, jakby tam nikt nie zaglądał od lat, w środku też zbyt pięknie nie wygląda. Uchwyt od otwierania schowka jest ułamany, tunel środkowy jest źle spasowany, pod radiem wypada półka... Kierownica jest zbyt wytarta jak na 186kk km. Wydaje mi się, że był to samochód służbowy, o którego ktoś po prostu nie dbał, ale to jest moja opinia.

    Pozdrawiam:)

  • Głupia sprawa, ale na zegarze po 21 w piękny słoneczny dzień? Kolo nie dba ani trochę, będzie wyru...na tak, że drugie tyle, trzeba będzie w nią włożyć (mam na myśli $$)

  • Rzeczywiście nie wygląda jakoś super, ale jak nadal chesz, to mogę rzucić okiem.

  • Wielkie dzięki koledzy za chęć pomocy,ale jednak zdecydowanie sobie ją odpuszczę.Faktycznie,macie zdecydowanie rację co do jej stanu.Jednak to racja,że co popatrzą na autko ZAWODOWCY to zawsze jest inaczej.Poza tym,jak dziś wszedłem na ten link,to opis i cena jest zupełnie innej fabii.Pozdrawiam Kamil

  • Powodzenia w poszukiwaniach!

  • [quote="kammyk73"] co popatrzą na autko ZAWODOWCY to zawsze jest inaczej.[/quote]

    Może powiedziałbym, że bardziej fani marki:)

    Powodzenia w poszukiwaniach i nie bierz pierwszego lepszego egzemplarza, w razie pytań pisz, na pewno ktoś Ci doradzi:)

  • Ok dzięki Voytaz i xrolex23 będę szukał na spokojnie dalej.
    W ostateczności to mogę sobie zaczekać,aż któryś z kolegów będzie sprzedawał swoje cacko.
    Wtedy bym raczej kupił pewne i znane autko. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

  • A czemu nie chciałbyś w TDI tylko w SDI celujesz?

  • W zasadzie to sam nie wiem czemu wole sdi niż tdi :hyhy: <!-- s:hyhy: -->.
    Tak poważnie,to nie jest mi potrzebne auto z ponad 100 KM,zdecydowanie wystarczy mi 68 KM.Wyrosłem już z tych lat,że pierwszy musiałem ruszyć z pod świateł.Poza tym wydaje mi się, że łatwiej znajdę dobrą fabię sdi niż tdi,boje się o początkowe nadprogramowe koszty (tzn.wymiana turbo,sprzęgła czy dwu masy-jeśli takowa jest itp.) zaraz po zakupie.Nie wiem do końca dokładnie jak to jest ze spalaniem,ale myślę że sdi pali troszkę mniej.To tyle tak na szybko.

  • SDI jest proste jak budowa cepa nie ma się co zepsuć, ale fakt faktem cudów pod względem osiągów nie ma. Do codziennego przemieszczania silnik w sam raz, na korzyść na pewno mało paliwożerny.

  • Wszystko się zgadza nicram,w szczególności chodzi mi o małe zużycie paliwa,a że nie jest to wyścigówka to nawet lepiej.Miesięcznie robię około 1500 km,a ropę mam w bdb cenie.Nie wiem tylko,czy za 14-15 tyś.kupię w miarę zadbane kombi sdi z klimą.

  • [b]kammyk73[/b], pisz do tego kolegi [url=http://fabiaclub.pl/forum-pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3828&sid=dd36d398589ce3f203cdca64d80ca1b9]>> MartinezTychy<<[/url] - chciał sprzedac swoją fabke... nie wiem czy aktualne.

  • [b]kammyk73[/b] w tej cenie nie powinno być problemu, zależy też od wersji wyposażenia.

  • [b]kammyk73[/b] jak będziesz oglądał dobrze oblukaj pompę wspomagania. W starszych rocznikach siadają w wyniku korozji obudowy...a wszystko przez gąbkę w której siedzi sobie pompa. Mówię o tym zwłaszcza w kontekście fabii SDI, gdyż tam może być pompa KOYO, kótrej już nie produkują i na dzień dobry impreza kosztuje ponad 3 tyś zł. Jeżeli już są jakieś błędy we wspomaganiu, kontrolka gaśnie po zapaleniu silnika a nie zaraz po włączeniu zapłonu, jak to powinno być.

  • Dzięki za podpowiedzi,przydadzą mi się.

  • http://moto.allegro.pl/skoda-fabia-lekka-klapa-bagaznika-4-5-kg-nowa-i1866209496.html<!-- m -->

    Czy ktoś już kupił tego typu elementy do swojego autka?

  • Hmmm, nie spotkałem się z kimś kto miałby ze 250HP u siebie i startował w wyścigach (chyba że MSS, ale on już tu nie zagląda), i również nie obiło mi się o uszy żeby ktoś coś takiego kupował:)

    Moim zdaniem nie ma to sensu w autku którym jeździmy na codzień:)

  • klapa tylna dodatkowo usztywnia karoserię.
    obawiam się że takie rozwiązanie bez klatki bezpieczeństwa może spowodować nieoczekiwane pęknięcie szyby - o ile bedzie ze szkła, bo prosiłaby się z plexi.

  • [quote="xrolex23"]...Moim zdaniem nie ma to sensu w autku którym jeździmy na codzień:)[/quote]

    mam takie samo zdanie ... lepiej dozbieraj i kup xenony 🙂 <!-- s:) -->

Log in to reply