Witaj na forum Fabia Club Polska

Problem z odpalaniem

Temat utworzony · 4 Posty · 1255 Wyświetlenia
  • Witam. Mam problem z moją skodą, jak przekręcam kluczyk zeby ją odpalić to nie pokazują mi się kontrolki za zegarach i auto nie chce odpalić, muszę wtedy wyjąć kluczyk z stacyjki, poczekać około minuty i wtedy znowu próbować. Na zimnym silniku jest to rzadsze ale na ciepłym to bardzo częste. A druga sprawa jest taka że ostatnio 2 razy w ciągu kilku dni auto zgasło mi podczas jazdy i w związku z powyższą sprawa musiałem stanąc, poczekać troche i odpalić znowu. Czy ktoś wie o co chodzi mojej skodzie? Bo nie chce oddawać jej do mechanika w ciemno...

  • Troche to podobne do uszkodzonej kostki stacyjki

  • [quote="Cierpki"]Witam. Mam problem z moją skodą, jak przekręcam kluczyk zeby ją odpalić to nie pokazują mi się kontrolki za zegarach i auto nie chce odpalić, muszę wtedy wyjąć kluczyk z stacyjki, poczekać około minuty i wtedy znowu próbować. Na zimnym silniku jest to rzadsze ale na ciepłym to bardzo częste. A druga sprawa jest taka że ostatnio 2 razy w ciągu kilku dni auto zgasło mi podczas jazdy i w związku z powyższą sprawa musiałem stanąc, poczekać troche i odpalić znowu. Czy ktoś wie o co chodzi mojej skodzie? Bo nie chce oddawać jej do mechanika w ciemno...[/quote]

    Rozrusznik lub nieszczęśliwa wiązka w Skodzie. ;(

  • [quote="Marianoo"]Troche to podobne do uszkodzonej kostki stacyjki[/quote]

    Potwierdzam, przerabiałem temat w golfie IV.