Witaj na forum Fabia Club Polska

Moje auto - FABIOLA

Temat utworzony · 50 Posty · 18874 Wyświetlenia
  • Wstępnie jedno szybkie zdjęcie.
    Zdjęcia są dodawane na bieżąco :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/yHN20Yiew5F9MqG4aaAhK-DXoait2z3HWfSMBAyLO1o=w474-h210-p-no[/img]

    [b][size=150]Zdjęcia [color=#0000BF]Skoda Fabia III Kombi[/color] w linku 🆒 :rulez: [/size][/b]

    [url]https://plus.google.com/u/0/collection/IQRHU[/url]

    [b][size=150]Serdecznie zapraszam do obejrzenia [color=#0000BF]Skody Fabii III Kombi[/color] 🆒 [/size][/b]

  • Gratuluję wyboru 🆗 Jesteś pierwszy w dziale Fabia 3 :super: <!-- s:super: -->
    Szerokiej i bezwypadkowej jazdy 🙂

  • Czekamy na szersze informacje i oczywiście zdjęcia środka i z zewnątrz
    Gratulacje zakupu !

    Pozdr

  • Otworzyłeś temat, ładny kolor ciekawy jestem jak się sprawuje nowy nabytek, mam nadzieję, że na bieżąco będziesz nam podawał informacje z użytkowania.
    Jaka wersje silnika wybrałeś i wyposażenia. Skodzie jest tak, że lepiej brać od razu wszystko co masz zamiar mieć w autku, bo potem dokupywanie do nowego autka wychodzi dość drogo i bywa czasem problematyczne.

  • [quote="Wrona"]Śliczności! :serce: <!-- s:serce: -->
    [img]http://pu.i.wp.pl/k,NDMwMDM2NDUsNjE0NTI4,f,zakochany_didll_biegnie.gif[/img][/quote]
    Dziękuję bardzo 🆒

  • [quote="pietrass"]Otworzyłeś temat, ładny kolor ciekawy jestem jak się sprawuje nowy nabytek, mam nadzieję, że na bieżąco będziesz nam podawał informacje z użytkowania.[/quote]
    pietras - jak najbardziej, że na bieżąco będę informować o użytkowaniu autka :zawstydzony: <!-- s:zawstydzony: -->
    Kolor wspólnie z żoną wybraliśmy nie żałuje. Pięknie się prezentuje!!! :hurra: Na stronie Skoda w konfiguratorze 3D kolor autka nie oddaje jak w realu !!!

    [quote="pietrass"]Jaka wersje silnika wybrałeś i wyposażenia. Skodzie jest tak, że lepiej brać od razu wszystko co masz zamiar mieć w autku, bo potem dokupywanie do nowego autka wychodzi dość drogo i bywa czasem problematyczne.[/quote]
    Skusiłem się na 1.2 TSI, 90 KM (turbinka), 4 garnki 🆒
    Przejechane już ponad 500 km.
    Spalanie na trasie 5,4/100 km - bez uwag, bardzo zadowolony jestem.
    Spalanie w mieście 6,2/100 km - bez uwag, jeszcze bardziej zadowolony jestem.

  • [quote="TOMUŚ"]Gratuluję wyboru 🆗 Jesteś pierwszy w dziale Fabia 3 :super: <!-- s:super: -->
    Szerokiej i bezwypadkowej jazdy 🙂 [/quote]
    Podziękował TOMUŚ i Tobie również lustereczko i szerokości.

  • Nie lusterkuj tu tylko fotosy poprosimy 🙂 <!-- s:) -->
    Widzę, że masz światła bez "ledów"
    Jak halogeny daja radę w nocy 🙂 ?

    Pozdr !

  • [quote="piotrekpasti"]Nie lusterkuj tu tylko fotosy poprosimy 🙂 <!-- s:) -->
    Widzę, że masz światła bez "ledów"
    Jak halogeny daja radę w nocy 🙂 ?

    Pozdr ![/quote]

    Tak - mam bez "ledów". Ledy są przy "soczewkach".
    W każdym bądź razie, pokazywano mi jak świecą lampy "soczewkowe" a "normalne".
    Różnica przy świeceniu jest kolosalna. "Soczewki" świecą bardziej na boki i blisko, "normalne" zaś sporo przed autem świecą w linii stosownie do ich właściwych ustawień i tzw. "ninja" jest widoczny na poboczu już z dużej odległości. W niedzielę wracałem ze szwagrem z trasy na 2 autka (ja - niebieską strzałą, szwagier - Fabia II), było już ciemno i podjeżdżałem i odjeżdżałem, światła ustawiałem na nisko/wysoko chcąc go oślepić i o dziwo szwagier powiedział, że w ogóle go nie oślepiałem.
    Halogeny - świetnie przed autem oświetlają drogę jak i boki.
    Tak więc śmiało mogę powiedzieć, że "normalne" światła sprawdzają się w 100% - bezpieczeństwo najważniejsze 🆒
    Przyznam się bez bicia - nie szaleję za "nadmiernym bajerowaniem" aut 🆗

  • [quote="Sebastian"]
    Kolor wspólnie z żoną wybraliśmy nie żałuje. Pięknie się prezentuje!!! :hurra: <!-- s:hurra: --> Na stronie Skoda w konfiguratorze 3D kolor autka nie oddaje jak w realu !!!
    [/quote]
    Do mnie z konfiguratora najbardziej przemawiał czerwony - takiego próbowałem na jeździe testowej, taką też Fabkę (II) użytkuję. Jednakże z zakupienia "trójki" kombi rezygnuję do odwołania. Mam wrażenie, że duży wydatek na razie jest mi niepotrzebny.

    Niemniej auta bardzo Ci gratuluję i podzielam radość forumowiczów z pierwszej "sztuki" nowej generacji. Wywołuje na pewno cieplejsze odczucia i dostarcza fajniejszych wrażeń niż "dwójka", która już na dziś zestarzała się szybciej od "jedynki"

  • Świetny kolor.Ciekawe jak będzie Ci służyć. 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="skotnicki"][quote="Sebastian"]
    Kolor wspólnie z żoną wybraliśmy nie żałuje. Pięknie się prezentuje!!! :hurra: <!-- s:hurra: --> Na stronie Skoda w konfiguratorze 3D kolor autka nie oddaje jak w realu !!!
    [/quote]
    Do mnie z konfiguratora najbardziej przemawiał czerwony - takiego próbowałem na jeździe testowej, taką też Fabkę (II) użytkuję. Jednakże z zakupienia "trójki" kombi rezygnuję do odwołania. Mam wrażenie, że duży wydatek na razie jest mi niepotrzebny.

    Niemniej auta bardzo Ci gratuluję i podzielam radość forumowiczów z pierwszej "sztuki" nowej generacji. Wywołuje na pewno cieplejsze odczucia i dostarcza fajniejszych wrażeń niż "dwójka", która już na dziś zestarzała się szybciej od "jedynki"[/quote]

    Ja na II też nie narzekam - Szwagra żona właśnie jeździ II. Miałem nie raz okazję się przejechać i pozytyw 🙂

  • [quote="Goldi"]Świetny kolor.Ciekawe jak będzie Ci służyć. 😉 <!-- s;) -->[/quote]
    Dziękuję bardzo Goldi 🆒
    Jak na razie przez te +/- 650 km na "dotarciu" bez żadnych minusów - zadowolenie gwarantowane z jazdy.
    Na 100% jazdy: 90% - miasto i 10% - trasa.
    [b]Miasto [/b]6,1-6,5 l/100 km, w korku 6,8-7,5 l/100 km.
    [b]Trasa[/b] 4,8 l/100 km.
    Jeżdżę spokojnie tj. miasto 70-95 km/h, trasa 90-110 km/h.

  • Kolor najlepszy :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->

  • [quote="Wrona"]Kolor najlepszy :cwaniak: <!-- s:cwaniak: -->[/quote]
    Też mi się podoba 🆒

  • [quote="Sebastian"]Jak na razie przez te +/- 650 km na "dotarciu" bez żadnych minusów - zadowolenie gwarantowane z jazdy.
    Na 100% jazdy: 90% - miasto i 10% - trasa.
    [b]Miasto [/b]6,1-6,5 l/100 km, w korku 6,8-7,5 l/100 km.
    [b]Trasa[/b] 4,8 l/100 km.
    Jeżdżę spokojnie tj. miasto 70-95 km/h, trasa 90-110 km/h.[/quote]

    Ja mam takie samo spalanie 😄 <!-- s:D --> . Ale jakoś średnie wychodzi mi koło 5.7 , 5.8L a jak jeżdże tylko do roboty to 6.0 - 6.2L.
    Twoje TSI jest dostosowane do pb 98 czy 95?

  • To ja tez gratuluje. To jest Race czy Denim?
    Tak z ciekawości ile Ci się udało utargować i ile czekałeś na odbiór? Do te pory najtańszy salon zaproponował mi upust 2000 plus drobne akcesoria. Ale ponieważ silniki mnie nie przekonują to na razie dałem sobie na wstrzymanie.
    Pozdr

  • czekamy na następne fotki i wrażenia z jazdy

  • [quote="wrocek"]To ja tez gratuluje. To jest Race czy Denim? [/quote]
    to jest "Race"
    [quote="wrocek"]Tak z ciekawości ile Ci się udało utargować i ile czekałeś na odbiór? [/quote]
    utargowałem ponad 2 koła dodatkowo dołożyli mi sporo do środka 😄 <!-- s:D -->