Witaj na forum Fabia Club Polska

Gasnacy silnik podczas jazdy :[

Topic created · 129 Posts · 27410 Views
  • Hej a Wy tam nie flirtujcie tylko mowcie tutaj oficjalnie co to za umowa 😉 bo ja tylko czytam "pamietaj o umowie" itp ale nie wiem o co chodzi :?: 😛 <!-- s:P -->PPP

  • wszystko tajne przez poufne. Flirty prosimy uskuteczniać na gg 😎 Konczymy z końskimi zalotami panowie 😎

  • ja nic nie powiem 😛 <!-- s:P -->PPP

    [b]Loni[/b] bedziemy musieli sie ukrywac na zlocie bo beda nas wypatrywac az w koncu cos zobacza :oops:

  • [quote="Wojtas"]

    [b]Loni[/b] bedziemy musieli sie ukrywac na zlocie bo beda nas wypatrywac az w koncu cos zobacza :oops:[/quote]

    Wojtuś :nonono: 😉

  • Czyżby w klubie skojarzyła się jakaś para :roll: .
    Wojtuś proponuję zmień serwis bo ten to Cię puści z torbami i będziesz gorzko :beksa: .

  • [quote="szyk"]WOJTEK PRZYZNAJ SIE . POZDRAWIAM[/quote]

    a do czego mam sie przyznac 😛 PPP 😛 PPP a zebyscie nas nie widzieli (mnie i Loni) to wsiadziemy w nasz eczarne fabie i odjedziemy na bok 😛 PPP a potem Loni sie przesiadzie do mnie i nic nie zobaczycie 😛 PPP 😛 PPP mam czarne szyby 😛 <!-- s:P -->PPP

  • :jupi: :jupi: ..i bedizemy meic male czarne fabie :mrgreen: dacie jedna?
    Tylko ciekawe jakie im silniki wyjda hm...

  • [quote="wolfmk"]:jupi: :jupi: ..i bedizemy meic male czarne fabie :mrgreen: dacie jedna?
    Tylko ciekawe jakie im silniki wyjda hm...[/quote]

    Ja bym obstawiał TDI-ki sądząc po sportowym wyglądzie jego fabki :tuptup: , no chyba, że Wojtuś woli zwykłego dizelka wolnossącego 😉 .

  • [quote="wolfmk"]:jupi: :jupi: ..i bedizemy meic male czarne fabie :mrgreen: dacie jedna?
    Tylko ciekawe jakie im silniki wyjda hm...[/quote]

    kolor napewno czarny :twisted: a co do silnikow :hmmm: to sumuje sie pojemnosci i wyjdzie 2.8 :boje: :twisted:

  • [quote="Wojtas"] sumuje sie pojemnosci i wyjdzie 2.8 :boje: :twisted:[/quote]

    Czyżby V6 ?? 😛 <!-- s:P -->PPP .

  • [quote="MirekS"][quote="Wojtas"] sumuje sie pojemnosci i wyjdzie 2.8 :boje: :twisted:[/quote]

    Czyżby V6 ?? 😛 <!-- s:P -->PPP .[/quote]

    jesli juz sumujemy to bedzie V8 :twisted:

  • [quote="Wojtas"][quote="MirekS"][quote="Wojtas"] sumuje sie pojemnosci i wyjdzie 2.8 :boje: :twisted:[/quote]

    Czyżby V6 ?? 😛 <!-- s:P -->PPP .[/quote]

    jesli juz sumujemy to bedzie V8 :twisted:[/quote]

    No ładnie 🙂 ) chwilke mnie nie było a już takie rzeczy czytam :oops: Czarne szybki czarne fabie - no nie zle 😄 Wojtuś a może co do pojemności to pójdziemy na całość i jak się dobrze postaramy wyjdzie jakieś V10 lub V12 :cmok1:

  • [quote="Loni"][quote="Wojtas"][quote="MirekS"][quote="Wojtas"] sumuje sie pojemnosci i wyjdzie 2.8 :boje: :twisted:[/quote]

    Czyżby V6 ?? 😛 <!-- s:P -->PPP .[/quote]

    jesli juz sumujemy to bedzie V8 :twisted:[/quote]

    No ładnie 🙂 ) chwilke mnie nie było a już takie rzeczy czytam :oops: Czarne szybki czarne fabie - no nie zle 😄 Wojtuś a może co do pojemności to pójdziemy na całość i jak się dobrze postaramy wyjdzie jakieś V10 lub V12 :cmok1:[/quote]

    tylko wtedy fabia bedzie juz tylko 2 osobowa 😞 silnik zajmie 2/3 samochodu :twisted: ale co tam ... warto 😉 :mrgreen:

  • [quote="Loni"] jak się dobrze postaramy wyjdzie jakieś V10 lub V12 :cmok1:[/quote]

    Ale tu nie ameryka by takie wielkie pojemności tworzyć :aniol: , bo paliwko drogie 😛 <!-- s:P -->PPP .

  • ale z takim silnikiem puchar Polski na 1/4 mili zapewniony :twisted:

  • [quote="Wojtas"]ale z takim silnikiem puchar Polski na 1/4 mili zapewniony :twisted:[/quote]

    Dokładnie 😉

  • [quote="Loni"][quote="Wojtas"]ale z takim silnikiem puchar Polski na 1/4 mili zapewniony :twisted:[/quote]

    Dokładnie 😉[/quote]

    No fakt :buja: .

  • [quote="Loni"]Wojtuś a może co do pojemności to pójdziemy na całość i jak się dobrze postaramy wyjdzie jakieś V10 lub V12 :cmok1:[/quote]

    No V12 to wyjdzie jak wezmiecie jeszcze Adasia do siebie 😄

  • [quote="Zygus"][quote="Loni"]Wojtuś a może co do pojemności to pójdziemy na całość i jak się dobrze postaramy wyjdzie jakieś V10 lub V12 :cmok1:[/quote]

    No V12 to wyjdzie jak wezmiecie jeszcze Adasia do siebie :-D[/quote]

    :hmmm: Zygus proponujesz trójkącik 😉 ? :ups: <!-- s:ups: -->

  • [quote="szyk"]widze ze temat wojtka sie rozkrecił :brawo: :brawo: <!-- s:brawo: -->[/quote]

    Biedny Wojtuś cierpi za "naszą umowę" :glaszcze:

Log in to reply