Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] lampy przód : rodzaje ; opinie ; itd ; itp - tema

Temat utworzony · 268 Posty · 54079 Wyświetlenia
  • ja philips to sa silver [b]Zygus[/b]masz racje z tym pomaranczowa podswitka to trosze lipa

  • z tego co tam wyczytałem (no dobra domyśliłem się) to te światełka są regulowane elektrycznie i mają homologacje no i 3 lata gwarancji!
    Czym dłużej na nie patrze tym bardziej chcę je mieć :szok: <!-- s:szok: -->

  • jeśli chodzi o kierunki to kupiłem silvery firmy "krzak" za 7 zeta i wyglądają o wiele lepiej od Osramów Silver
    Na razie nie czarnieją, nie wypalają się, farba nie odpada, bez żadnej pomarańczowej poświaty - na razie są w git 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [quote="melony"]z tego co tam wyczytałem (no dobra domyśliłem się) to te światełka są regulowane elektrycznie i mają homologacje no i 3 lata gwarancji!
    [/quote]

    Dobrze wyczytałeś 🙂 <!-- s:) -->, mają silniczki oraz o dziwo gwarancja 3 lata, gdzie na inne jest 2 lata.

    majkel skoro twoje nie są elektrycznie regulowane to powiedz mi podpinałeś coś do tych lapm co odpowiada za regulację tym pokrętłem przy kierownicy ?, nie wiem czy to jakaś linka czy jak ???, nie dobierałem się do lapm więc jestem ciekaw 🙂 , no a najlepiej to by się przydała twoja instrukcja jak je wymieniłeś bez odkręcania innych elementów 😄

  • proponuje ci obramówke i chrom grila zrobić na czarno
    bedzie sie ładnie komponowało
    z dolnym czarnym pasem w zderzaczku gdzie halogeny
    :super: <!-- s:super: -->

  • jak będę miał chwile to porobię zdjęcia i opisze jak to zrobic.. ale sprawa jest prosta raczej. silniczka wogóle nie przekładałem bo stwierdziłem że nie używam.. tam idzie chyba przewód elektryczny do niego..

  • aha czyli wystarczy ze przelozy sie silniczek i masz normalna regulacje. To chyba tak jak w innych lampach tego typu

  • Może twoje już miały silniczek ????, no bo panowie cudów nie ma coś musi regulować tymi lampami skoro nie silniczek to jakaś linka lub coś ?????

  • nie, nie ma w nich silniczka. Jest regulacja imbusem czy tam torxem bezpośrednio przy lampie 🙂 <!-- s:) -->

  • Tak, ale to jest do ustawienia lamp na diagnostyce, pokrętełko wewnątrz jest do opuszczenia jak masz tył doładowany by nie oślepiać jadących z przeciwka. Być może silniczek jest gdzieś dalej.

  • A ja mam pytanko do Ciebie [b]majkel[/b] - sa to lampy nie oryginalne (czyt. nie wyprodukowane przez Skode) i maja umieszczona soczewke w miejscu, gdzie oryginalne lampy soczewkowe maja umieszczone swiatla dlugie. Oryginalne lampy maja soczewke na srodku, a te maja w tym miejscu z kolei swiatla dlugie. Potwierdz prosze moje spostrzezenie - w Twoich lampach soczewka jest dla swiatel mijania (a nie dlugich), ale miejsce swiatel mijania jest w innym miejscu niz w oryginalnych - czy tak jest? Tylko chcialem sie upewnic 🙂 <!-- s:) -->

  • tak jak piszesz Wolfmk orginały maja soczewki zaraz obok kierówkowskazów
    tak jak xeonki
    te co maja Adaś i Majkel to podróbki obecnie na rynku dostepne z 3 firm solar , in pro i jeszcze jakaś najbardziej tandetna

    te co ja proponuje dzisiaj czytałem na stronie niemieckiej

    maja mieć 3 lata gwarancji
    rególowane - poziomowanie
    światła zgodne z orginalnymi ( xeonkami )

    nadal czekam na info co i jak i oczywiście cenna 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Młody ta 3 firma to chyba HBM i nie jest taka straszna ta firma 😉 <!-- s;) -->, aha pytanie co do tych twoich lamp które próbujesz załatwić i czekasz na info, mówisz o Angel Eyes czy podobnych do tych co ma majkel ???

  • Ciekawe jak beda swiecic. Wiesz moze Mlody jaka firma je prodkuje, czy to jakas chinska tandeta??

  • Co do spostrzeżenia to jest słuszne.. a zastanawia mnie jedno.. dlaczego różnica w cenie wygląda tak a nie inaczej.. http://www.superskoda.com/fabia/headlights/<!-- m --> . Jak na mój gust angeleyes powinny być droższe?

  • Tez mnie to zdziwilo, w koncu to nowosc na rynku. Chyba ze to shit i dlatego taka cena.

  • Dziwne ze lampy nie maja regulacji :cenzura: moim zdaniem jedynym co powinno sie robic (tak jak w przypadku xenonow) podpiac nowe lampy i wszystko powinno dzialac jak nalezy ... gdy zapakuje sie cala fabke na "maxa" to obnizenie strumienia swiatla jest konieczne ... jestem ciekawy jak te wszytskie lampy soczewkowe swieca ... z tego co widzialem u [b]Adasia[/b] to slabiutko 😞 Adaś nawet mowil ze go raz za3mali niebiescy bo mysleli ze jedzie na postojovkach :wsciekly: ... moze zrobimy taki maly test :?: <!-- s:?: --> .... mozemy powrzucac jak swieca poszczegolne lampy w nocy .. niech ktos wrzuci seryjne, soczewkowe a ja wrzuce xenony ... aby mozna bylo w miare sprawiedliwe osadzic co i jak swieci to proponuje zrobic fotki na drodze zatrzymujac sie jak najblizej pacholkow na drodze (aby w kadrze fotki bylo widac maske i pacholki) ...

  • to raczej bedzie kiepskie porownnie, bo u kazdego beda inne warunki, ktora moga wplynac nie korzystnie na wynik testu.
    Przy okazji nastepnego spota staniemy kolo siebie gdzies przy scianie i wtedy sie porobi fotki.
    Aa okazja do spociku bedzie jak adas odbierze fabke 😄 <!-- s:D -->

  • to juz niestety bez moich xenonow 😞 ale jakas fotke wrzuce 😛 <!-- s:P -->

  • czemu?? nie bedzie was juz??