Witaj na forum Fabia Club Polska

[F2] Pękajacy lakier na dachu

Temat utworzony · 5 Posty · 1895 Wyświetlenia
  • Mam pytanie do uzytkowników Fabii 2 czy pęka Wam lakier na dachu w tych kanałach. Ja u siebie zaobserwowałem teki zjawisko. W sumie mam kilka peknieć po ok 3 mm. Juz zgłosiłem to do serwisu i czekam na decyzje centrali. Z tego co sie orientuje mieli juz teki przypadek w Częstochowie i prawdopodobnie szykuje mi sie malowanie dachu a to roczny samochód 😞 <!-- s:( --> . Podobno jest problem złej masy uszczelniającej w tych kanałach. Jestem ciekawy jak to wygląda u Was, czy miał ktos taki problem?

  • Ja u siebie nie zauwazylem zadnych pekniec w zadnym miejscu. A autku niedlugo stuknie roczek 🙂 <!-- s:) -->

  • U siebie nie zaobserwowałem podobnych problemów...zresztą co do całej lakierki nie mam zastrzeżeń.

    A jesteś pewien że auto na pewno było NOWE jak je brałeś...bez przygód - wiele się słyszy ostatnio o NOWYCH SKLEJNYCH.

  • Auto było z salonu i zakładam że jest nowe nie sklejne 🙂 <!-- s:) -->. Fakt zaobserwowoałem że ma krzywo wyregulowana klapę bagażnika ale chyba wtedy z 5 samochodów na placu tak miało pozatym skoda napisała mi ze samochód nie miał żadnych przygód. Wg mnie nic nie wskazuje na przygody przed sprzedażą. Bardziej sie bede skłaniała do teorii ze ta masa uszczelniająca była jakaś badziewna . Z drugie strony moze to i lepiej że bedą mi naprawiali dach bo mam dosyć niefajne zagniecenie na dachu wiec przy okazji naprawią to.

  • nawet najlepszym zdarzaja sie wpadki. 😉 <!-- s;) -->