Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Temat utworzony · 4843 Posty · 345398 Wyświetlenia
  • I kojeny raz Fabia Club Polska pojawija sie w prasie tuningowej :twisted: :twisted: 10 czerwca ukazal sie artykul w magazynie Auto Tuning Swiat :twisted: Scan jest juz gotowy, wieczorem bedzie na forum 🙂 <!-- s:) -->

  • [url=http://www.fcp.pl/wojtas/zlot/ats.jpg]oto scan[/url]

  • Aż człowieka cieszy, że tye ludzi o nas przeczyta 🙂 <!-- s:) --> .

  • Juz si enie moglem doczekac tego artykulu. A dzis to musialem poprostu kupic ta gazetke i zobaczyc na wlasne oczy.
    :brawo: <!-- s:brawo: --> dla adasia, ktory napisal ten artykul prawie w calosci.
    Mam nadzieje ze taka reklama przyniesie wymierne efekty :lol:

  • W nastepnym Automaniaq (tj.18-19 czerwca) bedzie prezentowana Fabia RS.

  • No ja gratuluje Wam waszego zlotu na ktorym frekwencja byla porazajaca ..szczegolnie jedyna atrkacja bylo robienie z siebie blaznow i lazenie po pijaq po drzewach ... ale moze i Wam uda sie kiedys zrobic przynajmniej taki zlot jak my to zrobilismy ...

    Nie sympatyk FC

    PS . FCP istnieje od poltora roku, tak wiec algebra domaga się powtorki Fabiamania - a tak na marginesie to po co sie ukrywasz pod nickiem innym niz twoj powszechnie znany ...

  • [quote="Fabiamania"]A tak poważnie to frekfencja na tym zlocie była conajmniej kiepska jak na klub który isnieje 3 lata[/quote]

    Moze czytales inny artykul, bo w tym artykule nic nie pisze ile istniejemy. Zreszta kup sobie gazete i poczytaj jaka jest frekwencja na zlotach innych "mlodych" klubow.
    A ty tez nalezysz do jakiegos klubu?? Pochwal sie ilu was bylo na pierwszym zlocie??

    [quote="Fabiamania"]Przyglądałem się temu z boku i muszę przyznać że frekfencja na samym rajdzie też była porażająca 20 aut..[/quote]

    Podaj przyklad innego rajdu, w ktorym jest wieksza liczba startujacych zalog. 20 aut na starcie bylo, i jakos prezes tamtejszego PZMotu nie byl zalamany jak ty. Wrecz przeciwnie cieszyl si ejak dziecko.

  • Adaś w Tworkach to już dawno net mają nawet co poniektórzy zrzeszają się w kółka wzajemnej adoracji 😄 , do tego samego dążą koledzy w Drewnicy :? . Ale co do artykułu to beznadziejny jest jak barszcz, cieniutki tak samo jak cały zlot w Grudziądzu, ale przecież nie możemy się równać z atrakcjami które zapewnione mieli koledzy z sąsiedniego klubu 😞 . Powiem szczerze że trochę mi brakowało konkursów u nas na zlocie w Grudziądzu, może następnym razem. Może ktoś podejmie się zorganizowania konkursu w wiązaniu butów na czas 😄 <!-- s:D --> .

    Ps. Zygus po co ty sie wdajesz w jakies polemiki, przecierz wiadomo że liczy sie tylko jeden klub FC(P) 😛 . Nic nikomu nie musimy udowadniać takie jest moje zdanie. Sam fakt ze więkrzość z nas jest zablokowana na ich forum o czymś świadczy 😄

  • ja to proponuje jeszcze wycieczki do lasu po grzyby, następnie radosne spiewanie piosenek przy ognisku, myśle ze były problem co do dogadania sie w tymi bestiami, ale po paru głębszych to mi język w mówieniu nie przeszadza. 😄 <!-- s:D -->

  • jaaaaasne, inaczej mówiłeś mi kiedyś na gg 😄 , ale wracając do tematu, artykół pierwsza klasa, jutro wykupuje cały nakład w empiku i rozdam w rodzinie 😄 <!-- s:D -->

  • A co to te tworki i drewnica?? Ledwo je na mapie znalazlem, nawet nie wiedzialem ze takie male osady zaznaczaja na mapach.
    Czlowiek sie uczy cale zycie 😛 <!-- s:P -->

  • W Tworkach i Drewnicy znajdują sie takie rózne zakłady dla ludzi mających swój świat 😎 😄 <!-- s:D -->

  • fabia club polska.potrafi doprowadzić do orgazmu<sex>

  • Nie tylko Fabia jest latwopalna.
    Na filmiku VW Golf

    [url]http://www.putfile.com/media.php?n=SRgtiFIRE[/url]

  • o ja pirdole.Mówiłem ze serwisy to są złodzieje a ci co ich utrzumują to śa półgłówki 😮

  • Tylko w Polsce to sie może zdażyć. Mój wójek kupił skode fabia rocznik 2004 ale w 2005 z rabatem. Wszystko ładnie pięknie, do czasu az wylazły mu bąble, na tylne klapie, było już do dosyć widoczne więc udał sie z reklamacją, a oni mu na to że to mógł sobie sam zrobić, bo samochód ma 2 miesiące 😮 , a lakier dostał takich burchli ze farbe mozna było zrywać. Co sie okazało, byłe uderzona, ktoś jakiś "Fachowiec" wypukał młoteczkiem nałożył szpachli i opchnoł samochód jako salonowy. Cała historia działa sie w Silcan-Bis ul. Grochowska 45F chyba , byłem tam raz na przeglądzie po 15 tyś i nie polecam tego ASO.

  • [quote="Łukasz"]Cała historia działa sie w Silca-Bis ul. Grochowska 45F chyba , byłem tam raz na przeglądzie po 15 tyś i nie polecam tego ASO.[/quote]

    Trzeba zrobic w koncu jakas liste niepolecanych ASO

  • [quote="zygus"]Trzeba zrobic w koncu jakas liste niepolecanych ASO[/quote]

    W pełni popieram, ale może się okazać, że nie ma gdzie jechać w ramach gwarancji 😉

  • Dokładnie tak będzie, ja mam już zastrzeżenia do trzech.

  • [quote="MirekS"]Dokładnie tak będzie, ja mam już zastrzeżenia do trzech.[/quote]

    W takim razie w KRK już nie ma gdzie jechać do ASO.