Witaj na forum Fabia Club Polska

Antena -> płetwa rekina

Temat utworzony · 5 Posty · 10014 Wyświetlenia
  • Siemka,
    chciałem zmienić w swojej Fabci antenke z tyłu na płetwę rekina 😉 😉 <!-- s;) --> co sądzicie o takiej "modyfikacji"?
    Ma ktoś poradnik do rozebrania tapicerki na suficie? A może ktoś z klubowiczy ma taką płetwę i poradziłby przy wymianie 😉 z góry dzięki za pomoc 🙂 Pozdrawiam stasiu 😛 😛 😛 😛

  • Oszpecisz auto taką płetwa...
    Żeby dostać się do nakrętki anteny należy zdjąć górny plastik i wtedy kluczem płaskim się dostaniesz lekko odchylając podsufitke.

  • Cześć.
    Zwróć uwagę co taka "płetwa" obsługuje.
    Są ori płetwy które obsługują:

    • radio am/fm,
    • radio DAB
    • webasto
    • gsm.
      Ona kosztuje około 90€ ale nie mam pojęcia ile kosztuje u nas.
      Tak płetwa jest przyszłościowa , gdyż jak wejdzie dab to już masz antenę gotową oraz jakbyś chciał to na webasto także jest.
  • Powiem tak ja znalazłem na Olx rekinka który mi podpasował sam go założyłem razem z separatorem antenowym i radio odbiera super a co do wyglądu mnie osobiście się podoba,nadmieniam że rekinek nie jest made in china tylko stosowany w grupie VAG

  • o gustach nie dyskutujmy, bo jednemu się podoba drugiemu nie, mi osobiście nie, ale znam takich co to robili i tak jak koledzy wyżej wspominali. W przypadku mojego znajomego to kupił chyba na allegro i wiem, że wybierał nie najtańszy model