Witaj na forum Fabia Club Polska

Spot Katowice / Kraków i okolice

Temat utworzony · 2963 Posty · 263031 Wyświetlenia
  • Mnie pasuje 🙂 Powiadomię reszte

    Pozdrawiam
    sid

  • Panowie to o ktorej bedziecie w Chrzanowie :?: <!-- s:?: -->

    1. sid
    2. Loni + Wojtas
    3. manii & dotii
    4. MirekS&Donia
    5. MŁODY
    6. Lestek
    7. nicram
    8. Mlodyelek
    9. kapi
    10. anubis
    11. Adaś

    Powyższa lista jest chyba najbardziej aktualna 🙂 Jarecki87 nie może się zjawić..

    ps. dzięki [b]sid[/b] 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Wojtas"][b]Mlodyelek[/b], kazdy jest mile widziany 🙂 Jezeli tylko Twoja malzonka ma ochote to ja zabieraj 🙂 bedzie kilka Pan to sie dogadaja 🙂 rameczki beda napewno oraz gadzety klubowe 🙂 sklepik w moim bagazniku 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    w związku z tym ze fabka zostaje rówież poproszę o kpl gadżetów , postaram sie wybrać wiekszą ilość

    1. sid
    2. Loni + Wojtas
    3. manii & dotii
    4. MirekS&Donia
    5. MŁODY
    6. Lestek
    7. nicram
    8. Mlodyelek
    9. kapi
    10. anubis
    11. Adaś
    12. Pulstar & osoba towarzysząca

    No i pytanko do Pani Prezes czy koszulki będą na spocie już czy raczej nie?

    Powyższa lista jest chyba najbardziej aktualna 🙂 Jarecki87 nie może się zjawić..

  • [quote="MŁODY"][quote="Wojtas"][b]Mlodyelek[/b], kazdy jest mile widziany 🙂 Jezeli tylko Twoja malzonka ma ochote to ja zabieraj 🙂 bedzie kilka Pan to sie dogadaja 🙂 rameczki beda napewno oraz gadzety klubowe 🙂 sklepik w moim bagazniku 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    w związku z tym ze fabka zostaje rówież poproszę o kpl gadżetów , postaram sie wybrać wiekszą ilość[/quote]

    ... smyczki, breloczki, długopisy są od ręki a na koszulkę można się wpisać właśnie ruszyła II partia 🙂

    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=7696&start=30

  • [b]Pulstar[/b] dzisiaj koszulki doszły już mam wszystko dla Was przygotowane 🙂 (mam nadzieję że będą się Wam podobały) :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->

  • [quote="Loni"][quote="MŁODY"][quote="Wojtas"][b]Mlodyelek[/b], kazdy jest mile widziany 🙂 Jezeli tylko Twoja malzonka ma ochote to ja zabieraj 🙂 bedzie kilka Pan to sie dogadaja 🙂 rameczki beda napewno oraz gadzety klubowe 🙂 sklepik w moim bagazniku 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    w związku z tym ze fabka zostaje rówież poproszę o kpl gadżetów , postaram sie wybrać wiekszą ilość[/quote]

    ... smyczki, breloczki, długopisy są od ręki a na koszulkę można się wpisać właśnie ruszyła II partia 🙂 [/quote]

    i rameczki ,
    bo właśnie wymieniłem przód i jest zaduża do obrysu na zderzaku mimo tego ze listewka z FCP pasuje

  • [quote="MŁODY"][quote="Loni"][quote="MŁODY"][quote="Wojtas"][b]Mlodyelek[/b], kazdy jest mile widziany 🙂 Jezeli tylko Twoja malzonka ma ochote to ja zabieraj 🙂 bedzie kilka Pan to sie dogadaja 🙂 rameczki beda napewno oraz gadzety klubowe 🙂 sklepik w moim bagazniku 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    w związku z tym ze fabka zostaje rówież poproszę o kpl gadżetów , postaram sie wybrać wiekszą ilość[/quote]

    ... smyczki, breloczki, długopisy są od ręki a na koszulkę można się wpisać właśnie ruszyła II partia 🙂 [/quote]

    i rameczki ,
    bo właśnie wymieniłem przód i jest zaduża do obrysu na zderzaku mimo tego ze listewka z FCP pasuje[/quote]

    ... oki mam ramki naklejki jakby ktoś jeszcze chciał, będzie wszystko 🆗

  • [quote="Loni"][b]Pulstar[/b] dzisiaj koszulki doszły już mam wszystko dla Was przygotowane 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    No to malinowo... :super:

  • [quote="Pulstar"][quote="Loni"][b]Pulstar[/b] dzisiaj koszulki doszły już mam wszystko dla Was przygotowane 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    No to malinowo... :super: [/quote]

    [b]Pulstar [/b]Ty mi się na listę na [b]IV zlot FCP[/b] wpisuj (oczywiście z osobą towarzyszącą) i to bez wykrętów 😛 😉

    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=7573;

  • [quote="Loni"][quote="Pulstar"][quote="Loni"][b]Pulstar[/b] dzisiaj koszulki doszły już mam wszystko dla Was przygotowane 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    No to malinowo... :super: [/quote]

    [b]Pulstar [/b]Ty mi się na listę na [b]IV zlot FCP[/b] wpisuj (oczywiście z osobą towarzyszącą) i to bez wykrętów 😛 😉

    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=7573;[/quote]

    Rozważam intensywnie tą propozycję cały czas ale w życiu jak w kalejdoskopie.... :zakrecony: nie chcę obiecywać :niepewny:

  • [quote="Pulstar"][quote="Loni"][quote="Pulstar"][quote="Loni"][b]Pulstar[/b] dzisiaj koszulki doszły już mam wszystko dla Was przygotowane 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    No to malinowo... :super: [/quote]

    [b]Pulstar [/b]Ty mi się na listę na [b]IV zlot FCP[/b] wpisuj (oczywiście z osobą towarzyszącą) i to bez wykrętów 😛 😉

    http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?t=7573;[/quote]

    Rozważam intensywnie tą propozycję cały czas ale w życiu jak w kalejdoskopie.... :zakrecony: nie chcę obiecywać :niepewny: [/quote]

    ... dobra dobra :zalamany:

  • Ok, Sid w takim razie ok. 14.30 na tej prostej 150m co jest wzdłuż parkingu leroy i dwóch salonów zaraz za przystankiem.

  • [quote="MirekS"]Ok, Sid w takim razie ok. 14.30 na tej prostej 150m co jest wzdłuż parkingu leroy i dwóch salonów zaraz za przystankiem.[/quote]

    Z 7 aut zrobi się 3 😄 Spoko jakoś się znajdziemy 😄 <!-- s:D -->

    Pozdrawiam
    sid

  • jak bedziecie jechac stara droga to za trzebinia zjedzcie na autostarde i potem zjedzcie na jaworzno ... bede czekal zaraz za wyjazdem ... od 15:00 czekam na 26ym kanale

  • no i chyba nici z mojego (naszego) przyjazdu 😞 jeszcze jestem w pracy i nie zapowiada się, abym szybko z niej dzisiaj wybył 😞 <!-- s:( -->

  • 1 jestem :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12-03-2011, 18:53[/i] ][/size]
    dziękuje wszystkim za przybycie 🆗
    miło było poznać nowe twarze z Towarzyszkami :hyhy:
    dziękuje za zestaw nowych gażetów :]
    do następnego miłego spotkamia 😉

  • Dzieki wszystkim za przybycie :zdrowko: do nastepnego .. tym razem bedzie grillowo 😄 <!-- s:D -->

    [b]sid[/b] nastepnym razem zabierz tez gruche to pogadasz z nami a nie bedziesz tylko podsluchiwal 😛

  • Wielkie dzięki za przesympatyczne towarzystwo :padam: fajnie było poznać nowe osoby :super: widać śląsk też rośnie w siłe 12 fabek to bardzo miły wynik :hurra: i mam nadzieję do zobaczenia na następnym spociku 🙂 <!-- s:) -->

    ps. nie zapomnijcie wpisać się na listę IV zlot FCP bo... :krzeslem: 😉