Witaj na forum Fabia Club Polska

[SPOT] Bielsko-Biała i okolice

Topic created · 281 Posts · 81836 Views
  • Wiosenny spocik proponuje w Bielsku jak juz wczesniej była mowa 😄 tez mozemy wyskoczyc na kregle. Ale to sie jeszcze dogadamy! Pozdrawiam

  • Pinek wirza w Ciebie że rozrywek nam u Ciebie niebraknie.

  • [quote="Pinek"]No było bardzo zajebiescie. Ciesze sie ze poznałem nowych klubowiczów:) Wiosenny spocik proponuje w Bielsku jak juz wczesniej była mowa 😄 tez mozemy wyskoczyc na kregle. Ale to sie jeszcze dogadamy! Pozdrawiam[/quote]

    Mysle ze z tym poczekamy do wiosny, zreszta gadalem o tym na gg z adasiem, i fajnie by bylo si espotkac w bielsku ale jak juz bedzie sloneczko i moze troche powedrowac po pieknych okolicach 😄

  • [quote="Adaś"]No właśnie, myślałem o czerwcu, bo wtedy juz w górach śngu nie ma i można by troche połazić po nich 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    I tu się panie mylisz na rysach śnieg jest cały rok :mrgreen:

  • [quote="Adaś"]No bez przesady, aż tak sie nie najebe żeby na Rysy się wspinać :mrgreen:[/quote]

    Ty to mnie umiesz rozbawić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • Jak w czerwcu? no nie mowcie ze sie nie zobaczymy juz przed zlotem? Ja myslalem o kwietniu! sniegu juz nie bedzie 😄

  • Spocik u Pinka musi być wcześniej jak w czerwcu !!

  • Jasne że tak 🙂 W kwietniu będzie super :mrgreen:

  • jezeli spocik zbiegnie z moim pobytem na poludniu to tez bede 😄 ... prezes w koncu musi byc na kontroli :mrgreen:

  • A kiedy to ów prezes wybiera się na południowe krańce polski :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="MirekS"]A kiedy to ów prezes wybiera się na południowe krańce polski :?: <!-- s:?: -->[/quote]

    a np jade w czwartek 😄 i Mirus bede mial do Ciebie maly romans :oops: spodziewaj sie telefonu ode mnie w czwartek :oops:

  • Ha, ciekawe czy prezes tym razem przywiezie ramki dla Nas 😎

  • [quote="Zygus"]Ha, ciekawe czy prezes tym razem przywiezie ramki dla Nas 8)[/quote]

    Pewnie znow zapomni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

    Dobra w czwartek bede czekal na info od Ciebie 😉

  • [quote="Zygus"]Ha, ciekawe czy prezes tym razem przywiezie ramki dla Nas 8)[/quote]

    i tu Was Panowie nie rozczaruje 😛 Niestety nie mialem miejsca w torbie bo troche musialem zabrac po feriach do szkoly .. ale spokojnie .. na poczatku marca beda 😛

  • Nio i prezes zasłużył na wielkiego "BABANA" :mrgreen: 😉

  • [quote="Wojtas"][quote="Zygus"]Ha, ciekawe czy prezes tym razem przywiezie ramki dla Nas 8)[/quote]

    i tu Was Panowie nie rozczaruje 😛 Niestety nie mialem miejsca w torbie bo troche musialem zabrac po feriach do szkoly .. ale spokojnie .. na poczatku marca beda :-P[/quote]

    a ciekawe co było w tej torbie"UNIMIL SOBIE ŻYCIE"a mówiom że studenci maja żle 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

  • [quote="WRC"]a ciekawe co było w tej torbie"UNIMIL SOBIE ŻYCIE"a mówiom że studenci maja żle 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-)[/quote]

    WRC kto by sie bawil w takie niepotrzebne wynalazki 😛

    no ale starczy OT 😛 to temat o spocie w BB :mrgreen:

  • No wlasnie wracajac do spotu, to ja bym jednak obstawal przy czerwcu.
    Juz tlumacze dlaczego. Otoz 16 kwietnia sa organiozwane zawody sprawnosciowe w Czestochowie, adas powie wiecej pewnie na ten temat 😄
    No i pomyslalem ze mozna by zrobic sobie rozgrzewke przed rajdem w Grudziadzu.
    Co wy na to??

  • Hmm :roll: Ja osobiście to się dostosuje 😎 Jeśli tylko czas pozwoli to postram się przyjechać i do Częstochowy i do BB a co do daty to już zależy od Was :mrgreen:

  • [quote="Zygus"]Otoz 14 kwietnia [/quote]

    Będzie problem bo większość pracuje 😢

Log in to reply