Witaj na forum Fabia Club Polska

Klubowicz on the road

Temat utworzony · 445 Posty · 135734 Wyświetlenia
  • Jak kupiłem to nie wiedziałem jaki to kolor, od was się dowiedziałem 😛 <!-- s:P -->

    Ktoś na forum wklejał fajną stronę z kolorami Fabii, oczywiście nie mogę tego teraz znaleźć 😞

  • a ja już sie nauczyłem 🙂 <!-- s:) -->

    no i tak dzisiaj Fabka [b]Zygusa[/b] bardzo "zaniedbana" stara wlepa stare ramki widziana dziś na 2pł lotniczego pon nr 3 o godzinie 16.40

  • aa widzialem tez zygusa fabiszona wracalem z roboty ,stal na skrecie w lewo (skrzyzowanie obok silowni relax i banku wbk) i tak samo stoi tam dalej za swiatłami w strone DhWanda skodilak hbF1 po lifcie z wlepką klubową ...na wysokosci szkoły po prawej stronie zaparkowana czesto.czyja to??:)

    [size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 31-01-2012, 18:05[/i] ][/size]
    [quote="enemik"][quote="comfort"]Oczywiście to ja 😉 <!-- s;) --> Specjalnie wybieram teraz dłuższe trasy podczas jazdy do pracy, żeby rozgrzać silnik do końca.

    Marcel, mieszkasz gdzieś w okolicy?[/quote]

    haha widzisz nie tylko ja miełem problem z określeniem koloru 🙂 [/quote]

    bo ten kolor to narawde ciezko nazwac a jeszcze jak jest brudny to juz wogole inkognito:p
    (wtedy akurat był furak czysty ale i tak problemissimo)mieszkam na kazimierzowskim ale latam tamtedy czesto kocmyrzowską mieszkam w okolicach grebałowa i ta droga przez wzgórza krzesławickie jest total nieporozumienie omijam to badziewie przez os.na stoku,na twardym to mi plomby wypadują powyzej 40;)

  • ta zielona to już nie klubowa To była naszego kolegi krafta który sprzedał ją już sporo czasu temu teraz jeździ nią starsza pani ona tam codziennie stoi bo pani do pracy dojeżdża 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="guliwerkrknh"]
    bo ten kolor to narawde ciezko nazwac a jeszcze jak jest brudny to juz wogole inkognito:p
    (wtedy akurat był furak czysty ale i tak problemissimo)mieszkam na kazimierzowskim ale latam tamtedy czesto kocmyrzowską mieszkam w okolicach grebałowa i ta droga przez wzgórza krzesławickie jest total nieporozumienie omijam to badziewie przez os.na stoku,na twardym to mi plomby wypadują powyzej 40;)[/quote]

    Boje się zaryzykować mycie przy tej temp, poczekam na odwilż;)
    Teraz na każdą drogę trzeba uważać, asfalt na kocmyrzowskiej też się rozpada bo słychać jak strzela jak jedziesz po nim:]

  • Tym razem [b]Stig92[/b] widziany 18.02 ok. godz. 15 na parkingu przy ulicy Korczaka. Zrobiłem nawet pamiątkową fotkę :luzak: <!-- s:luzak: -->

  • [b]Voytaz [/b]widziany ma mieście około 10:55 🙂 . Nawet kawałek za nim jechałem 😉 <!-- s;) -->

  • Czyżbyś jechał za mną od Chorzowskiej przez Dąbrowskiego po Świętojańską? 🙂 <!-- s:) -->

  • No jasne do Toszeckiej 😄 . Voytaz 6 punkty i 400 zł 😄 :rotfl: wiesz za co 🙂 <!-- s:) -->

  • Wiem 😄 <!-- s:D -->

  • pewnie czułeś, że ktoś cię śledzi i chciałeś uciec

  • Narzekałem że nikogo nie widzę z fcp a tu dzisiaj wysyp 😛 <!-- s:P -->

    Około 9:25 - Enemik widziany na Mogilskiej w krk 😛
    Około 10:20 - Najprawdopodobniej widziałem Zygusa na Alei Przyjaźni, ale jak już się obróciłem to nikogo przy aucie nie było 😛

    Pozdrawiam
    sid

  • Panie ale jak sie tajniaczysz Doblo to wiesz ..... a pozatym jak enemik sie spieszy to sie go puszcza 🙂 <!-- s:) --> a guzik była dokładnie 9:19 a jak marudziłeś przez szybe to przeskoczyło na 20 😛

  • Toć ja też tam w okolicach jak nie Dicą to Iveco byłem... na mnie sie nie patrzy 😛 <!-- s:P -->

  • no to i ja oprócz sida dziś kogoś upolowałem i jest to guliwer 🙂 <!-- s:) --> "pod krzyżem "w hucie około 14:40
    Marcel czemu się nie pochwaliłeś nowym modem :hyhy:

  • Piertass i tak miałem straty przy przyśpieszaniu 😞 z kuli mojego turbo. Bo później zajarza 😕 <!-- s:/ --> . Nie wiem co z nim jest na starym sofcie szybko turbo sie załączało a na tym nowym to dopiero po 1 lub 2, 3 sekundach. A najgorsze jest to że nie świeci sie żaden epc lub check engine.

  • TOMUŚ domyślam się, że zrobiłeś nowego moda w postaci małego strojonka i przeprogramowania. Odpowiadając na Twoją bolączkę odnośnie turbo to prawdopodobnie ten kto dokonywał strojenia przeniósł moment obrotowy w wyższy zakres obrotów dlatego masz takie odczucia. Taki zabieg stosuje się żeby chronić podzespoły autka np sprzęgło które teraz musi znosić większe obciążenia. Najlepiej spójrz na wykres z hamowni jeśli taki posiadasz abo porozmawiaj ze sprawcą zamieszania 😉 <!-- s;) -->

  • No to czas odkopać temat 😛 <!-- s:P -->

    08.03.2012 - Enemik złapany na A. Przyjaźni, i chyba widziałem nicrama na ul. Sołtysowskiej w Krakowie....

    Pozdrawiam
    sid

  • nie liczy się bo nie widziałeś kto jechał. i nie byłeś pewny. czy to moją fabie widziałeś 😛

  • Wiem co widziałem, kierowcy pewien tylko nie byłem 😛 <!-- s:P -->

    Pozdrawiam
    sid