Witaj na forum Fabia Club Polska

Archiwum

Topic created · 107 Posts · 35777 Views
  • Żebyście wiedzieli że ASO to złodziejstwo i oszustwo i nie wierzcie że kierownicy nic nie wiedzą .Pewnego razu po uszkodzeniu tylnego zderzaka (do wymiany) owszem założyli chyba nowy ,listwę przynieśli przy mnie w foli i jazda montować .Ja się patrzę na listwę a ona porysowana, moją uwagę kierownik skwitował że w transporcie 😉 <!-- s;) --> mój stanowczy protest i znalazła się nowa .
    Jak uważacie ,czy w beczce z napisem MOBIL 1 znajduje się autentycznie ten olej? , ja osobiście nie wierzę .

  • No niestety to sie może zdarzyć też w zwykłym warsztacie. Ale oczywiscie serwis ma wieksze mozliwości. Kiedyś , już niestety dawno temu czytałem artykuł ,że klient ma prawo przebywac przy samochodzie podczas naprawy i nie moga go wyprosić. Jest tam jakaś zaleznosć odpowiedzialności serwisu za ewentualny wypadek czy jakoś tak. Chodzi o BHP.Wtedy klient nie ma prawa żądać odszkodowania gdy mu się coś stanie. Szkoda że nie pamietam gdzie to czytałem...jakis prawnik sie wypowiadał. Szanujący się serwis ma ścianę ze szkła tak żeby wszyscy widzieli co jest grane. I problem z plątajacym się właścicielem z głowy.

  • Witam, poszukuje jakiegos magika co sie zna na maxidota-ch, instalacji spryskiwaczy reflektorów itp czekam na info aha najlepiej z malopolski kogos godnego polecenia. POzdrawiam

  • Jaka firme wymieniajaca szyby w autach mozecie polecic na terenie trojmiasta?

  • Witam,

    po podłączeniu VAGa i zeskanowaniu całego auta włącznie z poduszkami, niestety pojawił się błąd poduszek błąd 65536. Wiem że to wina felernych sterowników z serii 6Q0-909-605.

    Czy znacie może w Warszawie lub bliskiej okolicy warsztat zajmujący się usunięciem/zaprogramowaniem sterownika poduszek ?

    pzdr

  • Witam czy może ktoś z forumowiczów wie gdzie w Radomiu są dobre warsztaty samochodowe, czy mechanikom tutejszym można zaufać... czy ktoś korzystał z warsztatu i może pozytywnie o nim powiedzieć proszę o jakieś propozycje.Pozdrawiam :luka: <!-- s:luka: -->

Log in to reply