Witaj na forum Fabia Club Polska

Lipa po wandalach.

Temat utworzony · 12 Posty · 2697 Wyświetlenia
  • Heh, jak to w polsce, (specjalnie napisane z małej litery) nie może sobie stać autko spokojnie na parkingu oświetlonym w samym środku miasta wśród innych autek, widziane z okna domu, gdyż zostanie w taki sposób oszpecone w kilka chwil przez jakiegoś idiotę.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/989268736a553cc7.html<!-- m -->

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c6378f5941fc52f.html

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/100d6425532cbf64.html

    nom códownie...jakbym takiego delikwenta złapał to bym mu tak samo zrobił na twarzy, aucie lub drzwiach wejściowych kur :cenzura:

    uważacie, że trzeba oddać do lakiernika?...ASO? nie ASO? jak trzeba to trzeba trudno, ale prosiłbym o jakieś sugestie, np jak to zabezpieczyć itd, słyszałem np że trzeba powiedzieć w zakładzie żeby nie robić zaprawki na metaliku bo potem nie wygląda... 😞 i ile to może kosztować?

    PS nikomu nie życzę : / no chyba że temu co to zrobił ale jego już przekląłem...:S

  • a to sk...iel za jaja do zderzaka i hejaaaa zazdrosny sąsiad może

  • [quote="FIGO-23"]zazdrosny sąsiad może[/quote]
    no własnie. Jesli nie parkujesz tam stale to zobacz czy jakis sasiad nie uważa tego miejsca za swoje i ciagle tam parkuje . Jak tak to masz winowajce.

  • Ostatnio miałem podobną niespodziankę, tylko u mnie rysa leciał od przedniego nadkola do końca tylnych drzwi. Kupiłem kredkę w kolorze granatowym (do dostanie w każdym motoryzacyjnym i większości marketów) i bardzo ładnie wypełniła rysę - mam ten sam kolor lakieru. Jak się zrobi cieplej to nałożę drugą warstwę. Możesz spróbować tego samego, tylko że u mnie zadrapanie było chyba płytsze (trudno określić przy takiej jakości zdjęć.)

  • U mnie jest odprysk jak widać na foto nr 3 do blachy i na drzwiach głęboka rysa do/naruszająca ten cały podkład pod lakierem...

    ja parkuje w strefie zamieszkania wiec kto 1 ten lepszy, nie ma napisów, pachołków, szlabanu, zazwyczaj jak przyjeżdzam w nocy już jest jeszcze wiele wolnych miejsc więc nie parkuje na czyimś miejscu na pewno.

    nie wiem czemu ktoś coś takiego zrobił 😞 <!-- s:( -->

  • ten co Ci to auto porysował to jakaś oh :cenzura: a k :cenzura: <!-- s:cenzura: --> a chodząca.
    Ja bym spróbowałbym sam to pomalować sprejem a jakby nie wyszło to bym pojechał do aso.
    W dziale zrób to sam jest poradnik - zadbaj o swój pojazd - a w nim jest opisane jak to zrobić.
    Jak go nie masz to sobie ściągnij. Jeżeli będziesz miał problemy ze ściągnięciem jego to napisz do mnie to Ci wyśle ; moje dzieło 🙂

  • jakiś miesiąc temu tez moja fabka zarysowana została na tylnych drzwiach przez jakaś k...e 😕 <!-- s:/ -->
    chodzą takie zazdrosne mędy 😕 a przecież to tylko fabia

  • szkoda, ze sie alarm nie wlacza

  • No właśnie szkoda że się alarm nie włącza...

    ale jak ktoś pukną w maskę że odprysnęło do lakieru to chyba powinien?

    No właśnie to tylko fabka, lepsze stoją na ulicach i parkingach auta i nic im się nie dzieje 😐 <!-- s:| -->

    w każdym razie, każdy kto widzi tą ryse mówi że
    "to aż tak? myślałem/am że to jest mniejsze"

    😐

    dam znać info o niwelacji tego i kosztach :zalamany:

  • dla niektórych tylko FABIA a dla drugich Aż FABIA

    czułość czujnika wstrząsu możesz sobie sam ustawić zależy jaki alarm

  • Jest zimno i lakier mocno zmarzniety wiec nie trzeba dużej siły żeby odprysk zrobić. Kolega w oplu lekko przygniótł próg o pryzme zmarznietego sniegu i ma podobny odprysk a wgniecenie minimalne. Lepiej zabezpiecz to jak najszybciej bo soli na drogach pełno.

  • witam. i mnie dopadl jakis buntownik i zaznaczyl mi skodzie. normalnie jakas plaga. zaje....c to malo.