Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Bielsko-Biała i okolice

Topic created · 281 Posts · 81839 Views
  • Ja oczywiscie tez jestem "za" :] termin 🆗 wiec tez powinnam sie zjawić :hyhy: mam nadzieje ze wczesniej sie zgadamy kto ma po drodze i pojedziemy razem 😉 <!-- s;) -->

  • Tak sobie pomyślałem ze czesc z nas jest studentami tak wiec w czerwcu moga byc jeszcze egzminy:( Wiec proponował bym spot 2 LIPCA w Bielsku przed centrum handlowym SFERA na parkingu bez problemu kazdy trafi jak sie zapyta o droge 🙂 <!-- s:) --> Plan jest taki powiedzmy na godzine 12 sie umawiamy na parkingu. Pozniej male zakupy typu kiełbaska jakies napoje:) Nastepnie udajemy sie nad jedno z trzech jeziorek ktore sa nie daleko Bielska. Mozemy zwiedzic ciekawe miejsca, zrobic zdjecia na tamie (Jednej z trzech) oraz jak byscie chcieli wyjechac autem na szczyt góry Żar gdzie widoczek jest po prostu zajebisty! Oczywiscie grill nad jeziorkiem w miłym towarzystwie! Obiecuje ze bedzie sie wam podobało! Tak wiec proponuje 2 LIPCA godzina 12:00 na parkingu CH "SFERA"

  • Dla mnie 2 lipca odpada 😞 <!-- s:( --> .

  • Mnie tez 2 lipca nie za bardzo pasuje :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

  • [quote="Pinek"]Tak sobie pomyślałem ze czesc z nas jest studentami tak wiec w czerwcu moga byc jeszcze egzminy:([/quote]

    No to fakt, ale na egzaminy mamy jeszcze wrzesien 😄 <!-- s:D -->

    Mi pasuje zarowno wczesniejszy termin jak i 2 lipca, musze zobaczyc jeszcze jalk u Basi ale powinno byc OK

  • a może tak spotkać sie w Boże Ciało,jest wolne i nikt wtedy nie bydzie mioł żadnych egzaminów.

  • no ale jakie egzaminy - przeciez spocik jest ważniejszy - trzeba sie wkońcu spotkać, napić, coby siłę mieć na egzaminy - a co do nich, to tak jak mówi Zygus - jeszcze jeszcze wrzesień 😉 <!-- s;) -->

    a poza tym, nauka nie zając - nie ucieknie 😄 termin z Bożym Ciałem też jak dla mnie jest OK

  • Dla mnie Boże Ciało odpada na 100000.... % 😞 dlaczego nie może już zostać 25.06. ? 😞 <!-- s:( -->

  • Dla mnie termin 15 czerwca rowniez odpada 😞 ale 25.06 pasuje jak najbardziej 😄 <!-- s:D -->

  • wychodzi na to, że pierwsza propozycja jest najlepsza - co tam egzaminy, damy rade 🙂 myślę, że w takim układzie najlepiej będzie chyba tego 25.06 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Lestek"]wychodzi na to, że pierwsza propozycja jest najlepsza - co tam egzaminy, damy rade 🙂 myślę, że w takim układzie najlepiej będzie chyba tego 25.06 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    [b]Lestuś [/b]tylko tym razem zabierz Olcie ze sobą :hyhy: 😛

  • może być 25
    🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="Loni"][b]Lestuś [/b]tylko tym razem zabierz Olcie ze sobą :hyhy: 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    myślę, że z tym nie będzie problemu 🙂 jak i z jeszcze dodatkowym pasażerem/ami 🙂

  • Jak zawsze pierwsza decyzja najlepsza 😄 <!-- s:D -->
    Czyli 25 na 100% obecni sa:

    1. Zygus z Basia
    2. Lestek z Olcia
    3. WRC
    4. Wojtas
    5. Loni
    6. Pinek

    Dodatkowo nie wiadomo jak Mirek, a reszta??

  • [quote="Zygus"]Dodatkowo nie wiadomo jak Mirek??[/quote]

    Mój wyjazd do ostatniej chwili będzie stał pod znakiem zapytania, na dzień dzisiejszy powiedzmy 30% szans.

  • [quote="Zygus"]Jak zawsze pierwsza decyzja najlepsza 😄 <!-- s:D -->
    Czyli 25 na 100% obecni sa:

    1. Zygus z Basia
    2. Lestek z Olcia
    3. WRC
    4. Wojtas
    5. Loni
    6. Pinek

    Dodatkowo nie wiadomo jak Mirek, a reszta??[/quote]

    Jestem na 10000000000000000000000000000% ino szkoda ze nie bydzie znami Maxa bo kto mie zcholuje.

  • [quote="WRC"]Jestem na 10000000000000000000000000000% ino szkoda ze nie bydzie znami Maxa bo kto mie zcholuje.[/quote]

    nic sie nie martw 😉 - w holowaniu to ja już mam wprawę :hyhy: więc spokojna głowa 😄 <!-- s:D -->

  • Ja oczywiście też służę pomocą :hyhy: 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Lestek"]nic sie nie martw 😉 - w holowaniu to ja już mam wprawę :hyhy: więc spokojna głowa 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Ja z kolei nabralem juz wprawy w jedzie [b]Twa[/b] fabka wiec kierowce juz masz 😛 :hyhy:

  • No to widzimy sie w Bilsku,Pinek a ty sie bier za organizacje.

Log in to reply