Witaj na forum Fabia Club Polska

Zdono

Topic created · 218 Posts · 62882 Views
  • jednak wolałem oryginalny kolorek z VW teraz wygląda, jakby miał kołpaki 😄 <!-- s:D -->

  • Emblemat muszę zmienić, nawet widziałem już fajny w Norauto.. ale nie kupiłem bo nie znałem rozmiaru tego kołpaczka.. teraz już wiem, że będą pasowały. Więc kwestia kilku dni 😉 <!-- s;) -->

  • Felga elegancka.

  • Zdono a powiedz jak sie jezdzi na takich felach przy tym silniku

  • Fajnie wygląda:)

  • [quote="Tomi_81"]Zdono a powiedz jak sie jezdzi na takich felach przy tym silniku[/quote]
    jest trosze gorzej niż przy 14", ale samemu (ew. w dwóch) da się jeździć 😉 <!-- s;) -->
    W sumie więcej wolałbym nie pakować żeby opony nie roztargać o błotnik..

  • [b]zdono[/b], przeglądając obecnie twój album, zwróciła mnie uwaga z deklem na wentyl od gazu. Czy nie myślałeś może o tym, żeby podmalować w kolorze nadwozia? Nie mówię, byś pistoletem w kolorze nadwozia robił, tylko w kolorze srebrnym o podobnej barwie psiknął farbą w sprayu z puszki... Pozdro 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Tofik"][b]zdono[/b], przeglądając obecnie twój album, zwróciła mnie uwaga z deklem na wentyl od gazu. Czy nie myślałeś może o tym, żeby podmalować w kolorze nadwozia? Nie mówię, byś pistoletem w kolorze nadwozia robił, tylko w kolorze srebrnym o podobnej barwie psiknął farbą w sprayu z puszki... Pozdro 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    Wydaje mi sie, że będzie to wyglądało źle, w sobotę będę rozmawiał z goście i może wsadzi ten wlew pod klapkę wledu PB 😉

  • to po wlewie po korku, to zostanie ci dziura na nakładce... :zdziwko: <!-- s:zdziwko: -->

  • [quote="Tofik"]to po wlewie po korku, to zostanie ci dziura na nakładce... :zdziwko: [/quote]nie no co Ty.. Wszystko bedzie cacy.. 😉 <!-- s;) -->

  • Mogę Ci podesłać zdjęcia jak u mnie mam zamontowany wlew pod korkiem jak chcesz 🙂 Bo jak chciałem u siebie zamontować wlew pod korkiem to wszyscy gaziarze, że się nie da i koniec, w końcu sam sobie wymodziłem i mam 🙂 <!-- s:) -->

  • Wojtas podobno też ma pod korkiem za deklem wlewu 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Torrence"]Mogę Ci podesłać zdjęcia jak u mnie mam zamontowany wlew pod korkiem jak chcesz 🙂 Bo jak chciałem u siebie zamontować wlew pod korkiem to wszyscy gaziarze, że się nie da i koniec, w końcu sam sobie wymodziłem i mam 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    No właśnie przy zakładaniu instalacji gazowej powiedzieli mi, że nie ma możliwości pod klapką, będę jeszcze raz pytał, zobaczymy. Ale foto i jakąś instrukcję możesz zapodać 😉 (na PW)

  • No to wklejam zdjęcie, tak jest u mnie. Klapka się normalnie domyka bez problemu jakby coś 🙂 <!-- s:) -->
    [img]http://img40.imageshack.us/img40/3425/imag0457l.jpg[/img]

    Jakbyś miał jakieś pytania to wal na pw.
    Ogólnie to prosto to założyć, tylko dobre wkręty musisz mieć, bo ja kręciłem wtedy akurat jakie miałem. Ale wszystko da się zrobić 🙂

    I ten zawór kosztuje w necie 37zł z krótką przejściówką, a 42zł z długą. Ale do Fabii, jeśli tak jest zamontowane starcza krótka 🙂

    A jakbyś chciał foto jakieś z innej perspektywy to pisz 🙂

  • 🆗 <!-- s🆗 --> Dzięki [b]Torrence[/b]

  • A i ta blaszka w kształcie łuku, która trzyma ten zawór to też 10zł kosztuje 😛 <!-- s:P -->
    Ogólnie to jestem zadowolony z tego. Ale ostatnio robiłem w pandzie taki wlew, to tam już mi wyszła profi robota 😄
    Tutaj móglbym jeszcze poprawić bardziej przyleganie zaworu do tego plastiku wewnątrz, ale rurkę 8mm, ciężko dobrze wygiąć na tak krótkim odcinku.
    Bo rurkę puszczasz obok przewodów paliwowych, bo jest tam miejsce pod osłoną 🙂

  • Jak sie nie podejmą tego u gazownika to ja będę podejmował próby 😉 <!-- s;) -->

  • Nie, że nie ma możliwości tylko im się nie chce robić, bo więcej roboty z tym jest 😉 <!-- s;) -->

  • podlaczyles te spryski ??

  • [quote="wroni"]podlaczyles te spryski ??[/quote]
    Jasne, pare dni po tamtejszym spocie 😉 <!-- s;) -->

    Psika aż miło :zdrowko:

    PS. Narazie zbiornik zalewam wodą, bo dla zabawy od czasu do czasu sobie psiknę i często muszę dolewać 😛

Log in to reply