Witaj na forum Fabia Club Polska

Spam na forum jak weliminować

Temat utworzony · 36 Posty · 20605 Wyświetlenia
  • Może usunąć loginy z forum które wysyłają te posty?Przecież jest to niezgodne z regulaminem (wpisywanie postów nie na temat w różnych działach).Już nawet nie idzie ich zgłaszać jako nadużycie, bo nie ma takiej funkcji.Widać wycwaniły się boty.

  • Za dużo zabawy teraz z usuwaniem a to nic nie da. Jedynie trza wykasować wszystkie posty które napisały aby nie było spamu.
    Zobaczymy teraz czy dadzą radę się zarejestrować, miejmy nadzieje, że nie 🙂 <!-- s:) -->

  • właśnie wywaliłem kolejne dwa śmiecie razem z postami wiec nie mają problemów z "przejściem" rejestracji.

  • Czyli to nie boty, a ludzie, którym się ewidentnie nudzi..

  • [quote="dr O."]właśnie wywaliłem kolejne dwa śmiecie razem z postami wiec nie mają problemów z "przejściem" rejestracji.[/quote]

    no widzę widzę ;/ trza inne rozwiązanie znaleźć.

    To są boty na 100% a nie ludzie 😄 <!-- s:D -->

  • Kurde... wpadł mi do głowy pewien pomysł, może nieco kontrowersyjny, ale: gdyby tak pytać "ile żeberek ma grill w Twojej Fabii?". Na boty powinno pomóc, człowiek na upartego znajdzie sobie fotkę Fabii i policzy 🙂 <!-- s:) -->.

  • Albo jakiś wyraz do wpisania z polskimi znakami...

  • [quote="Wojol"]Za dużo zabawy teraz z usuwaniem a to nic nie da. Jedynie trza wykasować wszystkie posty które napisały aby nie było spamu.
    Zobaczymy teraz czy dadzą radę się zarejestrować, miejmy nadzieje, że nie 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Kolejne śmieci zasypały forum.Wszystko na razie jest nieskuteczne.Kumpel jest na jakimś forum gdzie każdą rejestrację zatwierdza moderator.Jest to uniedogodnienie dla rejestrujących się bo czasem trzeba będzie poczekać np dzień no ale uchroni to nas przed śmieciami.

  • Musi być sposób na foty jednak to o czym wspomniałeś to ostateczne wyjście.

    Z tymi polskimi znakami można spróbować dałem pytanie - wynik działania 2+4 = (odpowiedź słownie)

  • No to zobaczymy co z tego wyjdzie.Jak widzę atakują głównie w godzinach wieczornych i nocnych.

  • [quote="marcing040381"][quote="Wojol"]Za dużo zabawy teraz z usuwaniem a to nic nie da. Jedynie trza wykasować wszystkie posty które napisały aby nie było spamu.
    Zobaczymy teraz czy dadzą radę się zarejestrować, miejmy nadzieje, że nie 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    Kolejne śmieci zasypały forum.Wszystko na razie jest nieskuteczne.Kumpel jest na jakimś forum gdzie każdą rejestrację zatwierdza moderator.Jest to uniedogodnienie dla rejestrujących się bo czasem trzeba będzie poczekać np dzień no ale uchroni to nas przed śmieciami.[/quote]

    Właśnie przyszedł mi do głowy jeszcze jeden pomysł.W celu odciążenia moderatorów i adminów od zatwierdzania rejestracji można by wydzielić większą grupę klubowiczów do pomocy w tej kwestji.Np nadają się do tego osoby które regularnie odwiedzają forum.Taka dodatkowa grupa to np 3 lub 4 dowolne osoby wybrane przez "zarząd forum".Rozwiąże to problem oczekiwania na rejestrację na forum przez nowych użytkowników.Przy czym zaznaczam że owa dodatkowa grupa mogłaby tylko i wyłącznie weryfikować i zatwierdzać nowo rejestrujących się członków.Tylko do tego mieliby uprawnienia.Co Wy na to?

  • No znów na forum siedzą boty które obserwują co się tu dzieje.Można usunąć ich profile?

    Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]

  • To są boty ustawione przez nas... w celu wypozycjonowania strony, reklamy czy czegoś więc o nie się nie martw ^^

  • ufff bo już się zmartwiłem
    :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • :rotfl: <!-- s:rotfl: --> hehe, no boty spamerów nie byłyby tak bezczelnie oczywiste ;]

  • Spam botów został dawno wyeliminowany więc zamykam.