Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] JVC KD-R432 - nie odtwarza nowych mp3

Temat utworzony · 8 Posty · 2516 Wyświetlenia
  • Takie cudo posiadam http://www.ceneo.pl/14888459 i mam problem. Kopiuje nowe mp3, a radio nie chce ich odtworzyć, jakby w ogóle nie widziało. Odtwarza tylko te, które już były wcześniej wrzucone :suchy: <!-- s:suchy: --> Pendrive formatowałem FAT/FAT32, zmieniałem właściwości plików i nic. Ma ktoś jakiś pomysł?

  • Porównaj bitrate nowych/starych mp3. Ewentualnie upewnij się, że nowe to faktycznie mp3, a nie jakiś inny format.

    EDIT
    Trzymasz mp3 w osobnych folderach? Może trzeba przełączyć folder?

  • Wszystkie które mam na dysku są w 128 i na pewno mp3.

  • Masz je w jednym folderze czy pokatalogowane?

  • jak ma w jednym folderze to plyte moze wyrzucic, ja polecam tak: na 8 folderow o ile to mozliwe po 32 pliki i po klopocie, ja mam tak zalecane w swoim Pioneerze 😉 <!-- s;) -->

  • [quote="Tofik"]jak ma w jednym folderze to plyte moze wyrzucic[/quote]
    No nie bardzo, bo to jest z pena a nie z CD 😛 <!-- s:P -->
    Objaw jest ten sam gdy mam kilka katalogów lub żadnego

  • Może jakieś dziwne znaki w nazwach/tagach plików? U mnie w kenwoodzie mam specjalną opcję np. do obsługi cyrylicy.
    przekroczona maksymalna ilosć mp3?
    próbowałeś z płyty CD te mp3 puszczać? Dało się? Jeśli sie da, to przynajmniej wyeliminujemy kwestię mp3jek.
    Czy przed wyjeciem pendrive z radia używasz przycisku "wysuń" (u mnie w kenwoodzie to ten sam przycisk, co do wysuwania plyty)
    W opcjach nie masz jakiegoś resetu? Możę playlista gdzieś się zapisała?
    Oczywiście to tylko ślepe strzały.

  • Hmm wrzuciłem wszystkie pliki które są teraz na penie do konwersji, żeby każdy miał takie same właściwości i taki sam bitrate. Przypadkiem okazało się, że z jednym plikiem jest coś nie tak, bo podczas jego konwersji program się wyłączał. Teraz konwertują się wszystkie pozostałe. Zobaczymy czy ten jeden plik będzie winny 😛 <!-- s:P -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 11-09-2012, 19:35[/i] ][/size]
    [quote="zlloty"]Może jakieś dziwne znaki w nazwach/tagach plików? U mnie w kenwoodzie mam specjalną opcję np. do obsługi cyrylicy.
    przekroczona maksymalna ilosć mp3? [/quote]
    Usunąłem wszędzie polskie znaczki, a teraz wszystkie konwertują się na ten sam bitrate.
    [quote="zlloty"]Czy przed wyjeciem pendrive z radia używasz przycisku "wysuń" (u mnie w kenwoodzie to ten sam przycisk, co do wysuwania plyty)[/quote]
    Nie, bo w tym modelu to tak nie działa. Wysuń służy do płyt, a pendrive po prostu się wysuwa z gniazda.
    Nie ma playlisty, tylko mp3 są wrzucone.