Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Dywagacje na temat przerobek Fabii

Topic created · 100 Posts · 22055 Views
  • witam

    rygielek wykręcony ( 1 sztuka w portfelu ) fakty trzeba na [color=red][b]fcp[/b][/color] zapodać 180 stopni i wychodzi do góry tylko delikatnie bo plastik na rygielku miękki ( na pręcie brak gwintu tylko to stronie - środka kabiny - na rygielku jest kreska a wiec przekęcamy z okna w strone srodka kabiny i do góry i reygielek mamy w ręce 😄 - wielkie dzieki dla SEBASTIANA za info :piwo: <!-- s:piwo: -->

    gałeczka z mieszkiem tez już nazwijmy to wykręcona - jutro wymiana na skóre i aluminium

    i wczorajszy nabytek skrzynka za pomocą której słychać muzyke , nie sądziłem ze w nowej po liftingu fabi org głośniki sa takie extra - nara nie bede wymieniał - może w lato jak plastiki zmiękkną

    teraz szukam kierownicy i reczny najlepiej orginał skóra z wersji JOY

    i jak sprzedam swoje alumki po seaciku to dopiero zacznie sie szukanie 😮

    i może nara starczy

  • A porobiles jakies foty?? to by sie wrzucilo na stronke

  • widze ze wymieniacie co sie da..robcie fotki przy roznego typu takich akcjach i opisy w punkatch i powsadza sie na strone do dzialu ZROB TO SAM, j aniedlugo bede zienial lusterka na chrom z migaczem to porobie jak zjdac boki, i moze wymienie rygielki przy okazji... ale PAMIETAJCI .. jak jakies wymiany robicie to robcie fotki i maly opis w punkatch i wrzuce na strone

  • brak aparatu cyfrowego ( po komuni syna ) - napewno kupie 😄 <!-- s:D -->

  • Zrobisz sobie i synowi wspolny prezent 😄 <!-- s:D -->

  • miesze z gałeczką załozony
    teraz poszukuje reszty z wesji JOY
    czyli
    kierownica - reczny w skórze
    rygielki , klameczki wewnętrzne nickiel -srebrne

    okleiny ale jakieś superek na konsole aluminium

    i inne dodatki 😛 <!-- s:P -->

    jakby ktoś iwedział poprosze o kontakt i namiary - fenks 😄

  • [quote="MŁODY"]miesze z gałeczką załozony
    teraz poszukuje reszty z wesji JOY
    czyli
    kierownica - reczny w skórze
    rygielki , klameczki wewnętrzne nickiel -srebrne

    okleiny ale jakieś superek na konsole aluminium

    i inne dodatki 😛 <!-- s:P -->

    jakby ktoś iwedział poprosze o kontakt i namiary - fenks 😄 [/quote]

    wlasnie nie wie ktos moze jakie sa potrzebne te rygielki ? tzn jakich wymiarow 🙂 do Fabii...

  • ja tam zamówiłem w ASO - nie całe 38,00zł za 4 sztuki i zgodnie z przedstawionym foto mają być takie jak w wersji JOY patrz 😮
    stronka skody - fabia- akcesoria - tuning :

    http://www.skoda.com.pl/salon/akcesoria/index2.php?FA,D0,30<!-- m -->

    chromowe kołki blokujące drzwi DEB 000 001 😄

    szukałem na giełdzie i na allegro i za tą cene te chyba bedą najbardziej OKI

    ja z reszta robie swoją fabiczke na wersje JOY - wcześniej wspominałem i wystarczy :lol:

  • Ladne ladne..zobacze co mi zamowili 😄 tylko cos mi sie nie podoba co mi krzykneli :-x bede sie klocil 🙂 <!-- s:) -->

  • ja to mam tuning:) zolte pokrowce na siedzenia hehe pozdrawiam!

  • nie polecam zakupu skórzanej kierownicy: FBA 600 000 koszt około 592,00zł
    pooglądałem dzisiaj tą kierownice w wersji JOY jak dla mnie okropna chała - ja osobiście oddam moją do obszycia za co oni biorą taką kase - wykonanie 😞 <!-- s:( -->

    za to ręczny hamulec orginał czyli : skórzany uchwyt dżwigni hamulca ręcznego FFA 400 010 za około 262,00zł

    • uważam że jest przyzwoity podobne wykonanie jak mieszek i lewarek biegów - to mi się podoba 😄
  • no niezle porownanie fabii z bmw 😛
    Szkoda ze na niekorzysc. Co do spalania to masz potwornie duze, ale przeciez przyjemnosc z jazdy musi byc :twisted:

  • [quote="zygus"]no niezle porownanie fabii z bmw 😛
    Szkoda ze na niekorzysc. Co do spalania to masz potwornie duze, ale przeciez przyjemnosc z jazdy musi byc :twisted:[/quote]

    to jest duze spalanie ? jak dla mnie wcale nie jest takie duze...ja mam 1.4 60km i jak chce to wychla prawie 20l na setke po miescie bo na 70km wyszlo 14-15 :] <!-- s:] -->

  • Waku : Moze masz dziure w baku ??

    Sorry za rym 😛 <!-- s:P -->

    Masakra z tym spalaniem masz :evil: :evil:

  • Ja lekkiej nogi nie mam, ale 11.5 to mi się udało osiągnąć tylko w zimie i to na krótkich dystansach. Teraz jest gazik.

  • qzwa to Wy niezl erekordy bijecie 😄 😄 <!-- s:D -->
    Przeejchalem juz prawie 30 tys. km swoja a nigdy nie udalo mi sie spalic wiecej nzi 7,5 l/100 km :twisted:

  • heheheh dobre z ta dziura...a tak na powaznie... jezdze raczej sam...i jak sie wsciekam to nizej nie schodzi spalanie...ale za to przy normalnej jezdzie na trasie mam okolo 6.5 a w miescie okolo 8 wiec jest ok ...poporstu za wsciekanie sie slono placi 😛 <!-- s:P -->

  • Ja tez nigdy nie odnotowalem spalania powyzej 10l. Najwiecej pokazalo mi chyba mi wyszlo w zimie 8,5l po miescie, ale jezdze krotkie odcinki, wiec zadko sie silnik ma mozliwosc nagrzac.

    Co do spalania powyzej 10l to nigdy nie osiagnalem takiego, bo zawsze jak poszaleje, to pozniej wyrownuje to spokojna jazda, takze srednia mam zawsze niska 😛 a komputera nie mam to chwilowego spalania nie widze. Na szczescie

  • [quote="wolfmk"]qzwa to Wy niezl erekordy bijecie 😄 😄 <!-- s:D -->
    Przeejchalem juz prawie 30 tys. km swoja a nigdy nie udalo mi sie spalic wiecej nzi 7,5 l/100 km :twisted:[/quote]
    Moja średnia z czasu zanim założyłem gaz to 7.7 litra na 100.

  • [quote="cassius"]Pie... o szopenie...[/quote]

    wyrazaj sie jakos... :] <!-- s:] -->

    [quote="cassius"] ale nie wierze ze tak duzo.[/quote]

    nikt ci nie karze 🙂

Log in to reply