Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1 i F2] Elementy wnętrza...

Temat utworzony · 16 Posty · 14947 Wyświetlenia
  • jezeli chcesz ten przycisk do recznego (orginalny Skody) to jest lipa, bo ja tez chcialem i mi powiedzieli w aso ze to mozna tylko z calym mechanizmem recznego i to jest koszt ok 200zl i skorzana obodowa recznego tez gdzies tyle. Ja zrezygnowalem...

    Rygielki proponuje kupic w Skodzie. U nas za 44zl byly - taniej niz we wszystkich sklepach tuningowych (a z reszta tam i tak sam chlam jackyego sport...)

  • Rygielki to ty kup sobie na allegro, sa do kupienia juz od 8zl za sztuke i calkiem spoko wygladaja. Ja zawsze zaczynam szukanie od allegro, tam sie prawie wszystko znajdzie

  • A w skodzie to sa zlodzieje, za wszystko krzycza sobie ceny z kosmosu. Ja chcialem juz pare rzeczy tam kupic, ale ceny mnie odstraszyly, np klamki chromowane wewnetrzne kosztuja w skodzie 55zl za sztuke 😄 <!-- s:D -->

  • Ja kupilem taka galke z allegro za 150 zeta i jesten zadowolony (tylko uwazajciean podrobki za 100, zamaist sqry to jakas skaja) kontakt to sprzedawcy - Bartek gg 1664171

    PS Jak ktos bedzie chcial fotke - sluze pomoca.. wystarczy stuknac do mnie na gg ( 415 08 20 )

  • widzisz Sebastianie pocz±tkowo o tobie nikt nie pamietał :? tylko o allegro odrazu my¶l±.

  • Odpowiedz jest prosta. Porownanie cen na allegro i w sklepie u sebastiana. Kolosalna roznica, niestety, bo tez wolalbym dac klubowiczowi zarobic, ale niestety mnie nie stac

  • [quote="Wojtas"]Ja kupilem taka galke z allegro za 150 zeta i jesten zadowolony (tylko uwazajciean podrobki za 100, zamaist sqry to jakas skaja) kontakt to sprzedawcy - Bartek gg 1664171

    PS Jak ktos bedzie chcial fotke - sluze pomoca.. wystarczy stuknac do mnie na gg ( 415 08 20 )[/quote]

    No widzisz ja kupilem za 120zl w skodzie 😛 <!-- s:P --> a na allegro polowa rzeczy to chlam

  • Bardzo durzo 😎 😎

  • No niestety przewaznie sie sprawdza powiedzenie ze co tanie na poczatku to drogie na koncu. Ale ja nieraz nie moge sei powstrzymac i czekac az uzbieram np te 300zl na ta lotke i kupuje za mniej produkt gorszej jakosci. No ale trudno, przynajmniej moge sie nim cieszyc 😛 <!-- s:P -->

  • Zgadzam sie z Seba ... Co do jakis dupereli do srodka to tak ...ale nie spojlery z allegro i takie samo zdanie mam o audio na allegro wole qpic nowe i bez "przejsc" ... na allegro mozna sobie qpic za chu..owo cene jakis neon do podswietlenia wycierzczek itp ... spojler musi pasowac do samochodu jakby z nim razem powstal a nie ze tu odstaje a tam 3ba naciagac .... fakt niektore rzeczy sa tansze i nowe (np lampy lex style) ... ale kazdy qpuje jak chce ..pozdra

  • Ja tez kupuje wylacznei nowe rzeczy, ale w wakacje kupilem okulary na lampy przednie za 40zl na allegro, gdzie w sklepie musialbym dac 120. W ten sposob zaoszczedzilem na polakierowanie. A gdybym czekal az uzbieram 120zl to pewnie do tej pory bym ich nie mial 😛 <!-- s:P --> ale co do spojlerow, progow czy ogolnie kosztownijeszych rzeczy to sei zgadzam z wami. Wole najpierw na zywo zobaczyc niz wyrzucic pieniadze wbloto

  • ja tam też uważam, wole dac troche więcej i mieć pewno¶ć ze kupuje co¶ dobrego, to nie znaczy ze co drogie = dobre apsolutnie, wole dac troche drożej i miec pewno¶ć że gówna nie kupie. Mnie nie stać na rygielki do drzwi za 20 zł które po miesi±cu zmatowiej± :?

  • Witam zgadzam sie z sebastianem ostanio otrzymałem od sebastiana zderzak do RS zakupy super wykonanie zderzaka jest z dobrego plastiku anie jakis kit szaj ze jak wyklrecisz niestety nie wraca do takiego samego krztałtu wiec wole kupic prodokt elegancki anie jakis chałam niestety nauczyłem sie tego metoda prob i błedow 😞 <!-- s:( -->

  • Może nie do końca odpowiedni temat, ale co tam.

    Czy jest możliwość przełożenia gałki biegów od najnowszej octavii do mojej fabii? Ostatnio zrobiłem taką 250km i bardzo przypadła mi do gustu - świetnie trzyma się ręki i nie obraca się jak moja. Szybka zmiana biegów jest tu dużo lepsza. Da się?

  • [b]wiesuaf[/b], wszystko się da, ważna jest średnica pręta z mechanizmu zmiany biegów.
    jeśli Twoja obecna gałka się obraca, tzn że nie jest prawidłowo osadzona, a na dole - pod mieszkiem - powinna być zabezpieczona metalową opaską.
    ja miałem u siebie założoną gałkę z wersji Elegance - cała w skórze i z chromową "nakładką". to mi się podobało...

  • Taką właśnie mam, wygląda spoko ale średnio trzyma się ręki. Już najzwyklejsza okrągła, która na przykład jest w corsie C lepiej się trzyma dłoni.