Witaj na forum Fabia Club Polska

[F1] Podgrzewane lusterka

Temat utworzony · 66 Posty · 27460 Wyświetlenia
  • Dokazdego samochodu mozna zalozyc takie cos. Ale jak ty chcesz tmiec to kup soie mechanizm od fabi z bogatrzej wersji i po kolpocie

  • no ja w±tpie przecierz tam musi być jaka¶ instalacja... a w uboższych wersjach na czym¶ musieli oszczedzić :?

  • Sebastjan nie zapomniałem tylko nie mam kiedy do ciebie podjechać , za dziesięć minut wyjeżdżam do wrocławia ale w poniedziałek jd±c do pracy podjade do ciebie, mam je cały czas w aucie tylko nie starcza mi czasu, w tym tygodniu spałem aż 11 godzin ale spoko poniedziałek na sto procent będe 😎 😎

  • [quote="Sebastian"]Piotrek Drewnowski ma gotowe wkłady lusterk i to niebieskie, podpinasz sie pod orzewanie tylnej szyby i gotowe....sam będę zakładał tylko Piotru¶ co¶ o mnie zapomniał.... 🙂 <!-- s:) -->:):):):):)

    pozdrawiam[/quote]

    no ok tylko że nie wiem czy dobrze my¶le ale czy ona nie bed± działały tylko przy wł±czonej tylniej szybie. (odrazu mówie ze sie na elektryce nie znam , wła¶ciwie na niczym sie nie zanm :? :? ) nara 😞

  • zgadzam sie nie dokńca, a co jak pada deszcz :? :? , przecierz wtedy szyby nie potrzebujesz ogrzewać, a jak pada to w lusterkach nic nie widać :? i wtedy by sie przydało... :idea: <!-- s:idea: --> ogrzewanie

  • no ale Ä˝le myslałem :? mój ojciec ma w samochodzie tak że po odpaleniu silnika lusterka s± ogrzewane, bez żadnych pstryczków elektryczków 😛 😛 😛 <!-- s:P --> wiem że w samochodach z ogrzewanym lusterkami nie ma takowych... 😛

  • Jak zdzialacie to ja tez bede zainteresowany.
    Nie wiecie za ile mozna dostac caly mechanizm elektrycznych lusterek (ustawiania i podgrzewanie) razem z instalacja elektr. ?
    Bo jak ja sie kiedys dowadywalem w ASO to haha czuby chcialy ok 1500zl 🙂 <!-- s:) --> pogielo ich heh

  • Oczym wy mówicie,
    przecierz lusterka włanczasz tylko jak s± zaszronione lub jak zaparowane
    A tak przy okazji Łukasz ja mam wł±cznik ogrzewania lusterek razem z regulacj± lusterek.
    A tak pozatym to tylna szyba tesz paruje szasami więc terz j± wł±czasz od czasu do czasu 😄 <!-- s:D --> 😎

  • [quote="Hildek"]Jak zdzialacie to ja tez bede zainteresowany.
    Nie wiecie za ile mozna dostac caly mechanizm elektrycznych lusterek (ustawiania i podgrzewanie) razem z instalacja elektr. ?
    Bo jak ja sie kiedys dowadywalem w ASO to haha czuby chcialy ok 1500zl 🙂 <!-- s:) --> pogielo ich heh[/quote]

    Podjedż na parking samochodów z wypadku i za dwie stówy to kupisz !!! 😄 😎

  • Najgorsze jest to ze nie wiem gdzie taki parking w okolicy jest 😞 Znam tylko szrot, ale tam wlasciciel wiesniak straszne przycinki wali 😕 <!-- s:/ -->

  • [quote="Drewnowski Piotr"]Oczym wy mówicie,
    przecierz lusterka włanczasz tylko jak s± zaszronione lub jak zaparowane
    A tak przy okazji Łukasz ja mam wł±cznik ogrzewania lusterek razem z regulacj± lusterek.
    A tak pozatym to tylna szyba tesz paruje szasami więc terz j± wł±czasz od czasu do czasu 😄 <!-- s:D --> 8)[/quote]

    mój ojciec nie ma żadnych pstryków, a ma podgrzewane lusterka.
    szyba tylna paruje ostatnio mi caly czas... 😎 😄

  • Czyli z tego wynika ze lusterka u twojego taty sa caly zcas wlaczone i si epodgrzewaja??? nawet latem???

  • [quote="Łukasz"][quote="Drewnowski Piotr"]Oczym wy mówicie,
    przecierz lusterka włanczasz tylko jak s± zaszronione lub jak zaparowane
    A tak przy okazji Łukasz ja mam wł±cznik ogrzewania lusterek razem z regulacj± lusterek.
    A tak pozatym to tylna szyba tesz paruje szasami więc terz j± wł±czasz od czasu do czasu 😄 <!-- s:D --> 8)[/quote]

    mój ojciec nie ma żadnych pstryków, a ma podgrzewane lusterka.
    szyba tylna paruje ostatnio mi caly czas... 😎 😄 [/quote]

    To wymień filtr kabinowy, a tak na marginesie to umnie tylna szyba po wł±czeniu grzeje pietna¶cie minut i się wyłancza,
    przez pietna¶cie minut to i nawet gruba warstwa ¶niegu spłynie 😄 😎

  • [quote="Bartek1112"]Czyli z tego wynika ze lusterka u twojego taty sa caly zcas wlaczone i si epodgrzewaja??? nawet latem???[/quote]

    sk±d mam wiedzieć czy sie grzej± latem, moj ojciec nie ma żadnego wł±cznika żeby wł±czyć sobie ogrzewanie lusterka.

    [quote="Drewnowski Piotr"] To wymień filtr kabinowy, a tak na marginesie to umnie tylna szyba po wł±czeniu grzeje pietna¶cie minut i się wyłancza,
    przez pietna¶cie minut to i nawet gruba warstwa ¶niegu spłynie[/quote]

    nie zrozumieli¶my sie, chodziło mi że ta szyby w tym tylne paruj± mi tylko w okre¶lonych warunkach... 😄 😄 😄 <!-- s:D --> Podczas jazdy nie mam takich problemów.

  • Łukasz ja wymieniłem filtr kabinowy po dwuch miesi±cach, a w instrukcji pisze że po 30tu ty¶±cach kilometrów moge ci pokazać jak wyglonda,
    Tak jakbym go nie wymieniał z rok 😎 😎

  • Widze ze lukasik testuje fabie w roznych faronkach heheheeheh z wtbranka swego serca 😄 . A taki spokojny chlopak byl 🙂 <!-- s:) -->

  • hehe no no ciekawe te "okreslone warunki" 😛 <!-- s:P -->

  • Lukasik wzywamy do tablicy tlumacz sie 😄 co wy tam robicie 🙂 <!-- s:) -->

  • zgłaszam sie : więc rozmawiamy o filozofach, arystoteles i te sprawy, matematyki sie uczymy szczególnie linie dobrze mi wychodz±... 😄 😄 😄 <!-- s:D -->

  • Tylko uwazaj zebys jej cyrklem nieukul hehehhe