Witaj na forum Fabia Club Polska

WKŁADKI ZAMKÓW

Topic created · 5 Posts · 2221 Views
 • Może spotkaliście się z podobnym problemem - zepsul mi się zamek od strony kierowcy(od strony pasazera nie da sie otworzyc kluczykiem, podobno były takie wersje bez zamka). Mam wprawdzie centralny ale chcialbym sie zabezpieczyc w razie czego gdyby centralny zawiodl. Znalazlem takie 2 komplety tylko nie wiem czy się czymś różnią (procz ceny:). Pomóżcie.

  1. http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=1575<!-- m -->
  2. http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=1574#

  Fabia 2001r

 • mam ten sam problem, ale nie wymieniam zamka (brak kasy)też mam central poza tym mogę otworzyć od psażera;) co do tych kompletów...po co kupować za 280zł skoro u dealera możesz wymienić zamek za 110 zł przynajmniej tak mi powiedzieli w ASO Skody :luka: <!-- s:luka: -->

 • [quote="szylus"]od strony pasazera nie da sie otworzyc kluczykiem, podobno były takie wersje bez zamka[/quote]

  Jedna moja fabka też jest bez zamka z prawej.

 • a czy ktoś kiedyś wymieniał wkładki zamka w drzwiach i może udzielić parę rad jak to zrobić samemu. Ja ma podobny problem co wyżej i zamierzam sam się za to zabrać. W ASO kupię wkłady zamka po 100 zł i tylko wymiana pozostanie.

 • Witam

  Czy wie może ktoś gdzie można dostać wkładki do drzwi w dostępnej cenie,w aso Warszawa krzykneli za jedną wkładkę z kluczykiem 470zł,a bez kluczyka 170.Kradzież w biały dzień :zly: ,dziady jedne :idiota: <!-- s:idiota: --> .Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Log in to reply