Witaj na forum Fabia Club Polska

Serwis klimatyzacji

Temat utworzony · 43 Posty · 40898 Wyświetlenia
  • Panowie z Nory nie wymieniali filtra , wymieniłem go sam tydzień wcześniej.

  • Może tu masz powód nie udanej operacji ozonowania.
    Z tego co wiem warto przy każdym czyszczeniu klimy wymienić filtr kabinowy. Jeśli będziesz jeszcze raz czyścił układ załóż sobie jako nowy filtr z węglem aktywnym może w końcu pozbędziesz się zapachu...

  • Może jeszcze raz : WYMIENIŁEM filtr kabinowy (z węglem) !

  • Wymienić trzeba w czasie odgrzybiania.

  • A czy zna ktoś sprawdzony serwis w okolicach Katowic? Muszę zrobić już przegląd swojej klimatyzacji. Polecicie coś?

    Ile mieści się czynnika chłodzącego w klimatyzacji dla Fabii II?

    I jeszcze jedno, był ktoś w Auto Team Katowice? Jest tam serwis klimy z Groupona i zastanawiam się, czy skorzystać.

  • Chciałem odświeżyć i ponownie zapytać o rzetelny serwis klimatyzacji w Katowicach i okolicach. A warto robić serwis klimy podczas akcji promocyjnej w Ganinex Katowice? Rok temu była promocja, full serwis. Nie pamiętam dokładnie za ile. Robił ktoś serwis w Ganinex Katowice?

  • Ja mianowicie chciałbym zapytać o [url=http://yacoserwis.pl][color=#000000]yaco motorsport auto serwis - warsztat samochodowy we Wrocławiu[/color][/url], był ktoś tam ? Słyszałem wiele dobrych opinii o tym warsztacie 😉 <!-- s;) --> Podobno bardzo profesjonalnie podchodzą do klientów i również posiadają serwis klimatyzacji.
    Chciałbym swoją skodę oddać w dobre ręce.

  • [quote="forrelsc"]Chciałem odświeżyć i ponownie zapytać o rzetelny serwis klimatyzacji w Katowicach i okolicach. A warto robić serwis klimy podczas akcji promocyjnej w Ganinex Katowice? Rok temu była promocja, full serwis. Nie pamiętam dokładnie za ile. Robił ktoś serwis w Ganinex Katowice?[/quote]
    Obecnie partnerzy Skody mają akcje dla modeli 2009-2011
    Moją 2012 też przyjęli.
    Przegląd i czyszczenie klimy za 50 zł.
    Akcja dla osób które dostały sms od skody.

  • Aktualnie 159zł na promocji ful serwis klimy kosztuje 😉 <!-- s;) -->

  • Teraz jest akcja 179 zł za przegląd klimatyzacji, odgrzybianie i napełnienie czynnikiem + ewentualnie 80 zł za filtr przeciwpyłkowy, ale to sobie sam wymienię po serwisie. W Ganinex robił ktoś przegląd? Polecacie skorzystać z tej promocji?

    A może polecacie jakiś inne miejsce, żeby zrobić full serwis klimy w Fabii II? Nie mam pojęcia, gdzie się wybrać, żeby nie zostać oszukanym lub nie wyjechać z jeszcze gorszym stanem mojej klimatyzacji.

  • Ja Ganinex odradzam, jest drogo i fachowców zbytnio nie ma.
    W Skoda serwis Kolasińscy full serwis klimy kosztuje 150 zł. Jeśli chcesz to robić w aso to tylko został Lellek w Gliwicach, gdzie są normalni uczciwi ludzie.
    Takie jest moje zdanie 🙂 <!-- s:) -->

  • TOMUŚ, dziękuję, ale widzę, że chyba jesteś z Gliwic, bo wszystko stamtąd. To prawie 40 km, żeby zrobić serwis klimy. A coś w okolicach Katowic, Zagłębia?

    Słyszałem pozytywne opinie o Auto Wrocławskim 4GT, ale tam ceny wysokie.

    Ktoś może coś polecić jeszcze? Nie musi być ASO.

  • Tak jestem z Gliwic. Ode mnie do Piekar Śląskich jest 30 km do bazyliki więc to nie jest dużo, a zważywszy że się jedzie cały czas drogą szybkiego ruchu.

  • Ja dzisiaj serwisowałem z ciekawości w ASO L'emir, przyjemna obsługa i taniej niż Ganinexie 😉 <!-- s;) --> ale na Ganinex też nie narzekałem, wszystko robili tak jak należy.

  • Byłem wczoraj w ASO L'emir Dąbrowa Górnicza i faktycznie taniej, niż w Ganexie - 159 zł (maksymalna cena, może być mniej), dodatkowo filtr przeciwpyłkowy był w cenie, bo w Ganinex liczą sobie 179 zł za serwis + filtr przeciwpyłkowy dodatkowo. Widziałem wydruk z maszyny i sprawdzałem klimę i działa, chłodzi i filtr też wymieniony, więc jestem zadowolony i na bazie tej wizyty polecam.

  • Może za wcześnie pochwaliłem Lemira w Dąbrowie, ale może się mylę. Kiedy wyłączam klimatyzację w samochodzie i włączam zwykły nawiew, śmierdzi wtedy przez chwilę jakby... starymi skarpetkami. Czy to wina źle zrobionej klimy, czy muszę jeszcze coś wyczyścić, żeby nie wydzielał się taki nieprzyjemny zapach z kratek? Doradźcie proszę.

  • Ja bym tą usługę reklamował. Powód : capi z kratek 😄 <!-- s:D -->

  • Twierdzą, że skoro podczas pracy klimatyzacji nie śmierdzi, a tylko chwilę zaraz po jej wyłączeniu, to nie jest to wina ewentualnie źle zrobionego serwisu. Akcja klimatyzacja obejmuje serwis klimatyzacji, a nie kratek. Oni odgrzybiali klimę na parowniku (jakoś tak), a kratki to moja sprawa. Dali mi do zrozumienia. Kupiłem środek do odgrzybiania układów wentylacyjnych, więc zobaczymy, czy to coś pomoże...

  • Serwis klimatyzacji to kompleksowa usługa i powinni to zrobić.Nie słyszałem aby np wulkanizator zakładał oponę na felgę a wentyl dawał klientowi do założenia.Beznadzieja.Pewnie chcą wyjść z tego z twarzą.Pogadaj z kierownikiem serwisu.Złóż do niego zażalenie i rozczarowanie usługą.Napisz delikatnie bez wulgaryzmów i nie wspominaj że to był ostatni raz bo Cię zleją.Napisz emaila że liczyłeś na kompetencje z racji ASO a zostałeś potraktowany byle jak.Powinno pomóc.W moim przypadku pomogło 🙂 <!-- s:) -->

  • Dla kolegów z rejonu śmiało jedźcie do [url=http://materla.com.pl/serwis/auto-serwis/]servisu ogrzewania samochodowego[/url] i klimatyzacji materla.com.