Witaj na forum Fabia Club Polska

Ostatni kluczyk z kompletu. I co teraz ?

Temat utworzony · 7 Posty · 14449 Wyświetlenia
  • Witam nie wiem czy to odpowiedni dział ale napisze tutaj (najwyżej przesuniecie w odpowiednie miejsce)
    Mianowicie gdy kupowałem samochód (sprowadzony z Niemiec) gościu powiedział ze jest tylko jeden kluczyk (tzw.scyzoryk) gdyż poprzednia właścicielka posiała gdzieś pierwszy kluczyk :zalamany: i gościu dalej mówi ze nie ma też kodów do niego bo kobieta też nie mogła znaleźć :krzeslem: <!-- s:krzeslem: -->
    Moje pytanie co zrobić z tym fantem ?
    Czy w ASO dojdą do tych kodów i czy w razie czego dorobią taki scyzoryk ? wiadomo ze zapłacę za to jak za borze ale co zrobić 😕 :help:

  • [quote="Lig@"]Czy w ASO dojdą do tych kodów i czy w razie czego dorobią taki scyzoryk ? [/quote]
    z tym jest najmniejszy problem - podjedź do jakiegoś warsztatu co dorabiają klucze - natną ci grot do scyzoryka.
    poźniej - alle .... i poszukaj scyzoryka ale uwaga :!: <!-- s:!: --> musi być taki jak twój ( w mojej Fabce był na 434MHz) to jest napisane pozd grotem i nic nie trzebabyło robierać. ew. wg numeru części.
    następnie - warsztat od VAG-a , albo taki co robi liczniki - i oni odczytają ci PIN do auta i zakodują nowy klucz.

    zaoczędzisz kupe $$$ w porównaniu z ASO.

    i najważniejsze :!: - jak masz AC - to musisz zgłosić do ubezpieczyciela, że masz klucz dorobiony. każdy ubezpieczyciel ma swoją procedure w tym temacie.

  • Ok 😉 <!-- s;) --> będę coś kombinował podjade w wojnej chwili do ASO tak z ciekawości popytam jak to wygląda.

  • Witaj
    Ja na twoim miejscu bym wymienił wkładki zamków/ zamki bo istnieje możliwość włamania się ci do auta . A tak ryzyko się zmniejszy 🙂 <!-- s:) -->
    Rób jak uważasz ale ja bym wolał więcej wydać i mieć auto niż odwrotnie.

  • Witam,
    nie wiem czy jest sens jeździć do aso i wydawać kupę szmalu na wyciąganie kotów i innych szyfrów do immo.

    Poniżej masz nowy kompet z 345 PLN + wymiana wszystkich zamków.

    http://skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=1574<!-- m -->

    Powinno wyjśc taniej niż kombinacje aso.

    Pozdrawiam 🙂

  • [quote="krzykii3"]Poniżej masz nowy kompet z 345 PLN + wymiana wszystkich zamków. [/quote]
    No to jest dobry pomysł 😉 Ale ja mam tylko dwa zamki stacyjka i w drzwiach kierowcy 😐 <!-- s:| -->

  • a trzecia czyli korek z paliwa :?: <!-- s:?: -->