Witaj na forum Fabia Club Polska

FABKA ADIEGO

Temat utworzony · 14 Posty · 10868 Wyświetlenia
  • [color=#F00800]FABIA 2001 ROK KOMBI[/color]

    SWAP Z 1.4 NA 2.0 +ZROBIONA GLOWICA
    WYDECH- RURA-63 MM
    HAMULCE TARCZE NAWIERCANE PRZOD+TYL
    LAKIER CIEMNY NIEBIESKI PERLA -DACH BIALY PERLA
    CZARNA PODSUFITKA
    NAGLOSNIENIE 😛 <!-- s:P -->RZOD RAINBOW ,SUB VIBE,WZMAK U DIMENSION
    RADIO KENWOOD 2 DIN,NAWIGACJA KAM COFANIA
    FELGI KOSEI RACING PRO TYTANIUM
    OPONKI 205/55/16
    AMORTYZATORY SPREZYNY-ZLOTA SERIA KYB
    ZEGARY +INNE PODSWIETLENIA NIEBIESKO CZERWONE
    LAMPY PRZOD SOCZEWKA,PRZYCIEMNIONE TYLNE +SZYBY
    V max 217 km -wedlug GPS

    PRZY ZMIANIE SILNIKA NALEZY WYMIENIC KOMPUTER STERUJACY
    FABIA OD 2001 JEST NA KANIE tzw WIAZKI ELEKTRYCZNE SA PRZYGOTOWANE POD WSZYSTKIE SILNIKI A WIEC PROBLEMU DUZEGO NIE MA, JEST TROCHE ZABAWY Z ZEGARAMI ALE TO TEMAT DO OGARNIECIA SILNIK I SKRZYNIA BIEGOW PASUJE TEZ OD OCTAWI I TAKI WLASNIE ZAMONTOWALEM TYLKO SA INNE PRZEGUBY-FABIA MA INNY ROZSTAW.
    W przypadku checi przerovbki sluze rada.

  • No ciekawy opis ale dawaj foty 😉 <!-- s;) -->

  • Popieram kolegę 😉 <!-- s;) -->

  • Każdy lubi co innego i o gustach się nie dyskutuje, więc ja powiem tylko, że z całości najbardziej podoba mi się środek

  • Osobiście powiem ci tak gładka klapa bagażnika w fabii do mnie nie przemawia "chodzi mi o miejsce na tablice rejestracyjną" no ale to już kwestja gustu. Grunt że właścicielowi się podoba.

    Szerokości i pozdrawiam

  • Ciekawa fabka i na pewno wyróżniająca się z tłumu
    pozdr kolegę z BIałego.. 😛 :super: <!-- s:super: -->

  • zacnie wygląda, choć popieram kolegę powyżej że klapa tylna mnie nie przekonuje.
    Poproszę jeszcze fotkę śilnika...Bo zabrakło jej wśród innych. 😉 <!-- s;) -->

  • mnie tam się podoba ciekawie wygląda 🆗 <!-- s🆗 -->

  • Tylna klapa nie w moim guście.

    Napiszę tak jak Kolega [b]Voytaz[/b],
    Bardziej podoba mi się środek 😉 <!-- s;) -->

  • Czepiacie się :] <!-- s:] --> Fajnie się prezentuje i coraz bardziej przekonuję się do czarnych alusów.
    A czy kolor to czasem nie granatowy?
    No i zapomniałabym - jak zmieniałeś silnik to coś tam z komputerem pokładowym trzeba zrobić? (przeprogramować/zrobić wymiankę)

  • [url=http://formula.pl/chiptuning/]chip tuning[/url]

  • O czym tu gadamy jak nie o gustach? 🙂 <!-- s:) -->
    Na pierwszy rzut oka robi pozytywne wrażenie, na drugi już mniejsze 😛 Góra biała, środek srebrny, dół srebrno- czarny...
    Ogólnie, gdyby ktoś pytał mnie o zdanie 😛 to wszystko co srebrne i perłowo białe wg mnie jest zbędne. Szczególnie ze felgi są ciemne, lusterka (to od bmw?), reflektory... Dach maznąłbym na czarny mat, grill również i koniecznie słupki - jak dla mnie na tle przyciemnionych szyb wyją strasznie. Takie tam moje zdanie.

    Jak teraz otwiera się bagażnik?

    Na pewno fajnie jeździ 🙂
    Szerokości

  • Piękny samochodzik i świetne parametry! Tylko pogratulować!

  • Coz moge powiedziec, mniej wiecej cos jak przedmowcy. Silnik elegancko, srodek fajny, bardzo ciekawy natomiast zewnatrz... Wiadomo, kwestia gustu, wlascicielowi ma sie podobac natomiast do mnie to nie trafia. Fabia jest, ze tak powiem, 'bardzo trudnym' samochodem do tuningu zewnetrznego tak zeby to naprawde moglo zaciekawic. Tutaj widzimy 'typowe' przerobki ktore wg mnie nie pasuja.