Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 265074 Views
  • no tym razem na spocie frekwencja dopisala 😄 dziekujemy oczywiscie kolegom ze Skodovki i zapraszamy nastpenym razem :zdrowko: do zobaczenia 🙂 <!-- s:) -->

  • No było git 😄 Chociaż troszkę skacowany, ale lecę za momencik do garażu zakładać ramki FCB :rotfl: Anubis no krótko,ale ważne ,że byłeś powiedz mi ile zapłaciłeś za te Angelki do swojej? Mam nadzieję,że z żonką wszystko oki bo mówiłeś, że się chyba połamała 🙂 <!-- s:) --> Pozdro wszystkim

  • Bardzo dziękujemy za spotkanie 🙂 było bardzo miło poznać nowe osoby 🙂 Super że tyle autek się zjechało widać Kraków rośnie w siłę :resorak: ps. [b]fafikoss[/b], czyżby kacyk jeszcze trzymał skoro chce zakładać ramki [b]FCB[/b] :niewierze: 😉 <!-- s;) -->

  • heh Loni ratuje się jakoś tu przy browarze z kumplem, jednak zrezygnowałem z zakładania ramek bo jeszcze by się coś połamało, a to przecież dla mnie świętość mn :padam: 😄 <!-- s:D -->

  • Miło Nam było Was poznac, przepraszam za tak krótki pobyt ale mieliśmy ważne spotkanie o 18 i nie mogliśmy z Wami dłużej porozmawiac. Następnym razem postaramy się nadrobic straty. Naklejka przyklejona na klapie więc przestajemy byc bezimiennymi posiadaczami Fabii. Pozdrawiamy wszystkich.

  • [b]casec[/b], wazne ze byliscie chociaz na chwile 🙂 zapraszamy Was ponownie 🙂 moze uda sie na dluzej 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja również dziękuję wszystkim przybyłym, było 🆗 jak zawsze 😉 <!-- s;) --> .

    Pozdrawiam i do następnego razu w katowicach 🙂 .

  • sorki panowie, ze nie dotarlem, wypadł nam z Bachą wyjazd za Kraków do rodzinki i nie zdazylismy wrocic na czas. pozdro

  • dobrze bylo ja to dop tera wrocilem... :hyhy: dziekuje za naklejki jedna na fabke a druga na żonke nakleje nie zgubi mi sie... 😛 <!-- s:P --> duzo nas bylo i oby forma byla zwyzkowa... pozdr i ntr

  • Chyba muszę zrobić sobie wykaz ze zdjęciami komu machać, komu trąbić 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • [b]Sid[/b] o co chodzi z tym machaniem i trąbieniem, :?: bo siedzę i czytam to ale ni chuchuszka nie mogę zatrybić o co biega :mur: <!-- s:mur: -->

  • [quote="Pulstar"][b]Sid[/b] o co chodzi z tym machaniem i trąbieniem, :?: bo siedzę i czytam to ale ni chuchuszka nie mogę zatrybić o co biega :mur: <!-- s:mur: -->[/quote]

    Tyle nowych twarzy 😛 w sensie że dużo będzie do machania 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"]Tyle nowych twarzy 😛 w sensie że dużo będzie do machania 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Przyćmiło mnie coś :spi: że tego nie wymyśliłem :szok:

  • Odgrzewamy kotlecika 🙂

    Tym razem spot w Katowicach. Co kiedy, jak i gdzie 😛 <!-- s:P -->

    Ktoś wspominał o 26 lutego...a co robicie przykładowo[b] 12 marca[/b] ?

    Pozdrawiam
    sid

  • 12 w sobotę miał być 🙂

    A godzina 8 , 10 , 13,14 ?

    Pozdrawiam
    sid

  • Potwierdzam że narazie jestem do dyspozycji 12 marca o 13:00....

  • Ja 26 lutego napewno odpadam, co do drugiego terminu 12 marca myślę, że jest możliwy choć trzeba się wstrzymać do momentu, aż [b]Lonia[/b] będzie miała gotowe gadżety [b]FCP[/b] by móc je zabrać na zlot.

  • Dlatego są to wstępne propozycje 🙂

    Pozdrawiam
    sid

  • Breloczki już mam 🙂 smyczki będą pod koniec tygodnia 🙂 a z koszulkami myślę że do 12 marca może się uda (wszystko zależy od wpłat czy pójdą szybko i sprawnie) 😉 <!-- s;) -->

  • Odgrzeje temacik 😄 <!-- s:D -->

    Czyli jak, spot 12 marca 2011 Katowice ? godzina ? 13 ?

    Pozdrawiam
    sid

Log in to reply