Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Podgrzewane lusterka

Temat utworzony · 66 Posty · 27507 Wyświetlenia
  • [quote="zima18"]Jakbyś mi jeszcze napisał w jaki sposób to już w ogóle było by super[/quote]
    prosze bardzo - [url=http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.php?p=98556#98556]>klik<[/url]
    zwykły VAGCOM wystarczy dla F1

    w F2 (chyba) jest troche inaczej ale wartości powinny być te same. tam może już wystąpić tzw Długie Kodowanie.

  • Dzięki bardzo kapi. Jutro zakoduje ogrzewanie lusterek i zobaczymy czy zadziała ta opcja.

  • I jak te kodowanie lusterek że tak spytam , zadziałało ?? Planuje ten sam zabieg 🙂 <!-- s:) -->

  • Witam!

    Mam pytanie do forumowiczów z większym doświadczeniem.
    Fabia-1
    Jakie nr pinów lub jaka kostka wchodzą do części o nr kat 8L0 972 980>2-częściowa,która wchodzi do oryginalnego joysticka z drugiej strony na lewych drzwiach-przód przy klamce?

  • [quote="Wobest"]I jak te kodowanie lusterek że tak spytam , zadziałało ?? Planuje ten sam zabieg 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    Kodowanie poszło, moduł zaczął wywalać błędy na temat przepalonych mat w lusterkach. Ale wysterowanie, żeby na pinach od lusterek pojawiło się napięcie nie powiodło się. Próbowałem masą i bez rezultatu.
    Skończyło się na tym, że podłączyłem lusterka na przekaźniku... Szkoda, bo z tym modułem to jeszcze bym powalczył, ale niestety brak czasu.

  • Witam!

    Czy ktoś mógłby ogarnąć temat dostawiania lusterek elektr.-podgrzw do F[1] wg oryginalnego schematu elektr.
    Jak zakodować/aktywować przez VAG-a lub VDCS-em,wszystko kolejno co i jak.