Witaj na forum Fabia Club Polska

Polecane warsztaty!!

Temat utworzony · 54 Posty · 45759 Wyświetlenia
    1. Kraków
    2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Prandoty 6
  • PHU HADM Gramatowski
    Rokocin 4G
    83-200 Starogard Gd.

    Właśnie tam oddałem do naprawy powypadkowej moje autko.Płaciła ubezpieczalnia sprawcy a gotówki chciała dać jak na moje za mało więc zdecydowałem się na takie rozwiązanie.
    W poniedziałek 11.12.2006 w godzinach rannych odstawiłem Fabkę do wspomnianego wyżej serwisu. Pan Darek który miał pieczę nad całą naprawą powiedział,że zrobi wszystko abym odebrał samochód w piątek czyli 15.12.
    Pomimo kilku problemów wynikłych w trakcie naprawy w oznaczonym dniu zostałem powiadomiony iż auto będzie do odbioru lecz mogą być to pózne godziny wieczorne. Zostałem zapewniony,że w razie potrzeby mechanicy będą pracować do 22 aby skończyć pracę.
    O godz. 21 odebrałem telefon z informacją,że auto jest gotowe do odbioru.Poinformowałem ucieszony,że przyjadę je odebrać i tu zaczęły się problemy.
    W piątkowy wieczór nie mogłem znaleść nikogo kto nie uraczył się promilami. :piwo: <!-- s:piwo: -->
    Zadzwoniłem więc z tą wiadomością do Pana Darka. I tu wielkie moje zaskoczenie,wysłał on po mnie auto aby mnie przywiozło po odbiór. :super:

    Tak na marginesie dodam,że autem tym była nowa Octavia RS 2.0T 200KM !!!
    Przebieg prawie 15tyś. full opcja.
    Mało tego. Zaproponowano mi jazdę tym cackiem :hurra: no i zachorowałem na taki samochód.
    Jest on do sprzedania za 75tyś co ostudziło mój entuzjazm.

  • Servis bosch
    Dariusz Pawlik
    Stalowa Wola
    Ul. mostowa

    dobrze robia i solidnie ale też cene maja duża

  • [quote="MirekS"]1. Kraków
    2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Powstańców 1
    3. Tanio, fachowo, pracownicy byłego polmozbytu na prandotach, polecam ich.

    (12) 411 71 00 w. 35
    Nr kontaktowy do p. Andrzeja 509693097[/quote]

    Witam
    Chciałem sie dowiedzieć od ciebie coś więcej na temat tego mechanika skodzianki na ul. Powstańców.
    Ja niedawno sie przeprowadziłem do Krakowa i jestem szczęśliwym:) posiadaczem skody Fabii hatchback 1.4 MPI 68KM i szukam namiarów i opinii na temat dobrych fachowców skody. Mi najbardziej zależy na tym żeby mechanik był solidny tzn wymieniał tylko to co jest zepsute, a nie wszystko co popadnie, dobrze lokalizował usterki, i żebym miał pewność że jak wyjadę to mi nic nie odpadnie i że wszystko będzie pozakładane .
    Pozdrawiam
    kudlaty.66

  • Ja bylem w tym serwisie na ostatnim przegladzie i moge rowniez polececic ten warsztat i p. Andrzeja. Mozna przy okazji poogladac autko od spodu, pogadac i zobaczyc co jest wymieniane i jak

  • [quote="kudlaty.66"][quote="MirekS"]1. Kraków
    2. Serwis Skoda p. Andrzej; Kraków ul. Prandoty 6
    [/quote]

    Witam
    Chciałem sie dowiedzieć od ciebie coś więcej na temat tego mechanika skodzianki na ul. Powstańców.
    [/quote]

    Cóż nie będę zachwalał, ale zachwale bo jak mam inaczej napisać, Andrzeja znam od paru lat, nieraz mi już pomógł przy każdej z skód. Robi generalnie skody, ale VW i seat też mu nie są obce. Gość nie ma wygórowanych stawek za roboty, robi fachowo, części Ci nie powymienia tych których nie trzeba, informuje otwarcie co trzeba i w jakiej ilości, ewentualnie powie ile czasu ( km ) jeszcze możesz przejeździć nim trzeba by coś wymienić. Jest z tych gości który najpierw coś usiłuje naprawić, a już w ostateczności wymieniać. Najlepszym przykładem jest dla mnie naprawa przez niego mojego mechanizmu tylnej wycieraczki która się pechowo na żywca zatarła, w ASO by się napewno z tym nie bawili 2,5h za 80 zł, tylko by wymienili całość nie pamiętam dokładnie chyba 420 zł plus oczywiście robocizna na biede z 100. Napewno jadąc tam nie masz co liczyć na kawkę, prospekty itp. [b]Zygus[/b] i [b]mdr[/b] już skorzystali z jego usług i złego słowa nie usłyszałem za jego polecenie także to chyba o czymś świadczy. Jedno co to za nim się do niego wybierzesz zadzwoń i zapytaj o której będzie miał czas bo u niego rzadko podnośnik stoi pusty w porównaniu do innych elektro-mechaników. Najlepiej go łapać pod komórą.

  • Dzięki bardzo panowie za opinie i namiary, właśnie o coś takiego mi chodziło.
    Bo jeśli chodzi o ASO to ja wam z czystym sumieniem mogę polecić aso w Tarnowie i p.Zbyszka, gość jest naprawdę świetnym fachowcem i robi zajebistą robote przy skodziankach.
    Ale co do krakowa to nie miałem pojęcia co gdzie i jak także jeszcze raz wielkie dzięki.
    Pozdrawiam
    Kudlaty.66

  • A czy ktos zna jakis warsztat godny polecenia w okolicy Warszawy? Nie bardzo chce mi sie jechac do Krakowa czy tez Starogardu 😞 <!-- s:( -->

  • [quote="yenerau"]A czy ktos zna jakis warsztat godny polecenia w okolicy Warszawy[/quote]
    ASO na ul. Gruchacza. Pracuje tam miłośnik FCP "Bartek 1112". Do tej pory raz skorzystałem i sobie chwalę.

  • [b]koko[/b] to jest autoryzowany serwis ?? Jesli tak to chyba nie ten dzial 😉 <!-- s;) -->
    EDIT:
    Mozesz zrobic nowy topic o tym ASO jak cos.. Nie zauwazalem zapytania wczesniejszego [b]yenerau[/b].. :zawstydzony:

  • Wlasnie wolalbym nie ASO. Wkurzaja mnie tym ze leca wg tebelki co jest do wymiany zamiast sprawdzic samochod. Takie mam doswiadczenia z aso w Zakrecie, jakos nie wierze zeby w Polmocie bylo lepiej - jak ktos ma przeciwne doswiadczenia to chetnie sie z nimi zapoznam. Druga nie akceptowalna dla mnie sprawa to ceny czesci - chyba tam sie z nie wiem czym na glowy pozamieniali, zeby za szczeki hamulcowe 400zl chciec...

  • [quote="yenerau"]Wkurzaja mnie tym ze leca wg tebelki co jest do wymiany [/quote]
    i dlatego skontaktuj się z Bartkiem.... A polecam bo miałem miłe doswiatczenie ponieważ naprawe z częścią wyliczyli na 700 zł, a dzięki Bartkowi 480zł i z gwarancją, ajk dla każdego klienta. Nie wiem czy przy tej usterce dało by sie gdzies wiele taniej. Zwłaszcza że część miałem po cenie jak z internetu. 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="MirekS"]2. Serwis Skoda p. Andrzej S.; Kraków ul. Powstańców 1[/quote]
    Od 1 sierpnia warsztat przeniesiony na ulicę Prandoty 6 (obok BP na wysokości Cmentarza Rakowickiego)

  • Zgadza się już zrobiłem zmianę adresu w 1 poście.

  • o dobrze wiedziec

  • Mam dylemat, muszę podjechać gdzieś do ASO, bo siada mi elektryka, tylko nie wiem gdzie. Najbliżej mi do ASO w Rzeszowie i do ASO w Woli Mieleckiej. Czy ktoś wie które ASO jest lepsze tzn. i pod wzgędem fachowości i ceny? :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

  • a ja myślę że najbliżej Ci do ASO w Tarnowie 🙂 <!-- s:) --> Rzeszów stanowczo odradzam - przetestowane... A w Tarnowie jest porządne ASO - fachowości to tam nie brakuje a z cenami to różnie, zależy o co chodzi i co sie popsuło, ale generalnie jak to w ASO - taniości to nie ma i tyle.

  • [b]Ciacho,[/b] faktycznie - nie wiem dlaczego nie zastanawiałem się nad Tarnowem, może dlatego, że nic o tym ASO nie słyszałem, Rzeszów odpada, bo za dużo złego o tym ASO pisano :dobani: pozostaje Mielec lub Tarnów :niepewny: dzięki za podpowiedź - coś wybiorę 😞 <!-- s:( -->

  • Poszukuję zaufanego i taniego serwisu który naprawia skody z rejonu Bielsko-Biała lub śląsk

  • A ja szukam kogoś z Łodzi lub okolic, mam problemy ze wspomaganiem.