Witaj na forum Fabia Club Polska

Dokładanie dodatków a gwarancja

Temat utworzony · 13 Posty · 2477 Wyświetlenia
  • Witam wszystkich 🙂 <!-- s:) -->

    Bylem dziś u Skody z zapytaniem o dołożenie paru dodatków. Doradca serwisowy mówi do mnie że skoda zabroniła im dokładać dodatków po zakupie auta, chyba że są z linii akcesoriów to wtedy można. Tyczy się to aut na gwarancji. Po gwarancji to zależy od serwisu niektórzy zgadzają się i dokladają a niektórzy nie.

  • w niemczech dokladaja wszystko mimo gwarancji 🙂 bylebys placil^^ pytalem o Columbusa, zaden problem, maxi-dota dolozyli tez bez problemu 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="TOMUŚ"]Witam wszystkich 🙂 <!-- s:) -->

    Bylem dziś u Skody z zapytaniem o dołożenie paru dodatków. Doradca serwisowy mówi do mnie że skoda zabroniła im dokładać dodatków po zakupie auta, chyba że są z linii akcesoriów to wtedy można. Tyczy się to aut na gwarancji. Po gwarancji to zależy od serwisu niektórzy zgadzają się i dokladają a niektórzy nie.[/quote]

    Tomuś, taka jest polityka firmy. nie i koniec. sam nic nie możesz, ale jak coś sie zepsuje to Twoja wina i po gwarancji 😛

    swoją drogą : dodatki "fabryczne" , dokładane zgodnie z instrukcją producenta, nie powodują naruszenia gwarancji - trzeba wtedy udowodnić, że to Ty zawiniłeś. ja pare rzeczy zmieniłem u siebie, pare rzeczy robiło ASO, a i pare napraw gwarancyjnych mam za sobą.
    po prostu życie ....

  • Krótko i na temat jak bede chciał coś sobie dołożyć to zrobie tak ; poradzę się Was co kupić jaki oryginał i jadę do Czech albo do Niemiec na montaż . Lepsze są Czechy bo są mi bliższe i lepiej się dogadam 🙂 <!-- s:) --> .

    Sam pracowałem przy dokładaniu różnych rzeczy do pojazdów szynowych i wiem jak to się robi żeby było dobrze i na długi czas sprawne. A mi się wydaje że niektórzy idą na łatwizne i nie dają pewnych istotnych rzeczy które chronią to czy tamto i po prostu się boją żeby coś się nie stało żeby skoda nie płaciła odszkodowania. i tu oto chyba chodzi 🙂

  • Chciałem zapytać czy można dołożyć gwarancję już po zakupie samochodu? Dokupić?

  • Było coś takiego oferowane przez alianz ale do 0,5 roku od zakupu auta. Popytaj dilera.

  • A jak wygląda sprawa z modyfikacjami typu domykanie szyb po zamknięciu auta, blokowanie drzwi w samochodzie przy XX prędkości itp. ?
    Ktoś pisał na forum, że w ASO mu to ustawili bez problemu. Byłem yeti w rudzie śląskiej na wirku to powiedzieli, że nie mają takiej możliwości.

  • Wojol , podjezdzaj to się zrobi 🙂
    Ja mam na swojej OII gw do sierpnia 🙂

  • Jesteś w stanie sam mi to zrobić ?

  • Mnie blokowanie zamków po przekroczeniu 20 km ustawili bez problemu.

  • przecież wystarczy w VCDS ustawić "fabryki kod" i nic nie widać 🙂 że się coś majstrowało a ja mam jeszcze 1,7roku gwarancji i tez problemów wiekszych nie mam 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="Cela"]Chciałem zapytać czy można dołożyć gwarancję już po zakupie samochodu? Dokupić?[/quote]

    Z moich informacji wynika że taką gwarancję możesz zakupić do 18 miesiąca fabii. Licz się z kosztem około 3000 zl w zależności od wersji, bo to jakoś leci procentowo. Też to chciałem sobie kupić ale cena mnie lekko odstraszyła.

    Aso na Wirku jest moim zdaniem dziwne a jednocześnie ostrożne.
    Dziwne bo nie chcą mam pomóc w sensie że nam coś dodadzą do auta. Wydaje mi się że w przeszłości musieli mieć jakąś akcje i sie teraz boją żeby nie mieć drugiej takiej samej + pełnej jazdy.
    Ostrożne bo nie chcą nam ingerować w wóz gdy nie mają odpowiedniej wiedzy i pewności że to się uda.

  • co do gwarancji dodatkowej jak odbierałem auto to można było ją kupic najpóźniej w dniu odbioru potem już nie info z I.A. Kraków