Witaj na forum Fabia Club Polska

Fist4sz3k

Temat utworzony · 33 Posty · 16551 Wyświetlenia
  • [b]Nick:[/b] fist4sz3k
    [b]GG: [/b]6630522
    [b]TEL.: [/b]GG+00

    [b][u]Dane dotyczące Fabii:[/u][/b]
    [b]Model:[/b] HTB
    [b]Wersja wyposażenia:[/b] Sportline (lepiej doposażony Classic;) )
    [b]Rok produkcji:[/b] 2002
    [b]Kolor:[/b] czarna perła
    [b]Pojemność silnika: [/b]1,4 16V
    [b]Moc:[/b] 101 KM

    [u][b]Wprowadzone modyfikacje w Fabii:[/b][/u]
    [b]Silnik:[/b] seria
    [b]Zawieszenie:[/b] seria
    [b]Układ wydechowy: [/b]seria + ozdobna nakładka
    [b]Wygląd zewnętrzny: [/b]zderzak od RS, logo RS na przednim grillu, zdjęte emblematy z grilla i tylnej klapy, przyciemnione światła tylne, w planach ksenony
    [b]Wnętrze[/b]: fotele sportowe, trójramienna kierownica, dodatki skórzane
    [b]Audio:[/b] Symphony 512 + 8 głośników (zestaw fabryczny)
    [b]Felgi:[/b] RONAL LZ 7,0x15"
    [b]Opony:[/b] 195/50 Uniroyal Rainsport 1 i 2

    Zdjęcia tutaj: [url=http://fist4sz3k.fotosik.pl/zdjecia/1.html]L I N K[/url]

  • oczywiście bleck 🆗 <!-- s🆗 -->

    napisz jak zrobiłeś tego grila bez znaczka ( terz planuje chrom na czarny i chciałem sie pozbyć znaczka ) :zdrowko:

  • ladnie jeszcze go na kolana(gleba) i bedzie miodzio

  • [quote="MŁODY"]napisz jak zrobiłeś tego grila bez znaczka ( terz planuje chrom na czarny i chciałem sie pozbyć znaczka ) :zdrowko: <!-- s:zdrowko: -->[/quote]
    też jestem tego ciekaw fajnie wygląda. Czyżby z dwóch jeden zrobiony :?:

  • zgadza się, zrobiony jest jeden z dwóch 🙂 <!-- s:) -->

  • [quote="fist4sz3k"]zgadza się, zrobiony jest jeden z dwóch 🙂 <!-- s:) -->[/quote]
    a czym kleiłeś czy spawałeś te kratki i tą ramkę u góry. Może byś zrobił manuala o tym

  • chetnie bym sie z Wami podzielil, tylko problem w tym, że nie ja tego grilla robilem:/

  • a można wiedzieć ile pieniędzy kosztowało :?: <!-- s:?: -->

  • rzuc jakies fotki grila z bliska i od spodu :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • fabianka strasznie mi sie podoba, czarna jest chyba najlepsza 😉 <!-- s;) --> , zdradź koszty wykonania takiego grilla

  • wrzuc fotki grila jak masz jakies z bliska bo sie sezon grillowania zaczyna :hyhy: <!-- s:hyhy: -->

  • Kurde czemu Ty masz wersje SporLine kolego a ja mam Joy a to te same auta :looka: No nic ogólnie spoko, szkoda ze nie mam zderzaczków u siebie od RS ale to tak w OF 😉 Ogolnie fabianka fajna, jedynie felgi nie zbyt w mój gust :] <!-- s:] -->

  • [quote="kornat"]a można wiedzieć ile pieniędzy kosztowało :?: <!-- s:?: -->[/quote]
    Nie wiem:> Kupiłem już taką:)

    [quote="manii"]wrzuc fotki grila jak masz jakies z bliska bo sie sezon grillowania zaczyna :hyhy: [/quote]

    Fotki juz niedlugo wrzuce:) Czekam na aparat, bo z reklamacji ma przyjść i się coś doczekać nie mogę:> Telefonem nie chce robić, bo jakość będzie raczej opłakana:)

    [quote="Oscarus"]Kurde czemu Ty masz wersje SporLine kolego a ja mam Joy a to te same auta [...][/quote]

    Wydaje mi się, że to jednak nie są te same auta:)

  • a jesteś pewien że to wersja Sportline? Z tego co wiem taka wersja nie istniała w 2002 roku i to chyba na żadnym rynku...

  • [quote="Ciacho"]a jesteś pewien że to wersja Sportline? Z tego co wiem taka wersja nie istniała w 2002 roku i to chyba na żadnym rynku...[/quote]

    Istniała na rynku szwajcarskim:>

  • [quote="fist4sz3k"]Istniała na rynku szwajcarskim:>[/quote]
    o żesz :szok: <!-- s:szok: -->

    było tak od razu 🆗

  • Tak istnieje fabia SportLine ale to samo dzieło jest w postaci Fabi Joy 🙂 Fabia SportLine różni się z tego co mi wiadomo tylko wyglądem drobnym w środku i na zewtnątrz lecz Baza mechaniczna ta sama :] <!-- s:] -->

  • Różnice to m.in. inne fotele, elektryczne i podgrzewane lusterka (w Joy'u AFAIR sa manualne), zderzak tylny w Sportline jest od RS + ozdobna końcówka tłumika, trojramienna kierownica, felgi - w Joy jest 14" 185/60R14 w Sportline 195/50R15 dodatkowo dodam, ze u siebie w standardzie mialem 4x elektryczne szyby, ASR + EBD - wydaje mi sie, ze w Joy ASR nie miał a tym bardziej EBD. Nic więcej póki co nie przychodzi mi do głowy:>
    Pozdrawiam

  • Fotele ? Takie same są z tego co widziałem al'a "lotnicze" ;] Podgrzewane lusterka nie mam :] Zderzaki od zwykłej I czego żałuje wolałbym właśnie od RS :zdegustowany: Kierownica 4 ale wole 4 jakoś bardziej mi przypada 😄 Felgi 14' dla lepszego komfortu, cal wiecej a wiem że już troche gorzej idzie 😉 <!-- s;) --> EBD nie mam ale ASR oraz ESP jest w JOY. Zegary są chyba inne w Sportline oraz dłuższy drążek skrzyni biegów.

  • Fotele wyglądają tak samo jak w RS tylko maja inną tapicerkę. Co to kierownicy i felg to nie mówimy, co kto woli, tylko podajemy różnice:> Możesz mieć ASR (chociaż mam znajomego, co w standardzie tego nie ma w JOY'u), ale w ESP wątpie (chyba, że za dopłatą). Poza tym, o ile pamiętam, jeśli jest już ESP, to musi być ABS właśnie z EBD (bo to stanowi część systemu ESP). Zegary jak i lewarek zmiany biegów są takie same. Wracając do tego co napisałeś wcześniej - baza mechaniczna do każdej Fabii wydaje mi się, że jest taka sama, a poszczególne wersje różnią się dodatkami.
    Pozdrawiam