Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Wadliwe Fabie II

Temat utworzony · 26 Posty · 7841 Wyświetlenia
  • NO właśnie daj znać po telefonie do Tarnowa. Ale znając tarnowski serwis to nie powinno być kłopotu.

  • [quote="Lord_Nikkon"]o ja pier.... no u mnie cos sie wlasnie tlucze jak ruszam ale najczesciej po calej nocy jakbym wziol duzy kamien i walanol o nadkole od wewnatrz :przestraszony: <!-- s:przestraszony: -->
    Miałem dokładnie to samo. Ale nie straszcie bo do wymiany poduszki nie wyciągają silnika. Byłem przy tym. A za poduszkę się biorą w pierwszej kolejności bo to się sypało i za łączniki stabilizatora. Przekładnia kierownicza to coś dla nich nowego. Nie mieli nawet nowej w Poznaniu tylko czekałem 4 dni aż od pepików ściągnęli.

  • nic takiego u mnie nie występuje

  • miałem tak a od czasu jak mi cichaczem wymienili przekładnię (lub naprawili) to mam spokój

    Luz na przekładni sprawdzisz wchodząc pod auto na kanał i chytając za drążek w okolicy przekładni na wyłaczonym silniku, jeśli szarpiąć ręką góra / dół lub w inne strony będziesz miał luz i stukot to znaczy że coś jest nie tak

  • U mnie ok nie ma żadnego luzu , mam 3k km

  • Cześć.
    U mnie stuka jak się robi zimno. 🙂
    Na serio! Jak przychodzi zima to słyszę z przodu po lewej przy wjeżdzaniu na próg albo czasem małą dziurę czy nierówność dźwięk jakby blacha o śrubę(metal/metal).
    3 razy na gwarancji byłem w ASO z tym ale podczas jazdy z pracownikiem nie pojawiały się te dźwięki.
    Za pierwszym razem w ASO Dąbrowa Górnicza(jescze było) powiedzieli że jakąś blachę mi odgięli i było ok. Ale jak pojechałem na przegląd(!) to znowu zaczęło walić. Gwarancja minęła w zeszłym roku a mi przez zimę tłukło się. Drugiej FABII bym nie kupił.
    Teraz jeszcze silnik się zdupił....