Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] ramki na zegary, tarcze zegarów itp. - temat zbior

Temat utworzony · 281 Posty · 84383 Wyświetlenia
  • białe tarcze , zielone podświetlenie - ciekawe jak to wyglada

    może białe zrobić

    wskazówki ja ma z RS , z golfa ponoć podchodzą

    szukać , szukać allegro itd

  • z golfa V napewno podchodza bo sam z takimi smigam 😄 ale oczywscie trzeba zmienic diody na czerwone 😛 <!-- s:P -->

  • [b]Jimmy[/b],

    1. wskazowki wystarczy tylko podwazyc i wyjda
    2. jak juz podlaczysz licznik to przekrec kluczyk na "zaplon" i wtedy jak nalozysz wskazowki (tylko naloz je bardzo slabo, tj. nie dociskaj ich) to cofna sie do poziomu zero automatycznie i wtedy bedziesz mogl je poprawic.
    3. co do rozmiarow smd musisz poszukac na forum .. niejeden temat byl o tym 🙂 <!-- s:) -->
  • [b]Manii [/b]też poluje na te wskazówki narazie bez skutku 😞 napatrzyłam się u [b]Wojtasa[/b] bardzo fajnie to wygląda 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="Loni"]napatrzyłam się u Wojtasa bardzo fajnie to wygląda [/quote]
    moze by je mu tak tajniacko....... u Ciebie jak zalozysz to by zauwazyl ale u mnie bedzie mu trudniej :zabawa: <!-- s:zabawa: -->

  • [quote="vanhouse"]A nie wystarczy ich precyzyjnie czerwonym markerem pomalować?[/quote]

    jak ktoś lubi Warszawski tuning TO MOŻNA :rotfl: <!-- s:rotfl: -->

  • własnie [b]ADMIN[/b] wrzuć to do [b]zegarów[/b] bo sie powtarzamy

  • markerem nie dasz rady, po włączeniu podświetlenia będą mazania
    prędzej sprey jakiś
    Młody ma rację z tą Warszawą :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->
    Warszawiacy dawno uciekli z miasta i zrobiło się burakowo :dobani:

  • Polecam lekturę tego : [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113629&highlight=czerwone+wskaz%F3wki]kliknij_1[/url] oraz tego: [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=52888&highlight=czerwone+wskaz%F3wki]kliknij_2[/url]

    Po przeczytaniu sami zdecydujcie czy lepiej marker czy jakąś farbkę

    Pozraviam

  • [quote="Tomislav"]lepiej marker czy jakąś farbkę [/quote]
    lepiej jakies org czerwone z golfa zaadoptowac takie jest moje zdanie

  • ale cała zabawa tkwi w tym zeby je zdobyć 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="manii"]lepiej jakies org czerwone z golfa zaadoptowac takie jest moje zdanie[/quote]
    [quote="MŁODY"]ale cała zabawa tkwi w tym zeby je zdobyć 🆗 <!-- s🆗 -->[/quote]

    Popieram Młodego.

    Jak masz jakąś hurtową ilość np. od golfa 5 to wrzuć info na forum - za pewne zejdzie każda ilość 😉

    Są niedostępne, jak by były nikt by sie nie bawił w malowanie.

    Poza tym jeszcze można nakleić folię transkulentną - (dla mnie tak samo nie dostępne jak wskazówki od golfa), ale podobno efekt bardzo dobry

  • [b]Vanhouse[/b], mam kilka pytań na temat zmiany podświetlenia zegarów:

    1. W jaki sposób zmieniłeś kolory wskazówek? Czy wymieniłeś diodę podświetlającą, czy też może całe wskazówki od RS-ki (tak przy okazji może wiesz, czy można je gdzieś dostać osobno?)?;
    2. Możesz podać parametry diód SMD, które są zamontowane fabrycznie?
  • [quote="manii"][quote="Loni"]napatrzyłam się u Wojtasa bardzo fajnie to wygląda [/quote]
    moze by je mu tak tajniacko....... u Ciebie jak zalozysz to by zauwazyl ale u mnie bedzie mu trudniej :zabawa: <!-- s:zabawa: -->[/quote]

    Spoko [b]Manii[/b] zobacze co da się zrobić 😉

  • [quote="manii"]wkoncu zalozylem te tarcze jeszcze musze podswietlenie zmienic i wskazowki na jekies czerwone ciekawe czy te z roomstera podejda, czyba ze ma ktos od golfa na pozbyciu?
    albo jakies info gdzie mozna kupic :zakrecony: <!-- s:zakrecony: -->

    [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ee523ad5d55edd31][url=http://images30.fotosik.pl/126/ee523ad5d55edd31m.jpg]Obrazek[/url][/URL][/quote]
    Mam prożbe wrzuć foto nocą jak sa podświetlone na zielono bo chciałbym zobaczyc jak to wygląda bo takie cos sobie chce sprawić a jestme ciekaw jak to noca wygląda z zielonym poswietleniem :]

  • ale nie widac bardzo wskazówek :rozpacz: <!-- s:rozpacz: -->

  • [quote="vanhouse"]Zauważyłem że sąsiad ma czerwone wskazówki. Standardowa wersja. Kupił ją w tym roku. I nie ma mowy tu o żadnym tuningu.

    Montowali takie coś?

    Może w sklepie z częściami będzie można kupić takie wskazówki?[/quote]

    ale w czym w syrence , warszawie ,

    fabia tylko RS - jeżeli pytasz o orginalny licznik i oczywiście MAXIdot ale to inna bajka

  • [quote="MŁODY"]ale w czym [/quote]
    w wołdze 😄 <!-- s:D -->

  • Wiecie gdzie moge dostac zegary Do Mojej Fabi takie jak ma Kolega [b]Manii[/b] Tylko żeby miały na blacie 240 ?? Bo na allegro wszsytkie mają po 200 😞 <!-- s:( -->

  • którac firma która wsytawia na allegro robi na zamówienie trzeba zadzwonić
    nie pamietam która