Witaj na forum Fabia Club Polska

Mapa Fotoradarow

Topic created · 55 Posts · 50881 Views
  • W mojej okolicy radary są dobrze widoczne. Każdy kierowca wie gdzie zwolnić 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="1zl_2010"]Uwaga na DK 163 w miejscowości Golce (powiat wałecki) stoi tam fotoradar oznakowany na żółto. Często jest odwracany i cały czas jest załadowany. Także jak będziecie wracać i jechać nad morze to uważajcie byście nie mieli pamiątki z wakacji w postaci kosztownego zdjęcia z punktami, a przy wylocie na Wałcz (jeszcze w terenie zabudowanym) często stoją z suszarką (minimum 3 razy w tygodniu).

    Pozdrawiam.[/quote]

    Jechałe 3,5 tygodnia temu nad morze przez Wałcz, ale chyba nic mnie nie ustrzeliło.Na DK 10 też wszystko było widoczne.Nad morzem zaś odbudowują sobie budżety na turystach przez fotoradary stacjonarne
    i śmietniki.

    [quote="MirekS"]Jestem nad morzem i powiem, że fotoradarów na drodze jak mrówków.
    Wyjeżdżającym polecam aplikację na windowsa w nokii yanosik.pl bardzo pomocna jeśli chodzi o radary, fotoradary jak i jeżdżące patrole.[/quote]

    W Szczecinku od dawien dawna na DK 11 ustawiany jest śmietnik właśnie w tej alejce koło straży pożarnej na wylocie praktycznie na Koszalin.Stara sztuczka straży miejskiej, która zazwyczaj stoi po prawej stronie tej alejki w krzakach...No ale to jedyna służba która boi sie wyjść do obywateli tylko chowa się po krzakach.

  • polecam apkę Janosik aktualizowana mapa fotoradarów na androida

  • U mnie nie będzie działać Yanosik, bo mam Androida 2.1. Macie coś na tą wersję innego, podobnego?

  • Dzieki, meeega sie przyda 😉 <!-- s;) -->

  • Mogę potwierdzić fotoradary, o których mówił Blackbird z Katowic do Bielska, poza tym do zwolnienia zmuszają bardziej kierowcy na tej trasie, który potrafią zaskakiwać manewrami (jeżdżą starymi trasami, na pamięć co przy przebudowie wszystkiego tam teraz jest stresujące)

  • Ale przynajmniej po tej nowelizacji te radary nie są puste, i człowiek nie ma stresu że gdzieś schrzanił, i czeka na mandat ;D

  • Trzeba tez uważać na te ruchome fotoradary. Mogą go postawić zawsze i wszedzie.

  • Niestety w sierpniu "byłem u "fotografa" w Będzinie.
    GITD przysłało komplet dokumentów ale bez fotki - twierdzą ,że nie muszą.

    Znalazłem jednak takie rozporządzenie (załącznik)
    Czy ktoś z Was miał podobne przygody z ITD?

    Podaje link bo pdf nie wchodzi
    http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20130000565<!-- m -->

  • Dlatego nigdy nie ruszam w trasę bez cb. Już mi się zakup kilkakrotnie zwrócił. Stacjonarne swoją drogą ale już nie raz ustrzegłam się przed doraźnie stawianymi fotoradarami

  • Jest jakaś aplikacja na BlackBerry OS 10?

  • Z tego co wiem to raczej nie ma, ale głowy nie dam.

  • Jeszcze nie ma ale ma być.

  • takich cudów jeszcze nie ma...

  • Uważajcie w Witowie i Kościelisku oraz okolicach. Dzisiaj dostałem piękne foto, 81/50, 210 PLN i 6 punktów Payback do kompletu. Ciekawe, czemu 81, skoro GPS pokazywał 74, a prędkościomierz w aucie dopiero zbliżał się do 80.

  • Trzeba było wołać świadectwo homologacji fotoradaru.Wszystko byłoby jasne.

  • Jest świadectwo, ważne do 31 stycznia 2014, a zdjęcie jest z 19.01...

  • No to raczej nic tu nie zdziałasz.

  • No wiem, niestety dołożę się do budżetu, a okolice będę po prostu omijał szerokim łukiem.

  • Dla mnie to ten fotoradar oszukuje i świadectwo homologacji ma na "........ ...." mówiąc bardzo dobitnie 🙂 <!-- s:) --> .
    Ja jak jeździłem w české Republice to tam jest taki patent że są takie liczniki prędkości i ci pokazuje ile jedziesz, a u góry foto kamera co robi zdjęcia i uwietrznia miłe chwile dla kasy miasta/policji. To mi na tych licznikach nigdy nie pokazało więcej niż to co miałem na budziku zwykle było o 5 km/h mniej niż na budziku.
    Znów se wyczaili biznes że na foto będą walić wałki, albo wafle 🙂 . Precz z takimi działaniami :cisza:

Log in to reply