Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] Łącznik stabilizatora - temat zbiorczy

Temat utworzony · 119 Posty · 24570 Wyświetlenia
  • myśle ze nie ma takiej osoby. :? Przednie zawieszenie w grupie VW nie jest najleprze. I wątpie żeby które ASO wymieniało to za darmo. :?

  • Nie sądzę by Ci uznali gwarancję, zawsze mogą powiedzieć, iż wpadłaś w dziurę i się łącznik uszkodził, a nie udowodnisz, że tak nie było.

  • W takim razie gratuluję wygranej z ASO :brawo: <!-- s:brawo: -->

  • Mi tez skrzypial przod przy jezdzie przez progi zwalniajace. Pojechalem do ASO powiedzialem co sie dzieje, i zrobili to. Na rachunki jest wpisane konserwacja, czyszczenie zawieszenia.

  • [quote="zygus"]Mi tez skrzypial przod przy jezdzie przez progi zwalniajace. Pojechalem do ASO powiedzialem co sie dzieje, i zrobili to. Na rachunki jest wpisane konserwacja, czyszczenie zawieszenia.[/quote]

    placiles cos za ta impreze czy to w ramach gwarancji ??

  • W ramach gwarancji. Na pewno jest to problem im znany, bo tylko powiedzialem ze skrzypi i od razu wiedzieli o co chodzi.

  • Oni chyba to tylko posmarowali czyms, jakim smarem, gdzies tam na laczeniach, to chyba cos zwiazane z gumami stabilizatora, kiedys byl tez o tym temat. Sam nie wiem co zrobili.

  • [quote="zygus"]Oni chyba to tylko posmarowali czyms, jakim smarem, gdzies tam na laczeniach, to chyba cos zwiazane z gumami stabilizatora, kiedys byl tez o tym temat. Sam nie wiem co zrobili.[/quote]
    Na 99% nasmarowali Ci gumy na stabilizatorze od wewnętrznej strony.

  • Ja pojechalem powiedzialem ze skrzypi to wymienili gumy. Szkoda ze stukanie olali 😞

  • Poraz kolejny stwierdzam że instytucja zwana ASO jest nie potzrebna. Niby wszystko na gwarancji, ale jakos niebardzo chcą ci dac nowe , tylko jak sie ich zmusi, to dopiero ruszą tyłki. Mój wójek kupił fabie to skakali przy nim dopuki nie kupił a potem.... zero zainteresowania. ASO to zło .

  • a ja jak kupywałem fabie to mi nie dali zimowych opon.bo to był pierwszy dzień promocji.Wiec jak potem tam zajechałem to ich wyzwałem od hu...i złodzieji.
    Ja uważam że tylko idioći i lewe ręce jerzdzą do aso. Ja na gwarancji nie byłem tam ani razu,a olej i płyny wymieniam sam .Leje Lotosa Trafika.
    a nie ich cyganiony olej mobil szmelc(po naszemu guwno).za 50 zł litr.
    tak jest ASO to złodzieje i tłuki.

  • [quote="WRC"]Leje Lotosa Trafika.
    a nie ich cyganiony olej mobil szmelc(po naszemu guwno).za 50 zł litr.
    tak jest ASO to złodzieje i tłuki.[/quote]

    Odnośnie ASO to podzielam Twe zdanie, sam miałem z nimi niezłe przejścia i wykonuję sobie przeglądy sam, ale na jakiej podstawie twierdzisz, że mobil jest zły :?: <!-- s:?: --> Moje zdanie i nie tylko moje, dobry olej to podstawa dla długiego życia silnika, a lotos gorzej wypada od mobila, w testach jakie znalazlem w necie. Owszem zgadza się jest droższy ale nie kosztuje 50 zł za litr tylko 33.25 zł. Cena sprzed tygodnia w krakowskim makro.

  • [quote="MirekS"][quote="WRC"]Leje Lotosa Trafika.
    a nie ich cyganiony olej mobil szmelc(po naszemu guwno).za 50 zł litr.
    tak jest ASO to złodzieje i tłuki.[/quote]

    ...w krakowskim makro.[/quote]

    myśle ze tu chodzi o cene w aso :?

  • U mnie to samo jeszcze nic nie ruszane, 2 lata minely prawie 40 tys km i nic, nawet gum nie zmienialem

  • [quote="csw1"]Co sądzicie o zaminnikach łączników stabilizatorów. Jest to element który w zasadzie co przegląd jest wymienieny a koszt jego wynosi 85 pln * 2 😢 . Zaminiiniki tymczasem kosztują już od 35 pln. :-)[/quote]

    Ja też wymieniam co przegląd czyli 15 tys km, zakładam tylko zamienniki, wytrzymują podobnie jak oryginały, a płacę 70 zł za dwa zamiast 170 zł. Po dziurach nie jeżdżę krawężniki omijam. Natomiast kolegom dlatego wytrzymują dłużej gdyż środkowa i północna polska ma o niebo lepsze drogi niż południowa, a w szczególności kraków. Mówię to z pełną swiadomością bo właśnie wróciłem z nad morza, przejeżdżając prawie 1700 km.

  • a ja kurde mialem do wymiany poduchy pod stabilizatorami i polazlem do seriwisu sie dowiedziec co i jak 😎 no i ...
    -cena w serwisie Skody AMD na Wernera:
    poduszka = 40zl (potrzeba dwie czyli 80zl)
    montaz 180zl czyli razem [b]260 zl[/b]

    • cena w Automobilklubie:
      poduszka = 12zl (za dwie 24zl)
      montaz 50zl czyli razem [b]74 zl[/b]

    roznice chyba widac...[b]184 zl[/b] :roll: :roll: :roll:

  • Ja za te gumy zapłaciłem 40 zł, a wymieniłem sam. 260 zł 😮 😮 😮 oni chyba ocip...li. Dlatego jestem zagorzałym wrogiem serwisów.

  • [quote="MirekS"]Ja za te gumy zapłaciłem 40 zł, a wymieniłem sam. 260 zł 😮 😮 😮 oni chyba ocip...li. Dlatego jestem zagorzałym wrogiem serwisów.[/quote]
    racja tylko ze jak ktos ma autko nam gwarancji to nie ma wyjscie jesli chce miec gware...u mnie juz dzieki Bogu taki klopot nie wystepuje 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="DJ GRZES"]masz pewnosc ze sie nic nie zapsuje i niczym sie nie przejmujesz. A jak sie cos zepsuje to masz prawo tam isc i ich za to opierdolic[/quote]

    Niestety :szok: z tym bardzo różnie bywa 🙂 <!-- s:) -->

  • Tłucze skrzypi na wybojach na policjantach na przechyłach już wiem, że to stabilizatory lub gumy na stab.
    Ale jak to do cholewki wymienić do ASO nie pojadę Wiecie gdzie mam tych złodziei Czerwona kartka dla Emida Kraków według książki serwisowej byłem tam 15 razy długo by wymieniać, co robili a raczej, co mieli zamiar zrobić, ale jakoś im nie wychodziło.
    Pomórzcie proszę!!!!!