Witaj na forum Fabia Club Polska

Polecane na trasie - Restauracje, stacje, noclegi, miejsca i atrakcje

Temat utworzony · 8 Posty · 1618 Wyświetlenia
  • Wpadłem na pomysł, żeby zebrać w jednym miejscu właśnie takie informacje. Każdy z nas ma takie sprawdzone miejsca, które albo często odwiedza w trasie, albo głęboko mu zapadły w pamięć. Myślę, że żeby zachować jakąś harmonię wpisów, można przyjąć poniższy schemat:

    RESTAURACJA - WOJEWÓDZTWO - informacje, szczegóły, własne uwagi - PINEZKA (np. z google maps)
    STACJA - WOJEWÓDZTWO - informacje, szczegóły, własne uwagi - PINEZKA (np. z google maps)
    MIEJSCE - WOJEWÓDZTWO - informacje, szczegóły, własne uwagi - PINEZKA (np. z google maps)
    ATRAKCJA - WOJEWÓDZTWO - informacje, szczegóły, własne uwagi - PINEZKA (np. z google maps)

    Poniżej lista polecanych przez klubowiczów 😎

    RESTAURACJA - DOLNOŚLĄSKIE - Jelenia Góra bar gratka kuchnia polska w przystępnych cenach. Niech Was nie zrazi brak menu. Po prostu codziennie mają dwa różne zestawy do wyboru - PINEZKA

    RESTAURACJA - DOLNOŚLĄSKIE - i znów Jelenia Góra, ale tym razem pizza. Klasyczna cienka włoska z dobrymi składnikami - PINEZKA

    RESTAURACJA - KUJAWSKO-POMORSKIE - Dobra kuchnia azjatycka w sąsiedztwie starszej części Torunia. - PINEZKA

    RESTAURACJA - ŁÓDZKIE - Restauracja przy S8 Piotrków Trybunalski - Warszawa. Bardzo duży wybór dań, duże porcje, smaczne jedzenie w dobrych pieniądzach. - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAŁOPOLSKIE - Gospoda u Harnasia w Rdzawce przy Zakopiance. Wjazd możliwy zarówno jadąc od Zakopanego jak i od Krakowa. Tradycyjna kuchnia z podhalańskim akcentem w przystępnych cenach - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAŁOPOLSKIE - Karczma Rusnakówka przy DK7 Chyżne - Rabka. Trochę droższa restauracja, ale również z bardzo dobrym jedzeniem. - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAŁOPOLSKIE - Dla przebywających w Krakowie, chcących zjeść obiad RIS-BAR przy Reymonta. Do każdego zestawu zupa w cenie i dania takiej wielkości, że i bez zupy by się obeszło. Większość zestawów do 20zł. - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAŁOPOLSKIE - Propozycja również dla przebywających w Krakowie, chcących zjeść dobre burgery. Moa burger Wam to zapewni. Co tydzień jest też specjalny burger tygodnia. W tłusty czwartek potrafią też zrobić burgera w pączku zamiast w bułce. Także dla każdego coś dobrego. Ja polecam CheeseBurgera i firmowego moaburgera z burakiem - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAŁOPOLSKIE - Kolejna propozycja dla miłośników Burgerów, a także smacznej Pizzy - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAZOWIECKIE - Kuchnia bałkańska na wylocie z Warszawy w kierunku Krakowa (DK7 msc. Grzędy). Jedzenie REWELACYJNE. Nic dodać nic ująć - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAZOWIECKIE - Zalesie Dolne Piaseczno przy DW 722. Typowa włoska pizza na cienkim. Polecam Con Carne, Primaverę i Piccantę 😎 - PINEZKA

    RESTAURACJA - ŚLĄSKIE - góralsko izba przy 942 wisła - szczyrk. bardzo dobre góralskie jedzenie. Cenowo może drożej ale opłaci się. Parkingu prawie nie ma . Miejsce jest na kilka aut od strony szczyrku.

    RESTAURACJA - ŚWIĘTOKRZYSKIE - bar Echa Leśne przy trasie S7 Kraków - Warszawa. Miejsce nie wyglądające zachęcająco z zewnątrz jednak jedzenie mają domowe i bardzo dobre. Szczególnie polecam dania z ich rusztu/pieca opalanego drewnem. - PINEZKA

    ATRAKCJA - POMORSKIE - Muzeum Volkswagena w Pępowie, bardzo bogata i co najważniejsze zadbana kolekcja modeli VW od tych z lat 50 przez modele transportowe, Garbusy, Polo, Golfy i wersje specjalne. Właściciel bardzo dba o swoją kolekcję, sam jeździ na różne zloty. - PINEZKA

  • Restauracja - ŚLĄSKIE - góralsko izba przy 942 wisła - szczyrk. bardzo dobre góralskie jedzenie. Cenowo może drożej ale opłaci się. Parkingu prawie nie ma . Miejsce jest na kilka aut od strony szczyrku.

    skodziarz Proszę określ się czy te miejsca są ograniczone do kraju polskiego czy może być zagranica.

  • TOMUŚ
    W sumie nie musimy się zawężać. Może być też zagranica.

  • Dobry temat. Na dniach dorzucę swoje propozycje!

    Pozdrawiam
    sid

  • Dopisałem swoją propozycję i zaktualizowałem pierwszy post.

    Pozdrawiam
    sid

  • każda restauracja "pod złotymi łukami" 😀 😀

  • To ja zrobię drugą turę, bo oczywiście w pierwszej o czymś musiałem zapomnieć 😄

    RESTAURACJA - DOLNOŚLĄSKIE - Jelenia Góra bar gratka kuchnia polska w przystępnych cenach. Niech Was nie zrazi brak menu. Po prostu codziennie mają dwa różne zestawy do wyboru - PINEZKA

    RESTAURACJA - DOLNOŚLĄSKIE - i znów Jelenia Góra, ale tym razem pizza. Klasyczna cienka włoska z dobrymi składnikami - PINEZKA

    RESTAURACJA - MAZOWIECKIE - Kuchnia bałkańska na wylocie z Warszawy w kierunku Krakowa (DK7 msc. Grzędy). Jedzenie REWELACYJNE. Nic dodać nic ująć - [PINEZKA] (https://www.google.pl/maps/place/Karczma+Guča/@52.0089363,20.841243,15.46z/data=!4m5!3m4!1s0x47193a4f78c8582f:0xd45d969c81c46a85!8m2!3d52.0122601!4d20.8487704)

    RESTAURACJA - MAZOWIECKIE - Zalesie Dolne Piaseczno przy DW 722. Typowa włoska pizza na cienkim. Polecam Con Carne, Primaverę i Piccantę 😎 - [PINEZKA] (https://www.google.pl/maps/place/Mariano+Italiano/@52.0429625,20.9761401,12.96z/data=!4m5!3m4!1s0x47192fca88062f15:0x97bf5d5955d6de10!8m2!3d52.0575373!4d21.0093355)

    Wszystkie pozycje dopisane również w 1 poście