Witaj na forum Fabia Club Polska

Zniżka w ASO - Ruda Śląska

Temat utworzony · 10 Posty · 14611 Wyświetlenia
  • [quote="kapi"]Info dla klubowiczów

    na hasło Fabia Klub Polska -

    12 % rabatu na usługi serwisu
    12 % rabatu na części zakupione u nich

    warunek - ramki klubowe.
    pozdrawiam.[/quote]

  • To super że sa serwisy którym zależy na klieńcie.Nigdy nie korzystałem z ASO ale jak tutaj czytam co się w nich dzieje to aż strach jechac.

  • Jesteś w błędzie, w ASO Emida Ruda Śląska Klientów mają w du...
    Polecam Serwis Ganinex z Katowic - jest super!!! Standard obsługi Klienta i fachowa wiedza oraz chęć pomocy to atuty tego serwisu!!!

  • W moim przypadku ASO Emida w RŚl. jest ok. Obsługa poprawna, mechanicy którzy wykonywali do tej pory coroczne przeglądy samochodu robili to bez zastrzeżeń. Z tego serwisu korzystam od 6 lat.

  • Ale w Emidzie w Rudzie Śląskiej jest drożej niż np. u Lellka czy u Śliwki

  • [quote="TOMUŚ"]Ale w Emidzie w Rudzie Śląskiej jest drożej niż np. u Lellka czy u Śliwki[/quote]
    nie wiem czy drożej czy taniej - każdy ma jakichś znajomych i wtedy oni ceny ustalają 😉 <!-- s;) -->
    np. pracownik aso też ma jakieś rabaty - no nie ?

    wszystkie ceny mają narzucone przez dystrybutora więc wielkiego pola manewru nie ma.
    wliczając rabat klubowy i tak ceny sa dobre na ( niektóre) części,

    ale np. tuleje z seata można było zamówić w ASO Skody i byłyby droższe niż w ASO Seata bez zniżek.

  • Kapi po części się z Tobą zgadzam. Każdy jedzie do aso tam gdzie ma taniej - i z tym się zgadzam w 100%.
    Ostatnio robiłem rozeznanie to wyszło mi że w Emidzie jest 18 zł 😐 <!-- s:| --> droższa godzina serwisowa (roboczogodzina) niż u Lellka. W Emidzie ona wynosi około 158 zł.
    Wystarczy jechać na naprawę czegoś co dłużej się naprawia i a kasa leci 😞 . Ale to jest tak jak chcesz mieć auto serwisowane w aso to płać 🙂 . A czasami zęby zaciśnij i płać 😉 . Szczerze nie polecam tego mojego wcześniejszego zdania. 🙂

  • Po wczorajszej wizycie w ASO, mam złe wieści -

    [b]po zmianie zarządu skasowali wszystkie zniżki - dla FCP i OCP. [/b]

    na chwile obecną sprawa jest do wyjaśnienia. ......... :...: <!-- s:...: --> bo oficjalnej informacji nie ma.

    [b]TOMUŚ[/b], masz informacje jak w innych seriwsach kształtuje się RBG ?

    w Emidzie wynosi 202 zł.

  • Więc tak 🙂 <!-- s:) -->

    Obecnie u Lellka w Gliwicach roboczogodzina (rbg) = 152 zł
    Natomiast w Auto centrum tychy rbg = 152 zł 62 gr. - dane z zeszłego roku
    Obecnie w Magro serwis audi vw rbg = 200 zł

    Kusząco brzmią czechy . W autoheller ostrava rbg = 540 koron czeskich czyli jakieś 94 zł 50 gr. Tam jest serwis całej grupy Vw (skoda, audi ,porsche,seat, volkswagen)

    Różnica jest duża. Ale jak się kombinuje to można mieć auto serwisowane za nie wielkie pieniądze. Trzeba być kuty na 4 strony świata. Trochę stąd ,trochę stąd i jest całość 😄

  • Ten serwis już dawno nie istnieje .