Witaj na forum Fabia Club Polska

[Inne] Oznaczenia, znaczki montaż, demontaż

Topic created · 155 Posts · 47559 Views
  • U mnie w tamtej fabii też zostało i do samego końca jak ją miałem nie zeszło.

  • Ok dzięki 🙂 myślałem, że tylko ja mam taką bajkę z tym 😛 <!-- s:P -->
    chyba w ruch pójdzie pasta lekko ścierna 😉

  • U mine żadna pasta nie pomogła, klej przeżarł lakier, u mnie jedynym wyjściem byłoby częściowe cieniowanie klapy z czego ostatecznie zrezygnowałem natomiast w tej fabce zrezygnowałem z ściągania oznaczeń właśnie z tego powodu.

  • przykre 😞 <!-- s:( --> u mnie nie jest tak źle aż, tak sądzę, bo w środku liter gdzie był klej, idealnie zeszło bez śladu, ale te kontury są wkurzające, oby były tylko powierzchniowe. hrhr

  • U mnie też chodziło o te kontury, środek zszedł pięknie.

  • Na czym się trzymają logo na klapie tylnej i masce ? są to zatrzaski czy klej ? chciałbym je wymienić bo są zniszczone ale nie wiem jak je ściągnąć żeby nic nie urwać i kolejny założyć bez problemu.Proszę o poradę :padam: <!-- s:padam: -->

  • [b]ushu[/b], napis fabia i oznaczenie silnika jest na klej .. logo na srodku klapy jest na zatrzask, po wyjeciu zostaja 2 dziurki w klapie

  • dzięki wielkie kolego :zdrowko: właśnie chodziło mi o to co jest pod logiem teraz wiem że nawet jak urwę przypadkowo zatrzask to i tak nowe logo będzie pasować jak ulał 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam panowie, a ja odwrotnie. Wie ktoś jakie ma wymiary znaczek skody na grillu przednim oraz na tylnej klapie?
    Mi symbole się zniszczyły i chciałbym kupić nowe. Tu gdzie mieszkam jest problem z zmierzeniem a dokłądniej to nie posiadam żadnego wymiaru do sprawdzenia.
    Powiedzcie mi też jak ściągnąć resztę znaczka aby przykleić nowe?
    Rozumiem że są różne i niektóre tylko przyklejone a inne z dziórkami do środka?

  • napis typu Fabia, albo 1.4 16v, czy boczne napisy wersji typu classic są klejone taśmą bez żadnych dziurek itp, znaczek przedni i tylni są tylko z wypustkami zeby prosto przymocować , logo ma chyba przód i tył 80mm

  • dokładniej to coś koło 78mm a już sobie zamówiłem nowe ale dziwnie bo długo idą, czekam jużtrzeci tydzień a dziś sprawdziłem czemu tak czekam, zapłaciłem chyba 25zł za dwa znaczki ale za to czekania ponad miesiąc.

  • Mam takie pytanie, poniewaz z jednej strony samochodu odpadl mi znaczek 'Comfort', mam juz drugi jednak ten papierek oslaniajacy klej troche sie zsunal przez co 1/3 powierzchni jest juz zasyfiona. Jakiego kleju (lub czego) mozna uzyc aby przykleic ten znaczek "Comfort" do karoserii samochodu?

  • [quote="kleszczak"]dokładniej to coś koło 78mm a już sobie zamówiłem nowe ale dziwnie bo długo idą, czekam jużtrzeci tydzień a dziś sprawdziłem czemu tak czekam, zapłaciłem chyba 25zł za dwa znaczki ale za to czekania ponad miesiąc.[/quote]

    Gdzie zamawiałeś?

  • W UK. Właśnie wczoraj doszły. No to prawie miesiąc.
    Amazon.co.uk.

  • Przyszły z chin, podwykonawca amazonu wysłał prost z chin. Jakość średnia, zobaczymy jak długo będzie się trzymało. Jednak orginał to orginał.

Log in to reply