Witaj na forum Fabia Club Polska

Wiosenny przegląd

Topic created · 30 Posts · 11685 Views
  • Raz w życiu byłem na takim przeglądzie jeszcze poprzednią fabką w połowie 2000 lat i stwierdzam, że to jest totalna fikcja, znaleźli mi rzeczy do wymiany które były sprawne, wyliczyli kwotę na coś chyba 3 koła na tamte czasy, podziękowałem za usługę i więcej moja noga tam u nich nie stanie.

  • Czyli się już nie wybieram, skoro tak gadacie. Miałem się po świętach umawiać, ale z drugiej strony PO CO, jak jest przegląd przed końcem roku podbity :?: <!-- s:?: -->

  • Nie wiem jak u was ale u mnie naprawde wporządku to sprawdzili w 20min. W moim przypadku nie robili tego na odpier....

    Więc bym nie odradzał zrobienia przeglądu wiosennego bo jak się nie przekonacie to się nie dowiecie jak w waszym przypadku zrobią robote.

  • Jak zwykle wyskoczę z czymś nie standardowym i dziwnym 😄 <!-- s:D --> .

    W CZ jest ten sam wiosenny przegląd za 1 koronę ( 1korona = 17,2 grosza). Na oko to tam sprawdzają więcej rzeczy niż u nas za tą złotóweczkę . Z resztą sami porównajcie
    polski wiosenny przegląd >> http://www.autolellek.pl/pl/oferta/przygotuj-swoja-skode-na-wiosne.html
    Czeski wiosenny przegląd >> http://www.autoheller.cz/aktualita/69-servisni-akce-jaro-2012
    kliknij jaro 2012 skoda i tam jest cała lista

    Mi się nie opłaci na ten przegląd jechać bo w połowie maja mam roczny przeglą na który muszę jechać 🙂 .

  • Najlepszy przegląd wiosenny to ja mam jak go sobie wykonam sam we własnym garażu 🙂 <!-- s:) --> .

  • comfort ja do profesjonalizmu emidy też się mogę wypowiedziec. będąc z kolega po odbiór. taka fajna sytuację widziałem jak odpada nie przykrecone kolo i auto ryje po asfalcie taki mały OT więc ja zdania nie zmienię 🙂 <!-- s:) --> na temat jakiego kolwiek Aso

  • ja byłem w tamtym roku jestem zadowolony jadę w tym roku 10 kwietnia i zobaczę co i jak. Auto mam po przeglądzie rocznym olejowym w serwisie który się specjalizuje tylko w Skodzie zawsze do nich jeżdżę i zobaczę co mi Ci powiedzą za tą złotówkę bo wiem, że auto w 100% sprawne. Ja jestem umówiony w Welm Centrum Pszczyna bo tutaj mam najbliżej.

  • [quote="K0_VOITH"]O Emidzie to już książki można pisać...[/quote]

    [quote="enemik"]comfort ja do profesjonalizmu emidy też się mogę wypowiedziec. będąc z kolega po odbiór. taka fajna sytuację widziałem jak odpada nie przykrecone kolo i auto ryje po asfalcie taki mały OT więc ja zdania nie zmienię 🙂 <!-- s:) --> na temat jakiego kolwiek Aso[/quote]

    Malutki offtop na temat Emidy 😉

    Serwis jak serwis, ale przekomiczną sytuację miałem w Emidzie w Dąbrowie Górniczej - szukałem "gdzie taniej" Fabie dostane 😄

    Podchodzę do "sprzedawcy" mówię mu że jestem zainteresowany nową fabią kombi, wspominam że ganinexie mi zaproponowali taka cene, w sliwce w katowicach taka, no i zapytuję się Pana "sprzedawcy" jaką on mi cenę zaproponuje. Ten mi na o że najpierw muszę zamówić samochód u nich, a potem będziemy rozmawiać o cenie :zdziwko: . No to mu jeszcze raz tłumacze (bo może nie zrozumiał) jaka wersja/silnik/wyposażenie a ten dalej że ceny mi nie poda dopóki nie zamówię. No o zrobiłem "w tył zwrot" i dałem zarobić Pani Marii Śliwce, gdzie wszystko mi wyłożyli przednio i jeszcze parę gratisów dostałem :super:

  • jak zacząłeś od końca to sie nie dziw najpierw pyta sie jaka cene dają a potem ee to panie tu i tu mi powiedzieli taniej a nie tu tyle tu tyle i ile wy powiecie 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="enemik"]jak zacząłeś od końca to sie nie dziw najpierw pyta sie jaka cene dają a potem ee to panie tu i tu mi powiedzieli taniej a nie tu tyle tu tyle i ile wy powiecie 😛 <!-- s:P -->[/quote]
    jak masz "zaufanego" mechanika to możesz tak zrobić 😄 ciekawe jak zareaguje 🆗

Log in to reply