Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Topic created · 2963 Posts · 264584 Views
  • 12 luty 😉

  • Ja też będę hihihiii może być 12 luty :mrgreen:

  • w takim ukladzie to moze nawet i mnie uda się opuścić granice Hindenburga;) i wyrwać do Krakowa;]

  • Chciałbym zgłosic propozycje o spocie w Bielsku. Poniewaz w Krakowie juz byl w Katowicach tez tak wiec fajnie by bylo teraz w Bielsku! Co wy na to??

  • Może następny będzie w bielsku 😉

  • dobra 12 luty tylko gdzie i októrej a ci co narzakają ze zadaleko to ja mam jedyne 120 km do krakowa w jedną strone a dokatowić 240 km i jakoś nie narzekam

  • A kto narzeka ze daleko? w krakowie juz byl w Bielsku jeszcze nie ale zreszta co mi tam! i tak was pewnie nie przekonam bo wiekszosc jest z Krakowa 😞

  • [quote="Pinek"]A kto narzeka ze daleko? w krakowie juz byl w Bielsku jeszcze nie ale zreszta co mi tam! i tak was pewnie nie przekonam bo wiekszosc jest z Krakowa :-([/quote]

    Jaki problem jest abys ty zorganizzował spota w bielsku tylko trzeba chcieć a nie nażekać że nie ma

  • Myślę, że tradycyjnie pod IKEĄ, [b]PINEK[/b] masz szansę nasz przekonać jakimś ... załącznikiem w mroźny dzień :mrgreen:

  • my spotykamy sie zwykle pod IKEA na parkingu, gdyz tam najlatwiej trafic.
    Pozniej McDonald, gdyz cieplo i spokojnie mozna pogadac.
    Ale oczywiscie jak ktos ma jakies inne sugestie to bardzo chetnie wysluchamy.

    PS. Pinek ja w tej chwili odpadam jesli chodzi o wyjazd, brak kasy na cokolwiek 😄
    Dlatego proponuje spota w kraku i nie bede mial nikomu za zle jesli ktos nie przyjedzie 😄
    Ale mysle ze nastepnym razem mozemy pomyslec nad bielskiem.

  • Oki 🙂 czyli 12 luty tj niedziela? Pod Ikea 🙂 Teraz godzina- może jakaś popołudniowa 16.00 /17.00???
    Co Wy na to?

    Ps. [b]Pinek[/b] to natępnym razem Ty wyjdz z inicjatywą co do spota w Bielsku- i będzie tam gdzie Ty chcesz oki? 😉

    Ps2. [b]DjCzas[/b] a może ktoś z OCP też będzie chętny spotkać się z Nami 12 lutego?

  • Wlasnie Kraft ja tez myslalem nad czyms innym niz zajazdy,mcdonaldy i inne miejsca gastronomiczne... Jak mielismy spot na polnocy to rozegralismy wlasnie partie kregli 😄 i kazdy sie swietnie bawil 😉

    Ja bym byl za kregielnia :mrgreen:

  • Dobrze juz dobrze tylko nie krzyczcie po mnie 😄 To o ktorej w tym krakowie? postaram sie dokulac jakos 🙂

  • [quote="Kraft"]Tylko moze cos wymyslimy innego niz MCDonald 🙂 kurde w weekendy kregle sa drogie 😕 <!-- s:/ -->
    Zygus znasz jakies inne kregielnie niz w plazie? Ponoc na Monte kolo aresztu jest jakas wiesz cos o tym?[/quote]

    Tak jest kregielnia pod hala PK, ale nigdy tam nie bylem i nie wiem jakie ceny.
    A na zakopiance juz nie ma?? Kiedys tam byl Atomic??
    Teraz jest promocja 2 gry w cenie 3 akurat w niedziele, al enie wiem ile kosztuje gra :roll:

    PS. Czyli co panowie i panie respektowalibyscie regle. Bo jak cos to zarezerwuje tor dla nas, zeby nie bylo przypalu

  • [quote="Zygus"].. ale nie wiem ile kosztuje gra :roll:[/quote]

    to Panowie z kraka .. pojechac i sprawdzic 😄

  • [quote="Zygus"]PS. Czyli co panowie respektowalibyscie regle. Bo jak cos to zarezerwuje tor dla nas, zeby nie bylo przypalu[/quote]

    A co to panie nie będą grały i już nic nie mają dopowiedzenia na ten temat? 😢
    Ps. i jaka w końcu godzina tego spociku? 😉

  • [quote="Loni"]A co to panie nie będą grały i już nic nie mają dopowiedzenia na ten temat? 😢
    Ps. i jaka w końcu godzina tego spociku? 😉[/quote]

    Kurcze kolejna wpadka :oops: Juz sie poprawilem
    Godzinka tak po obiedzie najlepiej. Mysle ze 16-17

  • Dzień i godzina 16-17 są OK.Miejsce to IKEA koło Makro?.

  • [quote="abenek"]Dzień i godzina 16-17 są OK.Miejsce to IKEA koło Makro?.[/quote]

    Tak, tam zawsze sie zbieramy

  • To będzie mój pierwszy raz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Log in to reply