Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345429 Wyświetlenia
  • Tez nie rozumiem tych tajemnic. Co to ma znaczyc, jestesmy wielka rodzina i chcemy wiedziec o wszytskim. Prosze tu mowic jak na spowiedzi wszytsko 🙂

  • No ja tu widze klubowy trojkacik 😄 Loni + Adas + Wojtas

  • Waznosc mandatu to (chyba) 3 lata.. Jak nie masz konta, ani nie pracujesz to nie sciagna bo nie maja z czego. Gorzej jak zaczniesz pracowac 😐 <!-- s:| -->

  • A tak apropo mandatow to przypomnialo mi sie cos..
    Jechalem dzis sobie przez miasto (2 pasy) i nagle wyprzedzil mnie jakis stary chyba ford. Dla jasnosci napisze ze byl to samochod typu ala Daewoo Lublin itp. Zmienilem pas na lewy i podjechalem do niego na blizsza odleglosc, aby dac mu do zrozumienia, ze chce go wyprzedzic. Ford nie zjechal i tak chwilke jechalem za nim. Zaczalem pokazywac mojej dziewczynie jaki z niego niekulturalny kierowca i podjechalem na odleglosc okolo 1-2 m czyli 'siadlem mu na ogonie'. Po chwili Pan w fordzie mocno zahamowal, wlaczyl kierunkowskaz w prawo i zmienil pas.. co sie okazalo? Spojrzalem w prawo na godzine trzecia i zobaczylem Pana policjanta z suszareczka.. ojj jakie bylo moje zdziwienie.

    A wiec Panowie.. pozwolmy, aby mandaty placili za Nas inni 😉

    Oczywiscie cwaniaka nie chce zgrywac bo nastepnym madralą moze byc 'koles' w srebrnej fabii z naklejka na tylnej szybie.. 😉

  • [quote="Zygus"]No ja tu widze klubowy trojkacik 😄 Loni + Adas + Wojtas[/quote]

    no dobra przyznam sie ... to ja wydzwanialem wtedy do Adasia :oops: :oops: 😛 PPP 😛 <!-- s:P -->PPP

  • Kurcze sami pijący abstynenci :hahaha: .

  • [quote="Adaś"]Dziś nabyłem 300 zł i 8 pkt. [/quote]

    Adaś cóż pozostaje Ci tylko pogratulować :brawo: <!-- s:brawo: --> .
    Proponuję włóż cegłę pod pedał gazu 😛 PPP .

  • Ja mandatów mam nie wiele :oops: Sporo udało mi się unikonąć 😉 A to co się już nie dało to:
    Postawienie autka na pasach w poprzek 1pkt - 50 zł
    Przekroczenie prędkości o 34 km 2 ptk- 100 zł
    No i za dobre chęci uniknięcia korków w godzinach szczytu jazda na pojezdem uprzywilejowanym /karetka/ niestety próba nie udana 😞 8 ptk- 500 zł 😢

  • [quote="RoleX"][quote="Loni"][quote="RoleX"][quote="Loni"][quote="RoleX"]Loni a skoro i ja nie pijam to moge Cię uściskać 😉 ??[/quote]

    Ależ oczywiście RoleX abstyneckie uściski mile widziane 😉
    Dziękuje i także pozdrwaiam gorąco 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Hm ale czy mi to wystarczy i czy ja się tym zadowolę...?? :oops:[/quote]

    :ups: tego to ja już nie wiem - niestety :oops:[/quote]

    Myslę że się postaramy prawda 😉 ??[/quote]
    Zawsze można spróbować 😉

  • [quote="Loni"]No i za dobre chęci uniknięcia korków w godzinach szczytu jazda na pojezdem uprzywilejowanym /karetka/ niestety próba nie udana 😞 8 ptk- 500 zł 😢[/quote]

    Jak ja nie cierpie takich cwaniakow :twisted:

  • [quote="Zygus"][quote="Loni"]No i za dobre chęci uniknięcia korków w godzinach szczytu jazda na pojezdem uprzywilejowanym /karetka/ niestety próba nie udana 😞 8 ptk- 500 zł 😢[/quote]

    Jak ja nie cierpie takich cwaniakow :twisted:[/quote]

    Ja też nie 😛 <!-- s:P -->PPP ale niestety miałam powody dlatego podjełam się tej próbie 😉

  • [quote="szyk"]ryzyko zawsze jest wliczone[/quote]

    To fakt 😛 <!-- s:P -->PPP ale czasami zależy czy pewne rzeczy robi się z przymusu czy z głupoty 😉

  • [quote="annetka"]A ja nie zapeszając jeżdze od ponad 3 lat i nigdy mnie nie zatrzymala policja---> brak na moim koncie mandatów 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Oby tak dalej :spoko:

  • [quote="annetka"]A ja nie zapeszając jeżdze od ponad 3 lat i nigdy mnie nie zatrzymala policja---> brak na moim koncie mandatów 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    ja mam prawko od 2001 i odpukać też nawet kontroli niemiałem, widac wygladam niepozornie.

  • tak samo ja, prawko od 2001 i ani razu nie zatrzymany 🙂 <!-- s:) -->

    Raz się sam zatrzymałem na trasie jak policjant machał lizakiem, ale okazało sie ze to nie na mnie i kazał mi odjechać.

  • A bo mi się gaz niechcący wcisnął i za daleko pojechałem 🙂 <!-- s:) -->
    W ogóle jak wracałem do domu to jakoś dziwnie jechałem, bo przez jakiś las, a potem zobaczyłem znak Warszawa 🙂 Moja orientacja w terenie jest powalająca.

  • Postanowilem zalozyc topic o filmach :mrgreen: co warto obejrzec w kinie itd. Zamierzam sie wybrac na "Plan Lotu". Byl ktos moze na tym i czy jest warty polecenia ?? A moze ktos juz widzial "40 letni prawiczek" tez zamierzam sie wybrac.

  • Wojtuś fajny pomysł na posta :spoko: uwielbiam oglądać filmy 🙂 "Plan lotu" jeszcze nie widziałam ale to tylko kwestia czasu 😉 "40-letni prawiczek" mnie osobiście się podobał -sala kinowa wypełniona po brzegi -na poprawienie humorku jest jak najbradziej wskazana :mrgreen: polecam szczególnie dla osób lubiacych śmieszne komedie 😛 <!-- s:P -->PPP

  • Temat fajny, ale ja mam malo do powiedzenia w tym temacie, gdyz dawno juz nie bylem w kinie. A filmy ogladam te co uda sie znalesc w necie 😄
    Po co przeplacac 😄 <!-- s:D -->

    A jak sobie przypomne jakis ciekawy film, to wpisze

  • [quote="Zygus"]... gdyz dawno juz nie bylem w kinie....
    Po co przeplacac 😄 <!-- s:D -->

    A jak sobie przypomne jakis ciekawy film, to wpisze[/quote]

    ale w kinie mozna robic kilka innych rzeczy a nie tylko slepic sie w film 😎