Witaj na forum Fabia Club Polska

Stukot na zimnym silniku

Temat utworzony · 9 Posty · 2223 Wyświetlenia
  • Posiadam Fabie 1.4 16V benzyna 17000km 2007r, koncowka gwarancji.

    Jestem swiezym posiadaczem tego samochodu, przejechalem zaledwie 150km i zauwazylem, ze zimny silnik leciutko klekocze. Klekot zmniejsza sie po nagrzaniu sie silnika, a zanika poprzejechaniu kolejnych kilku kilometrów. Niezalezny mechanik powiedzial, ze to luzny popychacz, ale w ASO powiedzieli, ze w Fabiach 1.4 16V to normalne. Popychacze moga stukac dopoki nie napelnia sie olejem.

    Mieliscie tego typu doswiadczenia ze swoimi klekotami?
    pzdr

  • moim zdaniem to tez mogą zawory stukac

  • mam to samo.
    jak sie zagrzeje jest cisza wiec.. olewam 😉 <!-- s;) -->

  • właśnie jestem po wymianie półsilnika. Teraz jest cisza:)

    W ASO Skody dwukrotnie zostałem olany przez POL-MOT Auto (ul. Gruchacza 39, Warszawa). Dopiero za trzecim razem udalem sie do SEAT AUTO-BLAK. Panowie rozebrali silnik i zarządzili wymianę półsilnika.

    I pomyśleć, że jakbym zaufał "FACHOWCOM" z ASO Skody, to mój samochód już długo by nie pożył, a właśnie niedługo kończy mi się gwarancja.

    pozdrawiam

  • [quote="kucza"]POL-MOT Auto (ul. Gruchacza 39, Warszawa). [/quote]
    A ja jeżdżę tylko tam i jestem bardzo zadowolony. Trafiłes na zły dzień/dni .

  • [quote="kucza"]właśnie jestem po wymianie półsilnika. Teraz jest cisza:)

    W ASO Skody dwukrotnie zostałem olany przez POL-MOT Auto (ul. Gruchacza 39, Warszawa). Dopiero za trzecim razem udalem sie do SEAT AUTO-BLAK. Panowie rozebrali silnik i zarządzili wymianę półsilnika.

    I pomyśleć, że jakbym zaufał "FACHOWCOM" z ASO Skody, to mój samochód już długo by nie pożył, a właśnie niedługo kończy mi się gwarancja.

    pozdrawiam[/quote]
    Za stukot w moim silniku i wymianie półsilnika zapłaciłem 2 miesiące po gwarze 3270,00 zł. a 80 % pokryła fabryka

  • [quote="kucza"]właśnie jestem po wymianie półsilnika. [/quote]

    Ale co to znaczy "po wymianie pół silnika" :?: Co zostało konkretnie wymienione :?: <!-- s:?: -->

  • [quote="MirekS"][quote="kucza"]właśnie jestem po wymianie półsilnika. [/quote]

    Ale co to znaczy "po wymianie pół silnika" :?: Co zostało konkretnie wymienione :?: <!-- s:?: -->[/quote]
    U Mnie ze starego została tylko głowica- reszta nowe

  • [quote="koko"][quote="kucza"]POL-MOT Auto (ul. Gruchacza 39, Warszawa). [/quote]
    A ja jeżdżę tylko tam i jestem bardzo zadowolony. Trafiłes na zły dzień/dni .[/quote]

    Tak jak napisał koko trafiłeś na nie odpowiedniego doradce