Witaj na forum Fabia Club Polska

Pożegnanie

Temat utworzony · 35 Posty · 3801 Wyświetlenia
  • I na moją Fabię, z którą byłem bardzo związany 😛 przyszedł czas i 2012-08-28 została sprzedana.. Ale! Jak pewnie niektórzy wiedzą, nowym właścicielem jest kolega Bartass z okolic Bydgoszczy 😄 Tak, więc Fabia zostaje w Waszym gronie i mam nadzieję, że będzie dobrze służyła. A ja nie mówię żegnajcie, bo bycie klubowiczem fcp to nie był obowiązek wynikający z posiadania fabii, lecz przyjemność, z której nie chce rezygnować. Być może już nie jako klubowicz a użytkownik czy jakoś tak, ale nadal będę tu aktywny, ponieważ zżyłem się.. zwłaszcza z ekipą z Poznania i uczestnikami naszych spotów pod Tesco 😉 <!-- s;) --> Chciałbym tą znajomość podtrzymać i nadal wpadać gościnnie na spoty.

  • Goscinnie nie wiem jak reszta ale ja wychodze z załozenia że klub to ludzie a nie auta wiec jak dla mnie nawet gdyby teraz przychodził pieszo byłbyś mile widziany i podejrzewam ze reszta ekipy przynajmniej tej z ostatniego spota sie ze mną zgodzi. A na przyszłość prosze nie strasz bo takie tytuły tematów dotychczas były równoznaczne z totalnym wycofaniem sie z forum zerwaniem jakichkolwiek powiazań łacznie z kontem, a Ty chyba nam tego nie zrobisz 😐 <!-- s:| -->

  • [b]rufus[/b], co Ty zrobiłeś...Mieliśmy jako silna ekipa z poznania jechać na VI Zlot FCP...Jak zawsze będziesz mile widziany na spotach, a przewodnicto Ekipy Poznań myślę że można przekazać Szczypiorowi najbardziej aktywnemu pod względem modów klubowiczowi.To moje zdanie.Nie wiem jak reszta.

  • [b]mati190[/b], pożegnanie z fabią i tak jak napisałem nie pożegnanie z forum, przynajmniej nie chcę się z Wami rozstawać z powodu sprzedania samochodu.
    [b]marcing040381[/b], a to był jakiś przewodnik Ekipy?? Nie znam..

  • Nie wiem jak reszta jak tam rufusa bym zostawił jako przewodnika ekipy w końcu duży może wiecej a nie oszukujmy sie na ten moment to on dysponuje największym autem z nas wszystkich 🙂 <!-- s:) -->

  • Ja jako rufusa widziałem najsilniejszego w całym gronie Wielkopolski a teraz coś czuję, że jakoś z innymi bez ciebie nie będzie łatwo, bo gdzie takiego II rufusa znaleźć, jak jest tylko jeden? 😛 Szkoda, że musiałeś się z Fabką pożegnać... :zalamany: <!-- s:zalamany: -->

  • [b]rufus[/b] była fabka jest octa, auta[b] Nas[/b] łączą, forum tworzą ludzie jak to nasz prezes mawia 😉 <!-- s;) --> .

    Widzę, że poszedłeś w stare poczciwe 1.9TDI, długo szukałeś bo ciężko trafić wózek z przyzwoitym przebiegiem, bo ja sobie też tak przeglądam w wolnym czasie to i owo co prawda jeszcze nie jestem na kupnie, ale bardziej celuje w superba 1.9TDI najlepiej w combi.

  • [quote="Tofik"]bo gdzie takiego II rufusa znaleźć, jak jest tylko jeden?[/quote]

    Hehe. Dzięki za komplement 😉 <!-- s;) -->

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30-08-2012, 09:14[/i] ][/size]
    [quote="Tofik"]Szkoda, że musiałeś się z Fabką pożegnać... [/quote]

    Musieć nie musiałem, ale już od pół roku chodziła mi zmiana auta po głowie, bo w fabii brakowało mi trochę mocy. Jak urodziła mi się córa, to zaczęło też troszkę być ciasno, a my jednak jeździmy do rodziny regularnie, która mieszka w powiecie łowickim (250 km od Poznania). Tak, więc zmiana była mocno uzasadniona 😉

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30-08-2012, 09:24[/i] ][/size]
    [quote="MirekS"]Widzę, że poszedłeś w stare poczciwe 1.9TDI, długo szukałeś bo ciężko trafić wózek z przyzwoitym przebiegiem[/quote]

    Tak - raczej niechętnie patrzyłem na 2.0, bo wiele złego o nich słyszałem. Podobno wady konstrukcyjne zostały poprawione w 2005 czy 2006 roku, ale jednak uraz został. Samochód jest sprowadzony z Belgii, ja go kupiłem w Polsce, więc nie wiem czy 151 kkm jest wiarygodne.. Jednak silnik pracuje ładnie, dsg również. Nie kopci, dobrze ciągnie. Badanie zerowe przeszedł bez problemu, a jeżdżę do stacji, gdzie auto się sprawdza, a nie tylko zarabia pieniądze 😉
    Dzisiaj jadę do nieatoryzowanego serwisu Skody na oględziny auta pod kątem sprawności i konieczności ewentualnych napraw. W planie jest wymiana rozrządu, ale jeśli mechanik powie, że nie ma konieczności to na razie się wstrzymam. Chcę wymienić olej w dsg. Olej w silniku wymieniłem sam już wcześniej.
    Jeśli chodzi o szukanie, to zajęło mi to tak na prawdę tydzień. Pierwsze podejście to była porażka, a moja octavia była drugim autem, które dokładnie oglądałem i nim jechałem. Kupiłem miernik grubości powłoki lakierniczej i dokładnie obleciałem blachy. Wszędzie powłoka poniżej 100. Szyba przednia nieoryginalna, ale i ta już ma odprysk, na karoserii pełno smoły, więc samochód musiał jeździć po jakichś szutrach i kiepskich drogach. Jak na razie jestem zadowolony. Wczoraj poprawiłem zderzak przedni bo miał uszkodzony w dwóch miejscach lakier. Tak więc, octavia jeździ i ma się na razie dobrze, a nawet można by powiedzieć, że ma się coraz lepiej 🙂

  • [b]rufus[/b], gdzie pędzisz do tego nieautoryzowanego serwisu na te oględziny?

  • [quote="marcing040381"][b]rufus[/b], gdzie pędzisz do tego nieautoryzowanego serwisu na te oględziny?[/quote]

    Skodex przy Obornickiej.

  • No cóż na każde auto praktycznie przychodzi pora poza tym od dłuższego czasu myślałeś już o zmianie auta no i w końcu wiadomo rodzinka się powiększa to i auto musi być większe :] <!-- s:] -->
    [b]rufus[/b], gatki szybkiej sprzedaży i nowego nabytku aby służył długo i bez awaryjnie
    [b]marcing040381[/b], nie dzięki nie chce być jakimś przewodnikiem 😄
    Tak czy siak rufus jest czy to octaviom czy rowerem nawet i pieszo członkiem zostaje Ekipy Poznań i dalej zarządza 😄

  • [b]Szczypior[/b], a mnie ktoś pytał o zdanie - czy chcę "zarządzać"? 😉 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Szczypior"]
    Tak czy siak rufus jest czy to octaviom czy rowerem nawet i pieszo członkiem zostaje Ekipy Poznań i dalej zarządza 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Słusznie prawi, polać mu :zdrowko:

  • Przecież równie dobrze MAREK FABIA może "zarządzać", bo jest tak samo długo w Ekipie jak ja..

    A! no i nadal ma Fabię 😉 <!-- s;) -->

  • Mi to bez różnicy kto jak co ważne żebyśmy dalej się mocno trzymali i się spotykali 😄 <!-- s:D -->

  • Mnie już wciągnęliście, a dzięki koledze rufusowi pojawiła się szansa na godne reprezentowanie klubu w przyszłym sezonie.
    To co 11.09 sie widzimy już z Octavią na stanie 😛 <!-- s:P -->

  • [b]Szczypior[/b], dokładnie tak 🙂 <!-- s:) -->

  • [b]rufus[/b] ja bym chciał się jeszcze przejechać tą octavianką 😄 <!-- s:D -->

  • [quote="jablonix"][b]rufus[/b] ja bym chciał się jeszcze przejechać tą octavianką 😄 <!-- s:D -->[/quote]

    Pewnie będziesz miał okazje bo na ostatnim spocie sie nie udało mimo kolejki chętnych 😛

  • Jak obiecałem będziecie mięli możliwość przejechać się po parkingu octavką.
    Ostatnim razem przejechał się tylko [b]mistyp[/b]. Nikt inny nie przyszedł z pytaniem o przejażdżkę, a ja przecież wciskać kluczyka Wam nie będę 😛 <!-- s:P -->