Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345366 Wyświetlenia
  • [quote="McsEb"]Raz się sam zatrzymałem na trasie jak policjant machał lizakiem, ale okazało sie ze to nie na mnie i kazał mi odjechać.[/quote]

    Chyba miales cos na sumieniu skoro sie zatrzymales 😄
    "Uderz w stol a nozyce sie odezwa"

  • [quote="Wojtas"][quote="Zygus"]... gdyz dawno juz nie bylem w kinie....
    Po co przeplacac 😄 <!-- s:D -->

    A jak sobie przypomne jakis ciekawy film, to wpisze[/quote]

    ale w kinie mozna robic kilka innych rzeczy a nie tylko slepic sie w film 8)[/quote]

    Tak tak 🙂 Wojtuś ma racje 😉 - albo do kina albo na film- a to już różnica 😄

  • [quote="Zygus"][quote="McsEb"]Raz się sam zatrzymałem na trasie jak policjant machał lizakiem, ale okazało sie ze to nie na mnie i kazał mi odjechać.[/quote]

    Chyba miales cos na sumieniu skoro sie zatrzymales 😄
    "Uderz w stol a nozyce sie odezwa"[/quote]

    No jechałem "na zająca" za gościem 120-130 i policjant tak machał długo lizakiem ze myślałem ze nas obu zgarnia 🙂 <!-- s:) -->

  • Siostra dziś dostała 😢 prezent 300 zł, 8 punktów, a to wszystko za 45 km/h przekroczenia.

  • [quote="Wojtas"][quote="Zygus"]No ja tu widze klubowy trojkacik 😄 Loni + Adas + Wojtas[/quote]

    no dobra przyznam sie ... to ja wydzwanialem wtedy do Adasia :oops: :oops: 😛 PPP 😛 <!-- s:P -->PPP[/quote]

    Ojjj Wojtuś a to miała być naszej " trójki" tajemnica 😛

  • Fajna ta wloska stronka. Wiekszosc klubowiczow wozi sie pewnie RSkami, ale widzialem tez 1.4 MPI na tych stronkach 😄

  • [quote="mariano_z"]ja tez mam zajebista sprawa szczególnie jak jest ciemno wtedy moja fabka wygląda jak jakis radiowóz hehehe[/quote]
    Załóż sobie stroboskopy to je dopiero wygląd

  • Bida w kraju to i eReS-ek mało :beksa: :beksa: :beksa:

  • Nie stety niemam,ale jak chcesz to moge ci dać namiar na gościa kture takie robi.Efekt 1 klasa.

  • ja często widzę Rs-a z comsport'a, rzadko dłużej jak 30 sekund 😉

  • [quote="mariano_z"]Ciekawe ile u nas w Polsce jeżdzi RS-ek?[/quote]

    Napewno jeździ jedna koloru czarnego w północnej części Kraka, przynajmniej raz w tygodniu ją widzę, za kółkiem pan w wieku 50 - 55 lat.

  • Pewnie juz w kinie byl dawno, ale ja dzis dopiero go obejrzalem.
    Mowa o filmie 13 dzielnica. Film francuski, z gatunku akcja 😄
    Bardzo przyjemny, polecam

  • [quote="Zygus"]Pewnie juz w kinie byl dawno, ale ja dzis dopiero go obejrzalem.
    Mowa o filmie 13 dzielnica. Film francuski, z gatunku akcja 😄
    Bardzo przyjemny, polecam[/quote]

    Także mogę go polecić bo mnie również się podobał i jest :spoko: /oczywiście jeśli ktoś lubi tego gatunku filmy/ 😄 <!-- s:D -->

  • Znowu wyjdzie nam temat na 10 stron i żeby sie dowiedzieć coś o jakimś filmie to trzeba bedzie szukac przez 10 stron. Ja nie wiem czemu lubujecie się w takich tasiemcowych tematach, nie mozna zrobic oddzielnego działu "filmy" :?: <!-- s:?: --> Tylko daje propozycje. Osobiście mnie coś takiego drażni, jest dział cały gdzie są tematy z przywitaniami nowych osób. Więc nie rozumiem po co robić zbiorczy tamat film, w którym bedzie masa stron. Daje to tylko pod rozwage.

  • [b]Łukasz[/b] ma rację dodajmy osobny dział filmy, a w nim każdy nowy film to nowy post. Ułatwi to bardzo sprawę.

  • Dzięki Mirku za zrozumienie. Takie tasiemcowe tematy naprawde nie sprzyjają przejrzystości. Więc błagam was koledzy i kolerzanki nie róbmy postów w stylu dajcie kolejne linki śmieszne, bo to ani skomentować ani nic...

    Pozdrawiam, wasz nielubiany Warszawiak 😎

  • [quote="Łukasz"]Pozdrawiam, wasz nielubiany Warszawiak 8)[/quote]

    E tam nie lubiany, chyba raczysz zartowac :?
    Wiesz to nie jest forum kinomaniaka, tylko fabiomaniaka, wiec osobny dzial poswiecony kinu, to chyba nie jest dobry pomysl 😄
    A pozatym to troche odbiegamy od glownego tematu

  • Ja śmigam nawet często do kina, ostatnio widziałęm Braci Grimm nie polecam... można zciągnąć ale żeby płacić za bilet to nie, polecam natomiast Transporter II przesadzony ale ... fajna "bajka" 😎

  • [b]40letni prawiczek[/b]

    film jako ogol taki sobie ... ale na niektorych scenach "lalem" ze smiechu ..

    Ogolnie jezeli Wam sie nudzi to mozna pojsc sie posmiac ...

    Mnie osobiscie sie podobal :mrgreen:

  • [quote="Wojtas"][b]40letni prawiczek[/b]

    film jako ogol taki sobie ... ale na niektorych scenach "lalem" ze smiechu ..

    Ogolnie jezeli Wam sie nudzi to mozna pojsc sie posmiac ...

    Mnie osobiscie sie podobal :mrgreen:[/quote]

    zgadzam sie 😎 nic dodać nic ująć. 😎

    Ps.Wczoraj byłem na Harym "Portki" Potterze na 23 w kinie, film sie skończył o 2. Miło było wracać o takiej porze do domu 😄 <!-- s:D --> 😉