Witaj na forum Fabia Club Polska

Wojtas

Temat utworzony · 59 Posty · 47316 Wyświetlenia
  • [b][size=125]Imię/Nick: [color=red]Wojtas[/color]

    Miasto: [color=blue]Białogard / Chrzanów[/color][/size]
    [size=109]E-mail: <a href="mailto:wojtas333@op.pl">wojtas333@op.pl</a><!-- e -->
    GG/Tlen: [color=blue]4150820[/color][/size]

    [size=117][color=green]Dane dotyczące Fabii:[/color][/b][/size]

    [b]Model:[/b] Hatchback

    [b]Wersja wyposażenia:[/b] Fresh+

    [b]Rok produkcji:[/b] czerwiec 2003

    [b]Kolor:[/b] czarna perła

    [b]Pojemność silnika:[/b] 1.4 16V

    [b]Moc:[/b] 75 KM

    [b][size=117][color=green]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/color][/b][/size]

    [b]Silnik:[/b] brak [planowane wrzucenie Turbo]

    [b]Zawieszenie:[/b] zawieszenie sportowe Weitec Ultra GT

    [b]Układ wydechowy:[/b] Tłumik końcowy firmy M-Tech (a'la mugen)

    [b]Wygląd zewnętrzny:[/b]

    • przedni zderzak Fabia RS
    • czarne lusterka z kierunkowskazami;
    • tylne lampy clear;
    • przednie lampy Xenonowe
    • sportowy grill;
    • boczne kierunki black
    • bębny i zaciski polakierowane w kolorze czarnym
    • wszystkie szyby przyciemnione (przód i tył) folia 3M Scotchtint Panther 35;

    [b]Wnętrze:[/b]

    • gałka od zmiany biegów od wersji elegance;
    • chromowane nakładki na zegary;
    • nakładki na pokrętła od sterowania nawiewem;
    • nawiewy pomalowane srebrną farbą z drobinkami alu,
    • podłokietnik pod kolor nawiewów;
    • nakładki na progi alu;
    • rygielki alu;
    • chromowane listewki na drzwiach;
    • welurowe dywaniki;
    • podświetlenie deski rozdzielczej niebiesko-czerwone

    [b]Audio:[/b] radio Pioneer DEH-3900 MP, subwoffer [planowania zabudowa bagaznika]

    [b]Felgi:[/b] OZ 16"/7,5"

    [b]Opony:[/b] Fulda Sport Control 205/45/16

    [b]Inne (dodatki):[/b]

    [size=117][b][color=green] :!: Foto: :!: [/color][/b][/size]

    [b]wewnatrz :[ /b]

    [url=http://img230.imageshack.us/my.php?image=2lv4.jpg][img]http://img230.imageshack.us/img230/8576/2lv4.th.jpg[/img][/url]

    [b]zewnatrz :[ /b]

  • Cholerne fajne ma felgi ten WOJTAS 😉 nie wiem co to za jeden, ale ma dobry gust 🆗 <!-- s🆗 -->
    PS>TEZ takie chce :super:

  • No bardzo fajne ma [b]Wojtas[/b] felgi :super: <!-- s:super: -->

    [b]Wolf[/b] widać że od ostatniego spocika masz duże zmiany w środeczku autka 🆗 jestem bardzo ciekawa jak wygląda to Twoje podświetlenie w środku 😄 , jaki był tego koszt i ile w sumie masz tych neonów? /jeśli można wiedzieć / :ups:
    i czy sam je montowałeś? :]

    Ps. oczywiście czekam na fotki na Twojej stronce 😛

  • [quote="Loni"]No bardzo fajne ma [b]Wojtas[/b] felgi :super: <!-- s:super: -->

    [b]Wolf[/b] widać że od ostatniego spocika masz duże zmiany w środeczku autka 🆗 jestem bardzo ciekawa jak wygląda to Twoje podświetlenie w środku 😄 , jaki był tego koszt i ile w sumie masz tych neonów? /jeśli można wiedzieć / :ups:
    i czy sam je montowałeś? :]

    Ps. oczywiście czekam na fotki na Twojej stronce 😛 [/quote]

    Podświetlenie jest bardzo bardzo skromne i to są pseudo neonki bo tzw. neony diodowe 🙂 i sa dwa neonki diodowe i jeden prawdziwy.
    Tego prawdziwego neonka mam przy suficie w tylnej czesci kabiny. Obydwie rzeczy nie sa jakies krzykliwe, a jesli chodzi o montaz to samemu montowalem..
    Koszt tych neonkow to pare zl doslownie na allegro 😉 ale nie polecam osobom, ktore oczekuja bardzo jasnego swiatla..

    PS
    A Ty [b]Loni[/b] rozumiem ze masz te same felgi 😛 co Wojtas 😉

  • [quote="wolfmk"]

    PS
    A Ty [b]Loni[/b] rozumiem ze masz te same felgi 😛 co Wojtas 😉 <!-- s;) -->[/quote]

    Hehehe to raczej [b]Wojtas[/b] ma takie same felgi jak ja 😛 😉

  • [b]RoleX[/b] dzieki za opinie 🙂 mam kilka planow co do fabki .. powiem po cichu ze pozycja wymiany tylnich lamp tez jest 🆗 <!-- s🆗 -->

  • [b]Wojtas[/b], Jakie masz wymiary Puchy Wydechu ?? Bo nie chce sie wkopac przy kupnie ze bedzie za duzy 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Oskarus[/b], niestety nie pamietam 😕 jezeli poczekasz do 19 pazdziernika to zmierze .. fabka zostala w UK a ja jestem na urlopie .. 😛 <!-- s:P -->

  • Spoko ja kupuje dopiero na sezon 2009 wiec spoko :] <!-- s:] -->

  • Aktualizacja 1 post 🙂 <!-- s:) -->

    Dzieki [b]Loni[/b] za pomoc i sugestie 😛 :rulez:

    [b]Kapi[/b] dzieki za dostarczenie czesci :zdrowko:

    [b]Ryszard[/b] dzieki za pomoc przy montazu :zdrowko:

  • no prosze - jaka bestia :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->

    teraz ładnie się prezentuje 🆗

  • Kiedy będą czarne lexy ? 😄 <!-- s:D -->

  • za bardzo pospolite te lexy sie zrobily 🙂 mysle ze clear'y lepiej sie beda prezentowac w kolejnej fazie zmian .. tym razem tylu 😛 <!-- s:P -->

  • No ładnie się prezentuje ... :hurra: <!-- s:hurra: -->

  • Na Twoim miejscu do Xenonow dolozylbym spryskiwacze jak bys sie nei chcial pozbyc dowodu rejestracynego :] <!-- s:] -->

  • smigam juz na tym jakies 4 lata i nie mialem problemow 🙂 .. kiedys o tym myslalem ale cena 800 zl za taka przyjemnosc mija sie z celem ... lepiej mandat zaplacic i jezdzic dalej 🙂 <!-- s:) -->

  • Jak uwazasz 😉 <!-- s;) --> oby sie obylo bez mandatów... ja za pozno pomyslalem o tych spryskiwaczach bo mialem mozliwosc zalozenia ksenonów no ale coż .. glupie prawo ;/

  • jeszcze wiem ze jest autopoziomowanie .. ale tego p.. nie sprawdzi podczas kontroli .. mam nadzieje ze konto zostanie czyste 😉 <!-- s;) -->

  • [b]Wojtas[/b], przedni grill jest rewelacyjny.
    skąd wytrzasnąłes takie cacko ??

  • Import od poludniowych sasiadow 🙂 <!-- s:) -->