Witaj na forum Fabia Club Polska

Jaki tatuaż, czy są jeszcze modne?

Temat utworzony · 38 Posty · 4969 Wyświetlenia
  • Chciałbym sobie zrobić tatuaż, czy to jeszcze modne.Oglądałem niedawno wywiad z Borucem, ma za uchem taki warkoczyk 😄 <!-- s:D --> Co myślicie w tym temacie.

  • Na brzuchu ma lepszy...

  • Ładne tatoo duuuużo kosztuje...

  • ostatnio jakos wylecialy z mody te tatuaze.. teraz ludzie robia raczej cos malego w miejscach widocznych raczej zadko. 🙂 tak przynajmniej slyszalem. osobiscie marzy mi sie baly "tribal" na ramieniu 🙂 <!-- s:) -->

  • Tatuaż to ostatnia rzecz, którą bym sobie zrobiła :] <!-- s:] -->

  • Poważnie? dałabyś sobie zrobić... coś w miejsce czegoś wcześniej? :] <!-- s:] -->

  • Rozwiń swą myśl.

  • Napisałaś to tak, jakbyś prędzej zmieniła płeć niż zrobiła tattoo....

  • A ja tatoooo mam i nie długo będzie jeszcze jeden 😉 nie żałuję 🙂 a że coś jest modne a coś nie - pojęcie względne 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="K0_VOITH"]Napisałaś to tak, jakbyś prędzej zmieniła płeć niż zrobiła tattoo....[/quote]

    O_o przesadziłeś :] <!-- s:] -->
    Wiem, że AŻ tak normalna nie jestem, ale do końca mnie nie pogięło 😐

  • [quote="Wrona"][quote="K0_VOITH"]Napisałaś to tak, jakbyś prędzej zmieniła płeć niż zrobiła tattoo....[/quote]

    O_o przesadziłeś :] <!-- s:] -->
    Wiem, że AŻ tak normalna nie jestem, ale do końca mnie nie pogięło 😐 [/quote]

  • Ja też mam tattoo ale robiąc go nie patrzyłem na to czy jest to modne czy nie, no chyba, że ktoś chce tak jak kolega wyżej zrobić sobie tattoo bo widział gdzieś jakiś i mu się spodobał, to już faktycznie zakrawa na kwestie mody. W każdym razie uważam, że to indywidualna sprawa każdego więc jeśli ktoś ma chęć sobie zrobić to niech robi 🙂 ja też pewnie wkrótce zrobię sobie drugi 🙂 <!-- s:) -->

  • W takim razie mnie pogięło i dobrze mi z tym :evil: <!-- s:evil: -->

  • [quote="Loni"]W takim razie mnie pogięło i dobrze mi z tym :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    Nie no czemu, fajna sprawa, masz ochotę, przemyślałaś - w czym problem?

    Ja bym miał już dawno, Żona też, ale... koszta nas chwilowo przekraczają.

    Za taki jak sobie wydumałem wyszło coś koło 2000 😞

  • [quote="K0_VOITH"][quote="Loni"]W takim razie mnie pogięło i dobrze mi z tym :evil: <!-- s:evil: -->[/quote]

    Nie no czemu, fajna sprawa, masz ochotę, przemyślałaś - w czym problem?

    Ja bym miał już dawno, Żona też, ale... koszta nas chwilowo przekraczają.

    Za taki jak sobie wydumałem wyszło coś koło 2000 😞 [/quote]

    ... pewnie że fajna sprawa, przemyślana w xxx% tym bardziej że jest w takim miejscu że nie każdy może go zobaczyć :hyhy: zresztą zrobiłam go tylko i wyłącznie dla siebie a nie na "pokaz" 🙂
    Fakt koszty czasami nie są małe ale moim zdaniem warto, jeśli komuś się podoba lubi (ból też) i chce to - why not?? 🙂

  • [quote="Loni"]
    Fakt koszty czasami nie są małe ale moim zdaniem warto, jeśli komuś się podoba lubi (ból też) i chce to - why not?? 🙂 <!-- s:) -->[/quote]

    S&M to jest to 😛

  • [quote="K0_VOITH"]
    Za taki jak sobie wydumałem wyszło coś koło 2000 😞 <!-- s:( -->[/quote]

    Zestaw alusów z oponami - argument wystarcza mi, żeby nie robić tatuażu :]

  • [quote="Wrona"]
    Zestaw alusów z oponami - argument wystarcza mi, żeby nie robić tatuażu :] <!-- s:] -->[/quote]

    No wiesz... jak komuś zbywa 2000 to nie myśli w tych kategoriach, bo będzie miał drugie dwa na alusy i opony 😛

    I jeszcze tauzena na blachy for fun i w ogóle jakby zacząc wymieniać co by można kupić to by pewnie paru melonów brakło 😉

    Ale i tak sobie kiedyś zrobię 😛

    swoją trogą na dzień dzisiejszy to jest 1/4 mojego auta... trzykrotność drugiego z pełnym bakiem... :looka:

  • Z radiem i CB. Ja tak wartość Felki podnosiłam.

    Poza tym jakbym miała kasę na zbyciu znalazłabym sobie hobby, na które bym tę kasę przeznaczała. SM nie jest w modzie 😛 <!-- s:P -->

  • [quote="Wrona"]Z radiem i CB. Ja tak wartość Felki podnosiłam.

    Poza tym jakbym miała kasę na zbyciu znalazłabym sobie hobby, na które bym tę kasę przeznaczała. SM nie jest w modzie 😛 <!-- s:P -->[/quote]

    Moda mnie w ogóle nie interesuje 😛

    A co do Hobby - mam KM i mam to właśnie oczko w głowie, którego wartość znacznie podnosi pełny bak, więc miałbym na co wydawać.

    Sam nick to też takie "marzenie do spełnienia jak będą wolne środki" i wtedy cała flota będzie od K0 do K9 moja, tylko oczko w głowie zostanie na czarnych tak długo, jak to możliwe.