Witaj na forum Fabia Club Polska

Klubowicz on the road

Temat utworzony · 445 Posty · 135692 Wyświetlenia
  • Tydzień temu chyba klubowicz dr.O widziany na trasie do spychowa, z woj.pomorskiego, nie pamiętam dokładnie gdzie, ale wiem, że na mazurach widziałem:)Pozdro!

  • W sobotę w Łodzi widziana F1 z ramkami FCP.
    Niestety nie udało mi się jej dogonić bo światła mnie złapały.Rejestracji też nie zapamiętałem niestety ale na pewno miała EL.Charakterystyczna bo była koloru jasnego i na tylnych drzwiach z obu stron było coś w rodzaju naklejki w formie pręgi przechodzącej na tylne nadkola, mnie j więcej w połowie wysokości drzwi.

  • Kogo klubowa Fabia I sedan z rejestracją SZ... ciemnego koloru parkuje przy NGK Ceramiks?Widziana była 07.05.14 wieczorową porą.

  • Enemik wyprzedzony :hyhy: na Bora - Komorowskiego w sobotę o 10.30, trochę przekroczyłem prędkość 😉 <!-- s;) -->

  • Często spotykana zielona F1 HB na blaszkach KMI w okolicach Centralnej 🙂

    A dzisiaj widziany kapi 😄 <!-- s:D -->:D:D

    Pozdrawiam
    sid

  • Dzisiaj przed 8 rano w ciagu Opolskiej w kierunku Katowic pomykala klubowa zielona F1 tyknymi lampami ala lexus. Niestety za pozno sie kanpnalem, ze to klubowicz.
    Kto to byl?

  • [quote="PrezesPiotrek"]Dzisiaj przed 8 rano w ciagu Opolskiej w kierunku Katowic pomykala klubowa zielona F1 tyknymi lampami ala lexus. Niestety za pozno sie kanpnalem, ze to klubowicz.
    Kto to byl?[/quote]

    To MirekS :-), a ja z kolei Ciebie już kilka razy widywałem na Bora-Komorowskiego 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid

  • Ponownie widziana czerwona F1 HB ze starą naklejką FCP 13.07.2014 na ul. 29 Listopada w Krakowie.

    Pozdrawiam
    sid

  • [quote="sid"][quote="PrezesPiotrek"]Dzisiaj przed 8 rano w ciagu Opolskiej w kierunku Katowic pomykala klubowa zielona F1 tyknymi lampami ala lexus. Niestety za pozno sie kanpnalem, ze to klubowicz.
    Kto to byl?[/quote]

    To MirekS :-), a ja z kolei Ciebie już kilka razy widywałem na Bora-Komorowskiego 😛 <!-- s:P -->[/quote]
    Aaaa, to byłeś Ty - teraz już będę wiedział:)
    Pozdrowienia dla Was obydwu.
    A dzisiaj rano znowu MirekS mignął na sąsiednim pasie.

  • Dzisiaj ponownie Mireks namierzony, tym razem pod przedszkolem na Miechowity. Okazuje sie, ze mamy dzieciaki w tym samym 🙂 Notabene, jak sie pozniej okazalo mijalismy sie w drzwiach wejsciowych 😄 <!-- s:D -->

  • nie-pozdrowienia dla oklejonego cwaniaczka z beżowej F1 o numerach KR 590TK widzianego kolejny raz jak jeździ pasem dla autobusów :dobani: :krzeslem: <!-- s:krzeslem: -->

  • Kolega Voytaz widziany dziś na giełdzie samochodowej ze swoją Fabią....zajety był rozmową z kupcem?

  • ooo to trzeba było podejść zagadać 🙂 <!-- s:) --> byłem z [b]wronim[/b] więc może to on akurat stał ze mną

  • Nie wiedziałem kto to był i nie chciałem przeszkadzać...Tak z ciekawości to będziesz szukał też jedynki czy dwójki?Na zlocie będziesz ?

  • Będę szukał mondeo... a na zlocie będę 🙂 jako współorganizator czuje się potrzebny 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="PrezesPiotrek"]Dzisiaj ponownie Mireks namierzony, tym razem pod przedszkolem na Miechowity. Okazuje sie, ze mamy dzieciaki w tym samym 🙂 Notabene, jak sie pozniej okazalo mijalismy sie w drzwiach wejsciowych 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Tak to byłem ja, również kilka razy Cię widziałem z daleka lub się mijaliśmy z naprzeciwka na opolskiej lub lublańskiej.
    Na miechowity miałem małą przez miesiąc w przedszkolu wakacyjnym teraz już jest w I klasie.

    Pozdrawiam i do zobaczenia po godz. 7.30 w ciągu ulic lublańskiej opolskiej.

  • [quote="Puti78"]Enemik wyprzedzony :hyhy: na Bora - Komorowskiego w sobotę o 10.30, trochę przekroczyłem prędkość 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Uwaga Uwaga bo dawno mnie tu nie było nawet dostałem parę PW to już nie jest moja fabia od 2 lat nie mam jej czerwona F1 KRA ..138 już nie jest moja 🙂 niestety mimo zapewnień nowego właściciela nie pozbył się klubowych oznaczeń a co gorsza nie zawitał i nie ujawnił się u nas na forum ....

  • [quote="MirekS"][quote="PrezesPiotrek"]Dzisiaj ponownie Mireks namierzony, tym razem pod przedszkolem na Miechowity. Okazuje sie, ze mamy dzieciaki w tym samym 🙂 Notabene, jak sie pozniej okazalo mijalismy sie w drzwiach wejsciowych 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Tak to byłem ja, również kilka razy Cię widziałem z daleka lub się mijaliśmy z naprzeciwka na opolskiej lub lublańskiej.
    Na miechowity miałem małą przez miesiąc w przedszkolu wakacyjnym teraz już jest w I klasie.

    Pozdrawiam i do zobaczenia po godz. 7.30 w ciągu ulic lublańskiej opolskiej.[/quote]
    tak tak a na Mirka to można trąbić mrugać i jak nie fabia to ludzi nie poznaje 🙂

  • [quote="enemik"][quote="Puti78"]Enemik wyprzedzony :hyhy: na Bora - Komorowskiego w sobotę o 10.30, trochę przekroczyłem prędkość 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Uwaga Uwaga bo dawno mnie tu nie było nawet dostałem parę PW to już nie jest moja fabia od 2 lat nie mam jej czerwona F1 KRA ..138 już nie jest moja 🙂 niestety mimo zapewnień nowego właściciela nie pozbył się klubowych oznaczeń a co gorsza nie zawitał i nie ujawnił się u nas na forum ....[/quote]

    Nie mówię tutaj o fabii, jechałeś octavką :super:

  • Aaaa to przepraszam 🙂 wiem kiedy to było żem myślał kto to mógł być a to przez to że nie było żadnych oznaczeń klubowych 🙂 <!-- s:) -->