Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345581 Wyświetlenia
  • [quote="arcus"] jakies diodowe cuda z allegro?[/quote]

    Zygus jesli cuda to pewnie jakies kolorowe 😛 czyli nie dozwolone :evil: <!-- s:evil: -->

  • [quote="Wojtas"][quote="arcus"] jakies diodowe cuda z allegro?[/quote]

    Zygus jesli cuda to pewnie jakies kolorowe 😛 czyli nie dozwolone :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    Zgadzam się z Wojtasem 😛

  • [quote="Loni"][quote="Wojtas"][quote="arcus"] jakies diodowe cuda z allegro?[/quote]

    Zygus jesli cuda to pewnie jakies kolorowe 😛 czyli nie dozwolone :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    Zgadzam się z Wojtasem 😛 [/quote]

    ten kto ma czarna fabie zawsze ma racje :lol:

  • [quote="Wojtas"][quote="Loni"][quote="Wojtas"][quote="arcus"] jakies diodowe cuda z allegro?[/quote]

    Zygus jesli cuda to pewnie jakies kolorowe 😛 czyli nie dozwolone :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    Zgadzam się z Wojtasem 😛 [/quote]

    ten kto ma czarna fabie zawsze ma racje :lol: [/quote]

    Hehehe :yes: to chyba jasne 😛 PP

  • zastanawiam sie jeszcze nad racją z niebieskich fabii 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Łukasz"]zastanawiam sie jeszcze nad racją z niebieskich fabii 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Ta opcja jest chyba bardziej prawdopodobna 😛

  • [quote="KABE"]Jak przyjdzie czas, to Fabia zostanie przy zonie.
    A ja sie przymierzalem do Octavii II TDI z DSG. Jak bym nie probowal sie czepiac, to nie moge. Po prostu wszystko mi pasuje. Oczywiscie skora i wszystko.

    Natomiast dzialanie DSG znam tylko z opowiadan pismakow, ktorzy sie zachwycaja. Jesli ktos jechal, to plisss komentarze...[/quote]

    co to jest DSG ??

  • [quote="Wojtas"]co to jest DSG ??[/quote]

    DSG to nowa automatyczna skrzynia.
    Ogladalem juz pare testow motoryzacyjnych i rzeczywiscie testujacy bardzo zachwalaja ja.

  • a mi sie ostatnio zamaniło dresiarskie BMW E36 2.5 l 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Łukasz"]a mi sie ostatnio zamaniło dresiarskie BMW E36 2.5 l 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    No to bedziemy mieli wtyki u pseudo kiboli Legii 😄

  • [quote="KABE"][quote="Wojtas"]co to jest DSG ??[/quote]

    Dwusprzeglowa skrzynia mechaniczna automatycznego dzialania z preselekcja przelozenia.

    Dwie skrzynie 3-biegowe (biegi 1, 3 i 5 oraz 2, 4 i 6). W danej chwili dziala jedna, a druga przygotowuje bieg. Zmiana biegu zajmuje 0 (slownie zero) sekund - moment obrotowy jest przenoszony bez zadnej przerwy. Oznacza to tez, ze zmianie biegow nie towarzyszy absolutnie zadne, nawet najmniejsze szarpniecie. Ponadto skrzynia biegow zmienia biegi szybciej, niz najwiekszy mistrz swiata.

    Bajka! 😄 😄 :-D[/quote]

    Rzeczywiscie fajny bajer 😄 ale ja i tak wole galeczke 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="KABE"]"Ooo, to juz chyba zielone. Zofio, nie widzialas, gdzies tu byl taki kijek, z taka galka na koncu. No wiesz, masz taki parasol. Bo jak zielone, to mam tym tak szarpac. Ooo, tu jest - no popatrz! Zzzzzzzz... Kszczczszcz... Co to tak trzeszczy? A ta pigulke na reumatyzm wzielas? A nie, nie! Bo chyba jeszcze mam cos tak tu ugniesc. Taka zelowke ... eee... chyba z lewej. O tu! I jak teraz szarpne te galke od parasola, to chyba powinno pojechac. Oj! Ale teraz to znowu czerwone jest! " [/quote]

    :rotfl: hehe, chyba przeniose to do kawalow :lol: <!-- s:lol: -->

  • [quote="KABE"]"Ooo, to juz chyba zielone. Zofio, nie widzialas, gdzies tu byl taki kijek, z taka galka na koncu. No wiesz, masz taki parasol. Bo jak zielone, to mam tym tak szarpac. Ooo, tu jest - no popatrz! Zzzzzzzz... Kszczczszcz... Co to tak trzeszczy? A ta pigulke na reumatyzm wzielas? A nie, nie! Bo chyba jeszcze mam cos tak tu ugniesc. Taka zelowke ... eee... chyba z lewej. O tu! I jak teraz szarpne te galke od parasola, to chyba powinno pojechac. Oj! Ale teraz to znowu czerwone jest! "

    I tak dalej, i tak dalej... :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    to jak najbardziej nadaje sie do kawalow :rotfl: :rotfl:

  • [quote="KABE"]"Ooo, to juz chyba zielone. Zofio, nie widzialas, gdzies tu byl taki kijek, z taka galka na koncu. No wiesz, masz taki parasol. Bo jak zielone, to mam tym tak szarpac. Ooo, tu jest - no popatrz! Zzzzzzzz... Kszczczszcz... Co to tak trzeszczy? A ta pigulke na reumatyzm wzielas? A nie, nie! Bo chyba jeszcze mam cos tak tu ugniesc. Taka zelowke ... eee... chyba z lewej. O tu! I jak teraz szarpne te galke od parasola, to chyba powinno pojechac. Oj! Ale teraz to znowu czerwone jest! " [/quote]

    😄 😄 😄 😄 😄 <!-- s:D --> dobre ale się uśmiałem, przeprowadź się do Kraka, tu z reguły takie podobieństwo tylko w "L", choć zdarzają się wyjątki.

  • [quote="Wojtas"][quote="Łukasz"]a mi sie ostatnio zamaniło dresiarskie BMW E36 2.5 l 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    No to bedziemy mieli wtyki u pseudo kiboli Legii 😄 [/quote]

    co ty i tak ich leje Arka Gdynia... 😛

  • A ja je mam i se chwale.A niedozwolonych cudów w autku mam pełno choćby neony i stroboskopy

  • [quote="WRC"]A ja je mam i se chwale.A niedozwolonych cudów w autku mam pełno choćby neony i stroboskopy[/quote]

    Szkoda ze sie nam nie pochwalisz zdjeciami!! heheh

  • Muszę przyznać że nie zła ta stronka :brawo: <!-- s:brawo: -->

  • już pare razy na forum była strona poruszona, jest jeszcze niemiecka. Jak cie to interseuje to napewno gdzieś na forum jest 🙂

    Pozdrawiam

    *edit
    http://www.skodacommunity.de/<!-- m -->
    http://www.fabia4fun.de

  • [quote="WRC"]A ja je mam i se chwale.A niedozwolonych cudów w autku mam pełno choćby neony i stroboskopy[/quote]

    a jakie masz? bo jak do siebie wlozylem to byly masakrycznie slabe... i wogole nie rozpraszaly swiatla a podobno mialy to robic :roll: