Witaj na forum Fabia Club Polska

F1 Rs do czego służy ta dźwignia ON ?

Temat utworzony · 8 Posty · 7503 Wyświetlenia
  • Koledzy do czego służy ta dźwignia chodzi w stroną do siebie i od siebie. Napis na niej ON do czego to może służyć ?[url]http://zapodaj.net/fdb797f2bae48.jpg.html[/url]

  • Po pierwsze - dlaczego w dziale warsztat elektryczny?
    Po drugie, dlaczego kolega nie otworzy instrukcji obslugi i nie przeczyta?
    Ta dzwignia otwiera doplyw powietrza do schowka, i jak ktos ma klime
    to se moze schlodzic browarek 🙂 Puszka pasuje do schowka jak ulal.

  • Nie wiedziałem jaki dział wybrać.
    Nie posiadam, sprzedający nie dał mi książki obsługi. Jestem "świeżym" właścicielem.
    Ale w schowku mam jeszcze pokrętło, które zamyka lub otwiera dopływ powietrza. Czy to na pewno będzie to co piszesz ?

  • [quote="krzysiokal"]
    Nie posiadam, sprzedający nie dał mi książki obsługi. Jestem "świeżym" właścicielem.
    [/quote]
    Szukaj na chomiku, ja właśnie znalazłem 😉 <!-- s;) -->
    [url=https://www.google.pl/search?q=instrukcja+fabia+I&oq=instrukcja+fabia+I&aqs=chrome..69i57j0l5.4466j0j7&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=instrukcja+fabia+2001]>>klik<<[/url]

  • [b]krzysiokal[/b] proszę zwrócić uwagę aby zakładać wątki w odpowiednim dziale.

    [color=#008000]Wątek przeniesiono[/color]

  • To na pewno jest tak jak napisalem, mam instrukcje obslugi po niemiecku i po angielsku i znam oba te jezyki.
    Kopia opisu po angielsku:
    "Storage compartment is for vehicles fitted with an air conditioning system with
    a closable inlet for thermally prepared air.
    The air supply in the storage compartment is regulated through the pull out cap .
    Pulling out the end cover in the direction of travel causes the air inlet to open while
    pushing it in causes the air inlet to close.
    At open air supply, air flows into the storage with a temperature which is as high as
    the one out of the air outlet nozzles, depending on temperature setting."
    To powinno wyjasnic sprawe.
    Poza tym czemu pytasz, przeciez mozesz sprawdzic wlaczajac klime na full i pociagnac za te dzwignie.

  • Na chomiku trzeba mieć pakiety wykupione żeby pobrać.
    Gdyby był dział wnętrze to bym tam napisał, a tak myślałem że to podlega pod elektrykę.
    Sprawdzałbym do czego to służy przez tydzień albo i lepiej, a tak od razu dzięki Wam wiem co i jak.
    Dzięki koledzy.

  • Ale trzeba przyznac ze projektanci wnetrza skody troche poszaleli z tym włącznikiem ON. Wygląda jakby conajmniej miał włączać jakies TURBO 😄 <!-- s:D --> ...a nie nawiew malutkiego schowka