Witaj na forum Fabia Club Polska

Pogawędki

Topic created · 122 Posts · 18747 Views
  • Ojjjjj!!! Pulstar żałuj,żałuj,że was nie było.Taka była impreza:super: Tyle tylko,że ja następnego dnia byłem (niemocny)
    A co do spociku to wiadomo w jakim miejscu??Hm!!! Pogoda żeby tylko była,bo coś zapowiadają kiepską.

  • [quote="Mlodyelek"]Ojjjjj!!! Pulstar żałuj,żałuj,że was nie było.Taka była impreza:super: Tyle tylko,że ja następnego dnia byłem (niemocny)
    A co do spociku to wiadomo w jakim miejscu??Hm!!! Pogoda żeby tylko była,bo coś zapowiadają kiepską.[/quote]

    ... w tym temacie dałam propozycję http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=77661&sid=36e304cf2415354e687fd422a16ebf6a#77661 więc może tam, w razie nie pogody jest restauracja więc można tam pójść na jakąś kawkę herbatkę deser lub pizze 😉 nie wiem jak cenowo bo wygląda dość ładnie ale jakby co to mamy jeszcze sklepy na 3 stawach pewnie jakieś jedzonko tam będzie aaaa i obok kfc 🙂 no sama nie wiem 😄 <!-- s:D -->

  • Loni dobrze wiesz, dobrze. 😉 Miejsce wydaje się świetne 😛 <!-- s:P -->
    A inni śpią,że nic się nie udzielają.Chyba coś z tym czajnikiem jest powiązane. :hyhy:
    Panie i panowie łapiemy się za :lamer: on nie gryzie 🙂

  • [quote="anubis"]Dla mnie miejsce nie jest ważne, liczy sie to czy bede miał siłe dojechać, ale się postaram[/quote]

    ... to liczmy że Ci się uda 🆗 <!-- s🆗 -->

  • No ja nie dotrę, mam rozłożone urodzinki małej na dwa dni, ale życzę Wam super impry.

  • [quote="MirekS"]No ja nie dotrę, mam rozłożone urodzinki małej na dwa dni, ale życzę Wam super impry.[/quote]

    No to najlepszego Mirku dla małej. Solidnej imprezy życzę :urodziny: <!-- s:urodziny: -->

  • Dzienks 🆗 przekażę 🙂 <!-- s:) --> .

  • STO LAT STO LAT dla Dominisi :urodziny: oby wszystkie jej marzenia się spełniły i oby w przyszłości jeździła tak wspaniałą furą jak Skoda Fabia :resorak: :tanczy: <!-- s:tanczy: -->

  • [b]MirekS[/b], Najlepszego dla coreczki 🙂 <!-- s:) -->

  • Mirku,ślemy życzonka dla małej Dominiczki. Sto latek :urodziny: Pozdrowionka dla Dorotki od Karolci 🙂 i całej rodzinki 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Domcia[/b] :aniolek: wszystkim dziękuje za życzenia :kwiatek: <!-- s:kwiatek: -->

  • A ja ruszam na panieński 🙂 będzie Nas ok 15 kobiet i to same diablice :evil: <!-- s:evil: -->

  • Loni a co przyjezdzacie do Onyx u na imrezkę ?

  • No to [b]Lonia[/b] miłej zabawy :super: <!-- s:super: -->.

  • Witajcie mili ludkowie z całej Polski i nie tylko 🙂 <!-- s:) -->

    Chciałbym wam podsunąć taki pomysł że mieć tak zwane karty zniżkowe 🙂 . Już tłumacze te kosmiczne pojęcie 🙂
    Karty zniżkowe polegały by na tym żebyśmy się legitymowali kartą i w wybranych sklepach/warsztatach w których przysługują nam jako klubowicze zniżki na części/usługi . Na stan dzisiejszy jest to ciężko udowodnić czy jesteśmy w klubie czy nie. A tak by była karta którą by się pokazywało kasjerce.

    Karta mogła by być imienna lub numerowana.

    Wszystko jest w tym temacie do dogadania, tak żeby to miało przysłowiowe ręce i nogi. 🙂

    Piszcie co o tym sądzicie. 🙂

    Poza tym wynik 5.2 litra pb98 na 100 km to chyba dobry wynik zważając na to że fabićka jest na dotarciu 🙂

  • [b]TOMUŚ[/b], kiedys nad tym rozmawialismy ... karty zastepuje logo klubowe naklejone na szybie ... te karty to kolejny plastik do portfela a malo kiedy by sie tego uzywalo

  • [b]Wojtas[/b] nie jest konieczne żeby ta karta była w formie plastiku . Może być np. grubszego papieru za laminowanego.

  • [b]TOMUŚ[/b], ale i tak bedzie to trzeba nosic w portfelu 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Wojtas"][b]TOMUŚ[/b], ale i tak bedzie to trzeba nosic w portfelu 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    mozna zostawić w schowku.. 😉

  • To na jedno wychodzi jak jest nalepka na szybie i ramki na wozie.

Log in to reply