Witaj na forum Fabia Club Polska

Warszawa i okolice

Topic created · 43 Posts · 28816 Views
  • Witam

    Potrzebny mi szybko serwis w Warszawie który wymieni mi rozrząd i pompę wody i nie skasuje za dużo. nie koniecznie musi być top ASO
    niestety sypneło mi się.

    Pozdrawiam

  • Jesli chodzi o ASO, to najlepiej wziasc tel i podzwonic. Dowiesz sie jakie maja ceny i jakie terminy sa, bo u nich tak od reki to raczej ciezko cos zalatwic.
    Mozesz uderzyc do Sinclan Bis, tam my i OCP mamy rabaty dla klubowiczow, wiec ASO nie moze byc takie zle.
    http://www.sliz.avx.pl/forum/viewtopic.php?t=774<!-- m -->

  • Podobno tanio i solidnie robią na ul Syreny taka mała ulica odchodząca od Wolskiej.

  • cześć tu znowu Andrzej, gdzie w WAWIE jechac z kupowana fabką, żeby skontrolowac stan w momencie podpisania umowy?
    niekoniecznie chodzi mi o aso ( bo drogie)
    ALE bardziej niz o kaske ważna jakość przeglądu
    okolice pragi południe ,tu znam aso "sinclan.bis" grochowska 45f (120-200 pln za przegląd bez napraw ewentualnych) uFFFF !!
    jak macie jakies namiary , napiszcie( i czy można oddać się w te ręce)

  • Pol-Mot Auto ul Gruchazca. Tam ci dobrze sprawdza samochod 🙂 <!-- s:) --> Ale zeby tak bylo musisz sie w czeniej ze man skontaktowac

  • A czy ktoś może mi polecić warsztat w WAWIE gdzie dobrze ustawią zbieżność kół ?!!!

  • Mam takie właśnie pytanie. Czy znacie jakiś servisik w Warszawie( niekoniecznie ASO) gdzie można niedrogo sprawdzić błędy itd.?

  • tel. 606 666 000
    to w Dawidach,
    nie ASO i na pewno taniej

  • Witajcie. Doznałem lekkiego szoku jak zobaczyłem ze zaczynają wychodzić purchle korozji wokół całej przedniej szyby czyli na słupkach oraz nad szybą. Samochód nie jest stary bo z IX 2003. Czy znacie jakiś dobry warsztat blacharsko lakierniczy w warszawie w ktróym mógłbym to poprawić

  • Witam!!!Może ktoś mi polecić dobry i niedrogi warsztat lakierniczy w Warszawie. Wyskoczyły mu purchle korozji wokół całej przedniej szyby. Purchle są na słupkach jak i również nad szybą. Dziękuję i pozdrawiam!!!

  • Czy mamy jakieś zniżki czy rabaty w związku z naszym uczestnictwem w FCP? Ja korzystam z usług skody POL-MOT Auto... i jestem ciekaw?:) Wie ktoś :?: :looka: <!-- s:looka: -->

  • a to widziałeś??
    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=774<!-- m -->

  • Tak widziałem, ale mi chodzi konkretnie o pol-mot auto ponieważ z nimi jestem już w jakiś sposób związany... Poza obecnym problemem ze skrzynią biegów to wszystkojest 🆗 <!-- s🆗 -->

  • no niestety, ale możesz w imieniu fcp coś wynegocjować

  • Masz świetny pomysł 🙂 Postaram się coś ogarnąć bo mam dość dobry kontakt w POL-MOT Auto więc może się poszczęści 🙂 <!-- s:) --> Będę informował na bierząco.

  • a moze Panowie chcą dobre ceny w ASO Skody Auto-Blak? mam z nimi świetny kontakt

  • [quote="Adamkul"]Masz świetny pomysł 🙂 Postaram się coś ogarnąć bo mam dość dobry kontakt w POL-MOT Auto więc może się poszczęści 🙂 <!-- s:) --> Będę informował na bierząco.[/quote]

    A z ktorym polmotem jestes tak mocno zwiazany? sa 3 w Warszawie

  • ...w Pol-Mot auto cena za RBH jest zaporowa, wiec nawet z rabatem nie będzie tak dobra jak w Auto-Blak'u

  • WITAM SERDECZNIE POTRZEBUJE ZROBIĆ TANIO I SOLIDNIE ZAWIESZENIE W MOJEJ SKODZIANCE.NIE INTERESUJE MNIE ASO BO TAM NIE JEST TANIO!!!MOŻE ZNACIE JAKIS CIEKAWY WARSZTAT W WARSZAWIE???DZIEKI ZA POMOC POZDRAWIAM

  • Zadzwoń tutaj i zapytaj za ile zrobią Ci zawieszenie, jest to warsztat który robi naprawy pogwarancyjne Skodzianek i tylko Skodzianek.

    Syreny 14, 01-132 Warszawa
    Telefon: (022) 631-17-96
    Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 08:00-18:00

Log in to reply